Profil uživatele

TomAka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 17.3.2020)
Amatérské divadlo v té nejlepší podobě. Představení srší nápady a herci/pěvci i členové orchestru si ho očividně užívají. Šel bych znovu, ale kdoví kdy Ad Hoc zase přikočuje. (I když dávám 100%, chci zdůraznit, že byste neměli jít na tuto "operu" s přehnanými očekáváními.)
(zadáno: 24.1.2020)
Velmi dobré komorní představení. Zajímavé téma, všichni herci hrají s nasazením a je v tom vtip i dojemné momenty. K tomu, aby to byla "bomba", ale přece jen něco chybí. Vlastně nevím přesně co.
(zadáno: 24.1.2020)
Když se geniální režisér ujme díl(k)a (kon)geniálního spisovatele a přidají se výborní herci, které hraní očividně baví, dopadne to takhle. Myslel jsem, jestli to není malinko generační představení, ale očividně není. Shlédnuto čtyřikrát.
(zadáno: 24.1.2020)
Celkově moc pěkné a zábavné představení, které (nepřekvapivě) střídá skvělé a slabší momenty. Nejvíc září Lucie Polišenská. "Předpřestávková" písnička mě opravdu dostala.
(zadáno: 19.1.2020)
Představení nabízí zajímavý vhled do 60. let a jejich poetiky. Vidět Vlacha a Satoranského v rolích dědků (a jako dědky) je zážitek.
(zadáno: 19.1.2020)
Vynikající představení s výbornými hereckými výkony a úžasně nápaditou režií. Dal bych 100%, ale Orestés mi přece jen trochu neseděl, těžko říct proč. Celkově velmi silný zážitek s dějem, který je v mnoha ohledech velmi aktuální.
(zadáno: 19.1.2020)
Při představení jsem opakovaně vzpomínal na Cimrmanovu poznámku "Nedělat přestávku, jinak utečou". Čas ubíhal pomalu a měl jsem mnohokrát nutkání se zvednout a utéct. Rodinná dramaturgie Krausových, která se rozhodla lehce podprůměrnou konverzační komedii úplně zabít podivným pitvořením (Krausová v něm září, ale Roden bohužel, zvlášť ke konci, zdatně sekunduje), ovšem přestávku prozíravě neudělala. Své diváky si ovšem představení najde - pokud jste byli nadšení z Kameňáků, pak vám jej vřele doporučuji. Jinak je to ještě pěkná ukázka toho, jak z minima nadělat maximum - "vývar" musí být úžasný.
(zadáno: 19.1.2017)
Jedno z nejlepších představení, které jsem v posledních letech viděl.
(zadáno: 19.1.2017)
Pár hezkých nápadů a spousta hloupých až trapných vtipů a pitvoření. Ti, které spolehlivě rozesměje každý vulgarismus se nasmějou dosyta. Podle vlažného potlesku na konci jich ale na představení, které jsem navštívil, zas tak moc nebylo.