Činoherní klub

<< Equus | Kati >>

K.Š.E.F.T.

Premiéra: 7.9.2019 | 2:20
Překlad: Zuzana Ščerbová. Dramaturgie: Markéta Kočí Machačíková. Scéna: Adam Pitra. Kostýmy: Katarína Hollá. Hudba: Ivan Acher. Režie: Ondřej Sokol.
Hra daleko vtipnější a vážnější, než by se dalo čekat. Co koupí milující rodiče postiženému synovi ke dvacátým pátým narozeninám? Prostitutku...
14!    
Činoherní klub
Hodnocení inscenace
Redakce
77 %
Uživatelé
79 %
náš tip
Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek  Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Jiří Landa, Pavel Širmer, Lukáš Holubec, Helena Grégrová, Jan Pařízek
791151000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
28.11.Út19:30vstupenky
29.11.St19:00zájezd Lanškroun
9.12.So19:30zadáno
16.12.So19:30vstupenky
6.1.So19:30vstupenky
28.11.Út19:30 vstupenky
29.11.St19:00 
zájezd Lanškroun
9.12.So19:30 
zadáno
16.12.So19:30 vstupenky
6.1.So19:30 vstupenky

Volby

Hodnocení (121)

HODNOCENÍ REDAKCE
Lukáš Dubský  80 %  Tip Lukáš Dubský
27.9.2022 | 1077 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
75 %. Tohle je přesně ten typ komedie s přesahem, který v Činoheráku dlouhodobě umí na vysoké úrovni. K.Š.E.F.T. si pohrává se dvěma stále ještě tabuizovanými tématy - prostitucí a sexuálními potřebami hendikepovaných. Obě témata jsou spojována s řadou předsudků, které Page s lehkostí a humorem shazuje ze stolu, aniž by zbytečně moralizovala. Režisér O.Sokol vede herce k uvěřitelným výkonům, skvělá je hlavně S.Černodrinská a její citlivé podání prostitutky Julie. V komické poloze se velmi daří i M.Fingerovi. (více v článku na blogu)
Iva Bryndová  70 %
31.12.2021 | 499 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Inscenace Ondřeje Sokola je postavena především na silných hereckých výkonech a tento základ výborně funguje. První polovina je svěží, je vtipná, i když se zaobírá vážnými tématy. Druhá je výrazně vážnější. Až do rozhovoru Kitty a Antonie je stále všechno velmi dobré. Poté však nastupuje klišé, moralizování a již mnohokrát viděný střet těch hodných z odvrácené strany společnosti s těmi povrchními středními vrstvami. Bohužel bez větší invence, což je však zjevně problém samotné hry.
Jiří Landa  80 %  Tip Jiří Landa
29.1.2020 | 3011 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Herecké divadlo, které mám rád. Režie O. Sokola podtrhuje etické otázky, které hra klade, a zároveň pracuje s její doslova až intimní atmosférou, jež z inscenace vyzařuje. Vycizelovaný dialog S. Černodrinské a L. Žáčkové v druhé části byl pro mě pomyslným vrcholem představení. Přestože Sokolovo nastudování nabízí naprosto vyrovnané herecké výkony, možná i díky lépe napsaným figurám, mě více oslovila dámská část obsazení. V. Šanda v nelehké úloze autistického chlapce vytvořil věrohodnou postavu bez laciných vnějškových efektů, k nimž často podobné typy rolí svádějí. Rozhodně doporučuji k návštěvě.
Pavel Širmer  80 %  Tip Pavel Širmer
14.1.2020 | 1962 hodnocení
+ souhlasím
V komorní hře se autorka zabývá lidskými předsudky, netolerancí, sobectvím, povýšeností, vypočítavostí a podobnými problémy a přitom dokáže tepat vtipně a s humorem. Možná právě proto má její výpověď takový účinek, který O. Sokol svou režií ještě prohloubil. Soustředil se na práci se čtveřicí herců, kteří své role propracovali do nejmenších detailů a skvěle vybalancovali světlé i stinné stránky jednotlivých postav. Inscenace v dobrém slova smyslu navázala na tradici Činoherního klubu, který býval označován za „divadlo režírovaného herce“.
Lukáš Holubec  70 %  Tip Lukáš Holubec
1.1.2020 | 726 hodnocení
+ souhlasím
--- Právo na sex. Právo na lásku. --- (více v článku na blogu)
Helena Grégrová  80 %  Tip Helena Grégrová
10.9.2019 | 1616 hodnocení
+ souhlasím
85 %. Ach ano, tohle je absolutní příběh. Příběh o tenké hranici mezi křehkostí a intimitou a drsnými a nelítostnými stránkami života. Příběh, který rozvíjením své ústřední zápletky otevírá spoustu znepokojivých otázek, odkrývá netušené souvislosti a obnažuje charaktery jednotlivých postav, až se vše povýší na silný divácký zážitek. Nic z toho by pochopitelně nefungovalo bez precizní souhry inscenačních složek, přičemž nadšeně tleskám především maximálně soustředěným výkonům všech čtyř hereckých protagonistů a jejich citelnému napojení na důvtipný režijní výklad, který tragikomickou podstatu hry vystihl s gradačním šarmem.
Jan Pařízek  80 %  Tip Jan Pařízek
9.9.2019 | 878 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Za mě vydařená inscenace. V první části spíše příjemná komediální konverzačka s veskrze zajímavým tématem, v té druhé potom zase slušná psychologická sonda do lidských předsudků, černobílého vidění, života ve zlaté kleci a vymanění se ze zajetých stereotypů. Vše působí hezky přirozeně, na potřebných místech je to odlehčeno tím správným nenásilným humorem a obsahuje to výstižné dialogy co udrží pozornost. I po herecké stránce nemám výhrad, všichni čtyři aktéři podali velmi dobré výkony, přičemž nejvíce mě velmi mile překvapila S. Černodrinská, která se se svou nelehkou rolí vyrovnala opravdu výtečně. 75%
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Heroinaction  90 %
11.11.2023 | 20 hodnocení
+ souhlasím
Viděno: 23. června 2023

Výborná oddechovka, která vlastně nakonec takovou oddechovkou vůbec není. Ono to totiž v zásadě asi opravdu nemá být vtipné i když se všichni smějeme. Z dialogu mezi L. Žáčkovou a S. Černodrinskou v druhé půlce mě mrazilo ještě dlouho po skončení, ale herci všichni skvělí bez rozdílu. Zbytečná přemíra vulgarit a "haha" taneční scéna jsou jediné minusy. Skvělá režie a velmi se mi líbila práce se světly v kombinaci s hudbou na konci každé scény.
Fekete  70 %
15.9.2023 | 99 hodnocení
+ souhlasím
Videno dnes, 15.9.2023, 4 rada, uprostred.
Prvni cast nasazeni vysoke latky, odlehcene tema i s myslenkou, vtipy letaly, herci prijemne uveritelni, po prestavce odeznivani a od rozhovoru matky s prostitutkou uz jen bezna vsudypritomna klise. Nemam nic proti preklopeni do psychologickeho zaveru, jen mi prisel nezvladnuty. Bezne nebyvam negativni, ale celkove mi nesedlo obsazeni matky L. Zackovou. Vystizneji zde I. Bryndova.

Maminko, vis ze muzes byt vdana a soucasne i chodit do prace ?
Kateřina Vodáková  70 %
14.5.2023 | 174 hodnocení
+ souhlasím
Z kategorie toho lepšího, co jsem v ČK viděla. Z první půlky jsem byla rozpačitá - nechytla mě, ale druhá se přelomila do jiného žánru, do hloubky a tam už jsem se napojila. Nakonec mě i místy mrazilo. Pro V. Šandu největší, nejvýraznější a zároveň nelehká role v ČK, ve které vyniká. Velký výkon!
Ledu  80 %
14.4.2023 | 23 hodnocení
+ souhlasím
85%
Výborně a vtipně zpracované vážné téma tak jak to ČK umí, výborné herecké výkony.
Jackmartas  90 %
2.4.2023 | 107 hodnocení
+ souhlasím
Tato hra je skvělou kombinací působivých scén a originálního tématu, které je bravurně převedeno do komedie. V první polovině se můžete těšit na zábavnou hru, zatímco druhá část nabízí zajímavou psychologickou a filozofickou rovinu ohledně volby mezi "prací" prostitutky a rolí ženy v "dokonalé" domácnosti. Herci vás dokonale vtáhnou do děje a to jak dialogy a zároveň budete závislí na každém jejich slovu. Dialogy jsou moderně zpracovany. Jednoduše řečeno, tuto hru musíte vidět!
Reny50  50 %
25.2.2023 | 39 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
První část je vtipná, svižná, pobaví, vzbuzuje zvědavost, co se vyvine. V druhé polovině dojde ke konfrontaci dvou žen žijících každá "v jiném světě" (prostitutky Julie alias Kitty a matky autistického syna Antonie) a tím vše sklouzne do rozvleklého psychologického dramatu, kde se objevuje ohrané schéma: prostitutka - hodná, z chudých poměrů pocházející mladá matka-samoživitelka, která má sen studovat a stát se pečovatelkou, vs. snobská matka-žena v domácnosti, manipulátorka, finančně zajištěná manželem (schopným právníkem). Kdo je morálně na vyšší úrovni? Kdo má větší moc? Posledních 20 min. je už jen nuda. Zcela chybí spád a zajímavý závěr.
Gimli35  80 %
14.2.2023 | 223 hodnocení
+ souhlasím
Obešel bych se bez nadbytečných vulgarit a improvizací, tím ale mé výhrady končí. K.Š.E.F.T. je totiž svižnou inscenací dobře napsané hry - kolem nepříliš složité zápletky se podařilo vystavět fajn příběh, vtipný i vážný, přesně jak láká anotace. Herecky zaujala především S. Černodrinská a také M. Finger.
RaB  80 %
7.1.2023 | 341 hodnocení
+ souhlasím
Neuvěřitelně uvěřitelně zahrané. Zejména V. Šanda ve velice nelehké poloze.
Bohužel i ve vážnějších scénách se však herci "odbourávali" a nemohli najít slova zpět.
Fru  80 %
9.9.2022 | 23 hodnocení
+ souhlasím
08.09.2022 - Činoherní klub
JirkaS  80 %
22.6.2022 | 327 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavé téma, zajímavá inscenace, kvalitní herecké výkony všech zúčastněných. Zpočátku milé, vtipné, skoro až roztomilé se obzvláště v druhé půli mění na vážné a smutné, ale i to je život. Ačkoliv z textu jsem měl chvílemi pocit prvoplánovosti a chvílemi, že je to možná trochu natahované, odcházel jsem z divadla spokojený. Inscenace pro několik málo herců založené na příběhu, to v Činoherním klubu umí skvěle. A přesné režijní vedení už pak jen může dotvořit výsledný dojem, který je z mé strany více než kladný. Navíc bylo poznat, že po těch téměř třech letech jsou herci skvěle sehraní, a že si to užívají. /14.6.2022 v Táboře/
R.JELEN.21  60 %
4.6.2022 | 227 hodnocení
+ souhlasím
Omlouvám se všem zúčastněným, to zpracování mne nějak nenadchlo.
Konec mi přišel nekonečně protahovaný, vážnost mi nevadila jen jsem se nějak nedokázala vcítit do postav.
Zupri  80 %
18.2.2022 | 120 hodnocení
+ souhlasím
Občas trpké, ale vtipné. Výborný Martin Finger.
Zbytečná cigareta a zbytečná vulgarita, za to procenta dolů.
Lesovi  80 %
24.11.2021 | 55 hodnocení
+ souhlasím
Tohle divadlo si na nic nehraje. Příběh i charaktery krásně gradují. Hlubší než synopse naznačuje.
Michvon  70 %
10.11.2021 | 193 hodnocení
+ souhlasím
Povedené představení s výbornými hereckými výkony. Vtipné i vážné. Doporučuji.
Lukrecie  90 %
17.10.2021 | 76 hodnocení
+ souhlasím
Výborné herecké výkony všech čtyř protagonistů. První polovina velmi humorná, druhá potom celkem vážná a k zamyšlení i provokativní. Upřímná hra ze života, která si nebere servítky, dobré hlášky. VAROVÁNÍ: hra není určena pro úzkoprsé a prudérní. Slovník odpovídá tématu.
"Každý člověk s dobrým srdcem si zaslouží p*chat."
Zaujala mě také hudba a kulisy.
Fedorocko  70 %
30.9.2021 | 726 hodnocení
+ souhlasím
Hodně dobré divadelní představení, druhá polovina už s vážnějším podtextem.
Líbilo.
Falada  60 %
29.9.2021 | 75 hodnocení
+ souhlasím
Vybrané téma se mi líbilo, ale zpracování mě trošku zklamalo, čekala jsem trošku více. Ale i tak patří mezi to lepší.
Annikka  70 %
31.10.2020 | 133 hodnocení
+ souhlasím
75 %
Poslední zhlédnutá hra před podzimním uzavřením divadel. Čím méně herců, tím důležitější jsou jejich herecké výkony? a musím říct, že ve K.Š.E.F.T.u jsou ty herecké výkony hodně kvalitní a pěkně zvládnutá komediální i vážnější stránka. Jen mě to nevtáhlo tolik jako jiné příběhy s podobným tématem; možná bych hru trochu osekala pro větší poutavost.
Petra B.  80 %
14.9.2020 | 28 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace s lehkostí a vtipem otevírá závažná témata, která se na jevišti moc často neobjevují. To, jak hra vystihuje život rodiny s postiženým synem je na 100%. Vynikající Lucie Žáčková v roli matky a skvělý Václav Šanda jako syn. Citlivá a výborná režie Ondřeje Sokola.
Ivo Železný  90 %
5.9.2020 | 282 hodnocení
+ souhlasím
(+2)
Co nejlepšího dát synovi k pětadvacátým narozeninám? Prostitutku.
Záruka trapnosti nebo nuceného humoru. Houbeles. Něco, co nejde. Vynikající, perfektně vybalancovaný hutný text více než adekvátně profesionálně odvedený. Velké dívadlo.
5 (34.)
Mikika  90 %
28.8.2020 | 61 hodnocení
+ souhlasím
Téhle hry jsem se dost bála, ale v rouškovém červnu moc na výběr nebylo, takže jsme to riskli. A byli jsme naprosto uhranutí. Skvělé herecké výkony, mrazivá témata dobře odlehčená. Výtečná hra, pokud hledáte něco, co vás donutí i trošičku přemýšlet, aniž by to bolelo a nemuseli se cítit psychicky vyždímaně.
Falos  80 %
10.7.2020 | 224 hodnocení
+ souhlasím
skvelej vaclav sanda
Lovin  70 %
10.6.2020 | 257 hodnocení
+ souhlasím
Líbilo se mi téma i způsob pojetí. I to, že zpracování nešlo více do hloubky tématu autismu. Takhle to bylo tak akorát. Zdálo se mi, jako by trvalo, než se do toho herci položí. Až chvíli po pauze jsem cítila plné soustředění všech na jevišti. Herecky velmi dobré, skvělý Martin Finger. Děkuji za příjemný zážitek po karanténní pauze.
MMK  90 %
4.3.2020 | 161 hodnocení
+ souhlasím
Představení je dost jednoznačně rozdělené na dvě části - první spíš humorná, ze druhé běhá mráz po zádech. Poutavě rozebírá předsudky, motivace a obavy jak těch "nahoře", tak těch "dole". Všechno perfektně zahrané. Martine Finger už poněkolikáté výborný v roli člověka, který perfektně ovládá své emoce a pod touto lhostejnou maskou brilantně přemýšlí.
Majakmp3  60 %
3.3.2020 | 34 hodnocení
+ souhlasím
Co nejlepšího dát synovi k pětadvacátým narozeninám? Prostitutku.
Úvodní šílený nápad i jeho realizace ve formě postelové scény byly prima, jenomže poté se komedie rychle zvrátila v drama. Občas sice v hledišti vybuchne salva smíchu, např. když se 25. letý, lehce postižený mladík s naivitou táže matky, zda ví, že může být vdaná a zároveň chodit do práce, ale častěji se na jevišti řeší vážná témata - snobismus, morálka prostitutky, nenaplněné touhy matky, nebo třeba obavy rodičů, co se stane s jejich postiženým synem, až tu oni nebudou.
Herci odvádějí skvělou práci, jenže... 60%.
Plšík  70 %
3.3.2020 | 755 hodnocení
+ souhlasím
75%
Michalmusek  90 %
3.3.2020 | 303 hodnocení
+ souhlasím
Úžasné komorní představení o právu na lásku, netoleranci a sexuální asistenci. Výborné výkony všech herců.
Drulik  90 %
28.2.2020 | 22 hodnocení
+ souhlasím
Výborné predstavenie. Najmä ženské predstaviteľky boli fantastické, spolu ťahali celé predstavenie. Jedna lepšia ako druhá. Super.
Fr2709  80 %
10.2.2020 | 185 hodnocení
+ souhlasím
Za mě povedená inscenace s hlubším podtextem.Určitě stojí za vidění.
J.S.  60 %
8.2.2020 | 147 hodnocení
+ souhlasím
Hra s tématem prolamování tabu mezi rodiči a dětmi. Vstupní zápletka je o dost zajímavější než její další rozvinutí, kdy text sklouzává k tezovitosti situací a předvídatelnému moralizování (prostitutka jako bytost, která mravně převyšuje dvojici spořádaných snobů). Sokolova realistická režie se snaží zvýšit účinnost textu, nezabrání však pocitu monotónnosti či zdlouhavosti dialogů v jednotlivých výstupech. Nejefektivněji nakonec působí znepokojující světelný zkrat na konci každého výstupu. Ačkoliv je představení ve všech složkách poctivě odvedené, schází mu dynamika předchozích inscenací ČK.
Psychoklara  60 %
6.2.2020 | 44 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Zřejmě jsem měla kvůli předchozím hodnocením přehnané očekávání. Těšili jsme se na dobrou komedii, pokud se ale nedokážete smát jen proto, že herec řekl sprosté slovo, pak při tomto představení příliš důvodů ke smíchu nemáte. Spíš jen k úsměvu. Příběh se mi zdál hodně rozvláčný, závěr naopak ostře uťatý a nedotažený. Možná je to tím, že jsem nedávno shlédla hru na stejné téma, která tuto mnohonásobně převyšuje ve všech ohledech. Jednalo se o Teď mě zabij v divadle Mladá Boleslav a pokud se chcete zasmát i dojmout k slzám, tak ji rozhodně doporučuji. Výlet za Prahu se v tomto případě vyplatí.
Vladimír Rogalewicz  90 %
30.1.2020 | 775 hodnocení
+ souhlasím
95%. Hra přináší řadu aktuálních a důležitých témat, která však často bývají tabu. Předloha (vlastní text hry) není úplně vyrovnaná. je to však přesně ten typ hry, kterou Ondřej Sokol znamenitě umí. Hlavním plusem je však celá čtveřice herců, kteří jsou prostě dokonalí. Vřele doporučuju!
Majdin_kulturni_svet  70 %
30.1.2020 | 176 hodnocení
+ souhlasím
K.Š.E.F.T. je opravdu velmi zdařilá komedie, která dle mého zasáhne úplně každého. Je skvěle vykrystalizovaná, navíc myslím, že v Činoherním studiu se podařilo obsadit přesně takové herce, jaké tahle hra potřebuje. Je tam plno scén, kdy se smějete, ale zároveň vás při nich i trochu mrazí. Text je opravdu skvěle napsaný, každá ze čtyř postav má svoji zajímavou dějovou linku, nikdo vás nebude nudit. Výkon Václava Šandy byl opravdu výborný a velmi věrohodný. A moc se mi líbila i Sandra Černodrinská (nemám ji moc ráda v romantických polohách).
TomAka  80 %
24.1.2020 | 20 hodnocení
+ souhlasím
Velmi dobré komorní představení. Zajímavé téma, všichni herci hrají s nasazením a je v tom vtip i dojemné momenty. K tomu, aby to byla "bomba", ale přece jen něco chybí. Vlastně nevím přesně co.
Honza1  90 %
21.12.2019 | 84 hodnocení
+ souhlasím
95% - nejlepší činoherní představení, které jsem v Praze za poslední rok viděl. Zajímavé téma, citlivé režijní zpracování a výborné výkony všech čtyř protagonistů. Opravdu zážitek. Vřele doporučuji!
Varan  70 %
6.12.2019 | 115 hodnocení
+ souhlasím
Hra, při které se hodně smějete (převážně v první polovině) a kdy vám není dvakrát do smíchu a lehce běhá mráz po zádech (hlavně druhá polovina). Střet dvou světů, který byl asi nejvíce vidět v konfrontaci Antonie s Julií, kdy se krásně ukázalo, že prostitutka může být morálně mnohem výš než zajištěná žena z bohaté rodiny. Předvedené výkony byly vesměs vyrovnané a kvalitní, jen Václavu Šandovi jsem měl trochu problém jeho postižení uvěřit. Chválím chytře řešenou scénu na jevišti.
Verun3  100 %
27.11.2019 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Výkony všech herců i děj naprostá bomba!
Lenkad  90 %
4.11.2019 | 68 hodnocení
+ souhlasím
Skvělé dialogy, skvělé herecké výkony.
Barka  100 %
1.11.2019 | 295 hodnocení
+ souhlasím
Tohle představení tak strašně příjemně plyne, že jsem něco takového už dlouho nezažila. Je vtipné, ale zároveň mluví o velmi vážných věcech. A herecké výkony jsou neskutečné, od všech zúčastněných. Navíc je osvěžující vidět Martina Fingera v kladné roli :)
Podusak  90 %
29.10.2019 | 40 hodnocení
+ souhlasím
Perfektní konverzační představení ukazující zajímavé různé lidské povahy.
Atram  100 %
23.10.2019 | 12 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Vynikající představení ve všech směrech. Nápaditá scéna, skvělý scénář, režie a výkony všech účinkujících. Už dlouho se mi v divadle nestalo, abych hercům tak věřila to, co hrají.
Michal1982  70 %
19.10.2019 | 147 hodnocení
+ souhlasím
Skvělý výběr herců, zajímavé téma, inteligentni humor, herecky o prsa vyhrál nad ostatními asi za mě Vašek Šanda! Příjemný večer v činoheráku.
Monik  80 %
18.10.2019 | 11 hodnocení
+ souhlasím
85%
Michkyse  70 %
18.10.2019 | 100 hodnocení
+ souhlasím
Chytrá hra s velmi dobrými hereckými výkony všech protagonistů...
Čiko  70 %
6.10.2019 | 1036 hodnocení
+ souhlasím
75% Velmi dobře typově vybrané postavy a následně zahrány jejich charaktery. Výborní Lucie Žáčková a Václav Šanda.
Sendy  80 %
26.9.2019 | 153 hodnocení
+ souhlasím
75%
Halekal  80 %
10.9.2019 | 8 hodnocení
+ souhlasím
Výborný text, kterému nebylo nikterak ublíženo. Skvělé herecké výkony, střídmá přiměřená scéna. Nikdo nepřehrává (snad vyjma místy převulgární prostitutky), nikdo nezaostává. Ztvárnění postiženého syna působí věrohodně. Lucie Ž. je herečkou, kvůli které má cenu táhnout se večer do divadla. Zprvu svěží vlídná komedie s miminem prvoplánového humoru časem hutní. Humor zcela nemizí, postupně ustupuje dramatickým sekvencím. Úsměvné, konverzační a dramatické vrstvy se plynule prostupují. Divák se nenudí. Ani při představení, ani při následném rozjímání o něm. Absolutně doporučitelné.
Domi.Mac  70 %
10.9.2019 | 83 hodnocení
+ souhlasím
Povedené. Sokol konečně po Katech zase předvádí divadlo, jaké máme v Činoheráku rádi. Šla jsem s mírnou obavou a dostala jsem moc povedený zážitek. Výborný text, skvělá režie. Černodrinská je obrovský talent, podala velmi zajímavý výkon a hltala jsem každé její gesto, Žáčková od Tramvaje patří k mým oblíbeným herečkám, Finger hraje trochu po svém, ale dobře. Jediný Šanda mi přišel slabší než ostatní, své postavě zůstal nejvíc dlužen a nevyhnul se někdy klišé. Jinak spokojenost. 70%
Karel1964  90 %
9.9.2019 | 72 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Skvělé představení. Rozhodně za mě v Činoherním klubu nadprůměr. První polovina spíš komedie, v druhé už to taková legrace není. Všichni hráli skvěle. Martin Finger jako tak trochu autistický otec byl fakt k smíchu. A Sandra Černodrinská zahrála úžasně. Hlavně v druhé , vážnější půli. Ještě jsem zapomněl. Scéna je dokonalá a perfektně vymyšlený je i způsob měnění scény.
EVITKA  100 %
9.9.2019 | 2 hodnocení
+ souhlasím
Zajímavé téma, skvělé výkony herců a inteligentní humor...určitě chci vidět ještě jednou.
Jahtip  100 %
9.9.2019 | 4 hodnocení
+ souhlasím
Vynikající představení, které zanechává svým neobvyklým tématem a jedinečným a citlivým zpracováním (inteligentní humor a  myšlenková hloubka)obrovský dojem. Vše je umocněné špičkovám výkonem všech čtyřech herců. Doporučuji, předpokádám, že bude trvale vyprodáno !
The_Second  70 %
4.11.2023 | 37 hodnocení
Arialstransky  80 %
4.11.2023 | 21 hodnocení
Tomáš Budík  60 %
15.10.2023 | 11 hodnocení
Kristián F.  80 %
14.10.2023 | 70 hodnocení
Babitch  90 %
13.10.2023 | 68 hodnocení
Lukrativni  90 %
19.9.2023 | 79 hodnocení
Jajiii  90 %
14.7.2023 | 19 hodnocení
Night  80 %
2.5.2023 | 7 hodnocení
Tereza Rybková  70 %
12.4.2023 | 35 hodnocení
M_marek  40 %
29.3.2023 | 63 hodnocení
Will_Scarlet  80 %
17.3.2023 | 32 hodnocení
Misiiik  70 %
2.3.2023 | 12 hodnocení
Eurotours  100 %
13.2.2023 | 47 hodnocení
Fido  70 %
1.2.2023 | 46 hodnocení
Beebb  70 %
31.1.2023 | 48 hodnocení
Bartys  90 %
15.11.2022 | 56 hodnocení
Le Petit Prince  70 %
15.11.2022 | 55 hodnocení
Vladimír10  80 %
31.10.2022 | 588 hodnocení
Kokoska  80 %
10.10.2022 | 43 hodnocení
Daneklu2  70 %
10.9.2022 | 21 hodnocení
Kreatura13  80 %
9.9.2022 | 27 hodnocení
Dino07  60 %
9.9.2022 | 50 hodnocení
Tintera.v  90 %
9.9.2022 | 88 hodnocení
SBN  80 %
1.6.2022 | 162 hodnocení
Moonek  80 %
23.5.2022 | 100 hodnocení
Petaz  70 %
15.5.2022 | 73 hodnocení
Barčí  70 %
11.4.2022 | 44 hodnocení
Vendula Hegerová  80 %
10.4.2022 | 21 hodnocení
Pigeon  80 %
3.4.2022 | 19 hodnocení
Astuta  80 %
11.3.2022 | 34 hodnocení
Screamingsun  100 %
25.2.2022 | 34 hodnocení
Maybe  90 %
30.1.2022 | 85 hodnocení
SaXion  70 %
12.1.2022 | 35 hodnocení
Valmez  100 %
18.12.2021 | 462 hodnocení
Braddy  70 %
15.12.2021 | 157 hodnocení
Kaptah  100 %
1.12.2021 | 14 hodnocení
Matěj Konečný  70 %
18.11.2021 | 204 hodnocení
Vojta_H  70 %
13.11.2021 | 9 hodnocení
Scoobi  90 %
9.11.2021 | 105 hodnocení
TKa11  70 %
27.9.2021 | 79 hodnocení
Petr-sima  90 %
29.7.2021 | 108 hodnocení
Pop  60 %
24.6.2021 | 82 hodnocení
Bernardblack  80 %
23.6.2021 | 326 hodnocení
Chupetica  70 %
21.9.2020 | 149 hodnocení
Srna  80 %
3.9.2020 | 79 hodnocení
Margaret  80 %
4.8.2020 | 121 hodnocení
Snekac  90 %
17.6.2020 | 263 hodnocení
Unionboy  90 %
17.6.2020 | 415 hodnocení
Houfm@atlas.cz  90 %
11.6.2020 | 38 hodnocení
Suchdolak  70 %
28.3.2020 | 12 hodnocení
Tarbík  80 %
4.3.2020 | 156 hodnocení
Betka_S  70 %
10.2.2020 | 62 hodnocení
MartinaEli  80 %
13.1.2020 | 71 hodnocení
Vercas  80 %
29.12.2019 | 32 hodnocení
Marie friedlova  70 %
29.11.2019 | 73 hodnocení
Golftom  70 %
29.11.2019 | 56 hodnocení
Addk  90 %
28.11.2019 | 134 hodnocení
Marcela  80 %
4.11.2019 | 415 hodnocení
Kaklapak  80 %
2.11.2019 | 80 hodnocení
Xcepek  70 %
23.10.2019 | 622 hodnocení
Suzana  60 %
18.10.2019 | 322 hodnocení
Nikki123  70 %
8.10.2019 | 169 hodnocení
Marlenin-zápisníček  90 %
10.9.2019 | 172 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.