Profil uživatele

Vendula Hegerová

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 5 % (2)
Helena Grégrová: 6 % (8)
Anežka Kotoučová: 10 % (2)
Kateřina Jírová: 10 % (1)
Jan Pařízek: 13 % (8)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.11.2022)
(zadáno: 4.11.2022)
(zadáno: 30.9.2022)
Nemám zrovna muzikály v lásce, ale toto představení mě nadchlo. Skvělá hudba a libreto - netušila jsem, že celé představení hraje skrytý orchestr vše naživo. Každá postava naprosto uvěřitelně zahraná, bezchybně zazpívaná. Ústřední dvojici věříte lásku i zklamání, Alena Antalová má v roli Adléty šmrnc, humor i dojetí. Rychtář Milan Němec a Kudla - Jiří Mach mají prostě ,,říz". Libor Matouš mě překvapil, jeho ,,Uherské koně" mi znějí v hlavě stále. Opravdu se vyplatí zajet si do Brna a nechat se unést příběhem Devíti křížů.
(zadáno: 17.9.2022)
Opravdu nádherné představení, které chvílemi bere dech. Vzala jsem 11.letou dceru a musela jsem ji všechny balady převyprávět. Pro děti může být náročné rozumět obsahu a pointě balad vyprávěné ve ,,starém jazyce". Výtvarné zpracování scény a herecké výkony jsou dokonalé. Z 1.loze - přízemí vpravo bylo bohužel špatně vidět na scény odehrávající se vzadu. Hlavně u Vodníka.
(zadáno: 3.6.2022)
Kati - zaniklé povolání ve většině světa. A zde se scházejí v hospůdce jednoho z nich a pořád je ,,svrbí ruce". Za mne úžasný černý humor, herecké výkony do jednoho herce skvělé. Necelé tři hodiny utekly svižně, bez hluchých míst a při závěrečném vyvrcholení se smyčka kolem krku utahovala i mne. Moc se mi líbila Dana Černá. Skvělá je i scéna propojená s promítáním.
(zadáno: 26.5.2022)
Depresivní prostředí a depresivní hra. Za výkony herců bych dala 100%, ale téma se mne vůbec nedotklo. Možná, kdyby místo monologu byl veden dialog. Takto mi to přišlo jen jako ,,fňukání" syna, který se v bolesti vyžívá. Polévání všemi možnými tekutinami, jezení ,,střepů" a pití ,,krve" na mě bylo už moc. Spíše mne to znechucovalo, než umocňovalo zážitek. Ale Dan Krejčík a Adam Mašura ze sebe vydali maximum a za to jim skládám velikou poklonu.
(zadáno: 10.4.2022)
Představení, kdy jsem se těšila na konec. Mrzelo mne to, protože všechny herce v inscenaci mám moc ráda.
(zadáno: 10.4.2022)
Úžasný herecký zážitek. Nejen díky Beate Kanokove, ale i jejího mladšího bratra a vůbec všech na pódiu. Představení emočně stoupá až k úplnému vrcholu na konci.
(zadáno: 10.4.2022)
Piratska píseň...rozpářu ti hubu hákem... u nás zněla hodně dlouho. A třpytky Petra Pana má dcera schované dodnes, jsou prostě kouzelné.
(zadáno: 10.4.2022)
(zadáno: 10.4.2022)
Na představení jsem vzala dceru den před Vánoci. Vyprávěly jsme si o židovském pojetí svátků a o nástupu nacismu. Ztvárnění a herecké výkony jsou dojemné. Krásná vánoční atmosféra nás ještě dlouho provázela.
(zadáno: 10.4.2022)
Já se prostě skvěle bavila. Vanda Hybnerová i David Novotný jsou úžasní. Z první řady jsem si užila dokonalou mimiku a nasazení.
(zadáno: 10.4.2022)
Pro mne osobně to byl divadelní zážitek. Kontrast barevné a bláznivé cirkusové scény ke světu zvířete, který je pouze v černobílých barvách, ,,narušený" jen rudou barvou růží a krve, vám vezme na počátku dech. David Prachař i Anna Fialová jsou skvělí. To samé i tanečníci. Sestry Krásky oživují děj, při jejich scénách odpadá napětí a prostě se bavíte. Jen role kouzelníka a vědmy mi přišla naprosto zbytečná a nevyužitá. Velmi oceňuji kostýmy a scénu.