Profil uživatele

Lebowski

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Kateřina Jírová: 10 % (1)
Lukáš Holubec: 20 % (5)
Jan Pařízek: 23 % (9)
Michal Novák: 23 % (7)
Lukáš Dubský: 24 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.9.2019)
Půvabné, tak trochu "jiné" představení. Scéna je tvořena několika skleněnými vitrínami, do nichž jsou umisťovány různé artefakty - a tyto vitríny jsou vlastně protagonisty příběhu. Po představení si dětmi mohou tyto artefakty prohlédnout. Příběh vlastně nemá žádné lidské hrdiny. Jen se domníváme, že pro tříleté děti určeno není (jak je uvedeno).
(zadáno: 27.3.2019)
Výkon všech herců, včetně kytaristy, kterému fakt věřím, že hraje hlavně u ohně, nás dostal pod stan a na naši milovanou Sázavu...i když se děj na Sazavě neodehrává....výborná oddychovka, u které se určitě všichni musí bavit.
(zadáno: 27.3.2019)
Herci se snažili....předloha je holt slabá
(zadáno: 18.1.2019)
Minimalistická scéna v industriálním prostoru, skvělé herecké výkony, živá trubka - "obyčejné" divadlo, o to silnější účinek na diváka.
(zadáno: 6.12.2018)
Oldřich Vízner to prostě jenom odehrál. První představení, kdy jsme na konec představení opravdu nepočkali.
(zadáno: 4.12.2018)
(zadáno: 24.11.2018)
(zadáno: 24.11.2018)
Bránice dostala zabrat. Inteligentní humor, skvělá hudba, pěkný příběh bez příběhu. Paráda.
(zadáno: 13.4.2018)
Výborná Jitka Molavcová a dechová sekce tří mladých hrajících "nehereček" drží představení nad vodou. David Kraus s moderními hodinkami do časů otrokářských asi moc nezapadá, a to nejen hodinkami, ale ani svou toporností. Vlastimil Harapes je angažován snad jen proto, aby do Semaforu navnadil před 40 léty zamilované třicátnice, které obdivovaly jeho vedení baletního souboru ve filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku. K Jiřímu Suchému se asi z úcty k tomu, co pro českou kulturu vykonal, vyjadřovat nebudu. Celé představení je tak nějak nijaké.
(zadáno: 30.3.2018)
Váhavý začátek. Nakonec jsme ale odcházeli s parádním zážitkem. Perfektní členění scény. Výborné herecké výkony všech tří protagonistů. I když vlastně nejde o nijak zvlášť zajímavý příběh, tak je jeho provedení povedené.
(zadáno: 30.3.2018)
Místy husí kůže, místy popadání se za břicho smíchy. Skvělé výkony všech herců, dialogy a charaktery jednotlivých postav. Působivá hudba a scéna.
(zadáno: 29.3.2018)
O přestávce jsme se silně rozhodovali, zda zůstat. Bohužel víno v divadelní kavárně bylo natolik dobré, že jsme nestihli utéct a navštívili i druhou půli představení. Špatné rozhodnutí - i ta se v životě udějí.....
Celý děj dvouhodinového představení by se dal přehrát v 5 minutách a o dost humorněji. Prvoplánové a předvídatelné záblesky vtipů, bezduchost postav a chybějící pointu nevyvážila ani docela dobrá snaha herců o jakýs takýs výkon. Vlastně jediný herecký výkon převedl Kamil Halbich.