Profil uživatele

Hejbl a Spurvínek

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.4.2018)
Mně se to hrozně líbilo. Představení mě šokovalo a zároveň vzdělalo a herecký výkon Ondřeje Poláka byl velice přesvědčivý. :)
(zadáno: 31.3.2018)
Pěkné. Zajímavé a propracované kulisy, herecké výkony supr, tu a tam se objevil nějaký vtip, ale hlavně i dramatické a dojemné momenty. Střídavě jsem soucítil nejdříve s Manon, pak zas s Des Grieux(em). Hercům občas není rozumět při křiku a některé momenty jsou delší, než by měly být, takže člověk místy ztrácí pozornost.
(zadáno: 31.3.2018)
Aleš Bílík (Myškin) vytáhl představení nahoru (hlavně první půlku). Tu a tam předvedli herci nevěryhodné a na pohled nepříjemné výkony. V druhé části se forma představení rozpadla a já se ztratil. Efekty při záchvatu Myškina mě však velice zaujaly, zajímavý nápad... 50%
(zadáno: 26.3.2018)
Ujetá ruka je morbidní komedie. Já si divadlo užil hlavně proto, že jsem byl unavený, a tak bych nezvládl nic náročného. Proto pro mě byla tato inscenace skvělým zážitkem, jen jsem se smál, smál a obdivoval komické dialogy a skvělé herecké výkony.
(zadáno: 26.3.2018)
Strhující příběh plný emocí. Interakce s divákem dotáhnuta do extrému - divák se stává nejen "kulisou", ale i hercem. herecký výkon Daniela Krejčíka byl fenomenální, věřil jsem mu a hltal jsem každé jeho slovo. Paráda
(zadáno: 6.3.2018)
Dlouho jsem z divadla neodcházel takto ohromen (v dobrém slova smyslu). Vše se odehrává v malé místnosti, která je jak hledištěm, tak jevištěm. Představení je apelativní do takové míry, že jsem měl pocit, že jsem příběh prožil na vlastní kůži a byl tak trochu jeho součástí. Také nesmím opomenout výkon herce Matyáše Řezníčka. B-o-r-e-c.
(zadáno: 25.2.2018)
Několikrát jsem se přistihl, že jsem na chvilku usnul. I přes výborné herecké výkony a tu a tam nějaký ten vtip mi některé pasáže přisly až příliš zdlouhavé a snaha o vtipnost byla často bolestivě viditelná.