Profil uživatele

Slaná

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Landa: 10 % (1)
Michal Novák: 10 % (1)
Anežka Hrebiková: 20 % (1)
Helena Grégrová: 20 % (1)
Jan Pařízek: 20 % (1)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.6.2019)
Misantrop - Národní divadlo: 70 %
Není to Moliére ( z toho jsou pouze texty ,a ne ještě všechny) a není o o Alcestovi. Je to o celé společnosti a je to trefné. Pokud se oprostíte od očekávání klasiky, hra Vás vtáhne. Technické vychytávky hrají krásně. Ovšem seděli jsme na galerii a zhora to bylo podle mne viditelnější, markantnější a pochopitelnější.
(zadáno: 24.6.2019)
Jak umřít na rokenrol - Městské divadlo Kladno: 90 %
Vše funguje jak má, Mikyho Volka si nepamatuji, jsem narozená později a rokenrol mne jako hudba nikdy nezasáhl. Jde o velmi lidský příběh, i když některé věty mírně šustí papírem, ale od Jana Krafky je to podáno tak, že to vyznívá upřímně. Ne všechny Hanušovy paralely jsem pochopila ( např. Mikuláš ? - že by od jména MIky). Nadšení z muziky v druhé půli z jeviště přímo tryská. A když se povede vnímavé publikum ( nejen na rokenrol), tak je to fakt jízda nejen tramvají.
(zadáno: 24.6.2019)
Šťastný princ - Divadlo Lampion: 80 %
Ač dospělá cítila jsem se dítětem vtaženým příběhem a krásnou scénou. Interakce herců s přítomnými dětmi i dospělými fungovala na jedničku s hvězdičkou. Na představení jsme měli sebou tříleté děcko, které celou pohádku vydrželo napjatě sledovat. Bohužel jsme viděli představení na Lodi Tajemství 22.6. od 18 hodin, kdy bylo celé podbarveno hlasitou hudbou z přilehlého pivního festivalu. Ale za to tvůrci nemohou, a tím spíš jim patří můj obdiv, že za těchto ztížených podmínek ze svých pohádkových rolí nevypadli.
(zadáno: 4.5.2019)
Hra, která se zvrtla - Městské divadlo Kladno: 90 %
hlavně kvůli " kulisákům a tvůrcům specielních efektů". Tolik divů a načasování musí dát hroznou práci fyzickou i psychickou. Z herců úžasný Matěj Vejdělek, který byl tak krásně
" obyčejný" , že diváci, kteří ho neznají museli mít pocit že jde o opravdového technika. Klobouk dolů před Janem Krafkou a Ondřejem Volejníkem za jejich exhibici na " šikmé ploše". U role Vladimíry Benoni bych očekávala, že po protažení oknem bude mít herečka modřiny ještě měsíc. Hra Vás prostě vtáhne, o čemž svědčil potlesk publika v průběhu hry a rady z hlediště kde mají herci najít účetní knihu a psa.
(zadáno: 25.3.2019)
Petrolejové lampy - Městské divadlo Kladno: 100 %
Skvělá atmosféra hry, výstižná scéna. Pokud se vyvarujete srovnání s filmem a vzpomenete si na knihu budete okouzleni.
(zadáno: 27.12.2018)
EXPOp 67 - Městské divadlo Kladno: 10 %
Hrozné. Klišé na klišé, repliky nesedí. Písničky to nezachrání. Souhlas s tím, že pouze píseň J. Zenáhlíkové před přestávkou dává šanci alespoň na těch 10 %.
(zadáno: 27.12.2018)
Apartmá v hotelu Plaza - Městské divadlo Kladno: 70 %
Hezké představení pro příjemný večer. Milá i když očekáváná scéna. Kostýmy naprosto odpovídají tomu co se dá čekat od hostů tohoto hotelu. Vtipná třetí povídka kdy se inscenuje pravý déšť za oknem včetně namoklé ofiny Jany Zeháhlíkové a holubího trusu na žaketu Honzy Krafky. Souhra herců ve všech tří párech. Tentokrát ovšem mírně vedou ženy Z.MixováJana Zenáhlíková a A.Rusevová.
(zadáno: 27.12.2018)
Netrpělivost srdce - Národní divadlo: 90 %
Repríza 26.12.2018. Předlohu jsem nečetla, nevěděla jsem do čeho jdu. Představení mně vtáhlo, uchvátilo a přimělo se zamyslet nad tím, kdy jsem ve správnou chvíli neřekla ne. Výkony herců obdivuhodné i po fyzické stráce (např. Edita prolézající vitrinou).
(zadáno: 13.12.2018)
Vymítač - RockOpera Praha: 70 %
Živé, dobré, procítěné a místy překvapující ale přece jen ten příběh oproti jiným kusům rockopery moc nesedl.
(zadáno: 13.12.2018)
Neúp!ní - Městské divadlo Kladno: 60 %
(zadáno: 13.12.2018)
Mnoho povyku pro nic - Městské divadlo Kladno: 80 %
Bazén na jevišti, překvapivé momenty i u tak známé hry a nezapomenutelná Anežka Rusevová schovávající se za delfínka v bazénu.
(zadáno: 17.11.2018)
IAGO - Divadlo Hybernia: 40 %
Melodie které byly povědomé z Hamleta a Gallilea, první půlka rozvleklá, druhá o mhoho lepší. Výborný Tomáš Novotný a Dasha. Texty písní předvídatelné, rýmy jsme mohla doplňovat předem.