Profil uživatele

Irena

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 13 % (7)
Lukáš Dubský: 14 % (23)
Michal Novák: 14 % (18)
Jan Pařízek: 16 % (34)
Jiří Landa: 16 % (36)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 11.3.2023)
Nádherné představení, Tereza Kavecká a Roman Harok skvělí, vynikající byli i všichni ostatní.
(zadáno: 25.10.2022)
Překrásné představení, skvělí herci. Marek a Míša úžasní, Daniel Bambas, Kryštof Rímský, Zuzana Vejvodová , Igor Bareš, prostě všichni skvělí.
(zadáno: 7.9.2022)
Děkuji za skvělou Věru Špinarovou a úžasnou Markétu Matulovou. Krásná a za mě dojemná a lidská pocta skvělé zpěvačce. Obešla bych se bez některých laciných momentů, ale jinak moc, moc děkuji.
(zadáno: 29.3.2022)
Překrásné představení a to mám Cyrana nakoukaného. Úžasný Martin Valouch, skvělá Andrea Zatloukalová.
(zadáno: 29.3.2022)
Nebylo to špatné, ale čekala jsem víc. Výborné herecké výkony, příjemně překvapila mladá generace herců - jsou skvělí.
(zadáno: 29.3.2022)
Mně se to líbilo neobyčejně. Herci byli skvělí, všechno sedělo jak mělo. Nádhera. Krásný program byl třešničkou na dortu.
(zadáno: 31.8.2020)
Od SKUTRU toho moc neočekávám, proto nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Pro mě je to taková navoněná bída, za chvíli si nevybavím nic. Za mě promarněná šance. Přitom nádherné verše, obrovské emoce, skvělí herci. František Němec, Jana Preissová, Jana Boušková, Pavla Beretová, Radúz Mácha .... Souhlasím s JirkaS a Michvon.
(zadáno: 20.6.2020)
Příjemné představení, herecké výkony naprosto vyrovnané. Je obtížné přenést tak známý a výborný muzikál, nikdo se neubrání srovnání s ním. Ale všichni obstáli se ctí, trojka kytaristů skvělá. Bohužel nám představení propršelo, ale dostali jsme pláštěnku, tak se to dalo.
(zadáno: 14.5.2020)
Zajímavé představení, mohlo být ještě víc na dřeň. Herečky výborné, Andrea Elsnerová úžasná. Jsem z ní naprosto nadšená.
(zadáno: 1.5.2020)
Neobyčejně silný příběh, skvělí herci, především Tereza Terberová, Tomáš Dastlík, Dagmar Havlová a všichni ostatní.
(zadáno: 27.4.2020)
Skvělé představení na zamyšlení. Výborné herecké výkony.
(zadáno: 15.4.2020)
Výborné představení, výborní herci, jediný, kdo mi nesedl byla Anna Linhartová.
(zadáno: 12.4.2020)
Výborné představení, které pobavilo. Skvělá Šárka Vaculíková,
Honza Šťastný, Tomáš Töpfer i Sváťa Skopal. Herci se mi líbili moc.
(zadáno: 29.3.2020)
Povedené představení, Tomáš Dastlík a Jan Šťastný byli výborní. Jen si neuvědomuji, že by byl Martin Nedobyl až tak negativní postava - to se mi nelíbilo. Děkuji za příjemné, klasické divadlo, které je dnes spíš vyjímkou.
(zadáno: 9.2.2020)
2. premiéra: Tomáš Savka a Marianna Polyáková naprosto úžasní, Klára Jelínková, Lukáš Adam, Peter Strenáčik, Jiří Daniel skvělí. Krásné představení, všichni byli výborní.
(zadáno: 23.9.2019)
Naprosto úžasné představení, kde sedělo úplně všechno: od scény, hudby, nářečí až po skvělé herecké výkony především Pavly Gajdošíkové a Norberta Lichého, ale výborní byli opravdu všichni.
(zadáno: 6.4.2019)
Opravdu moc krásné, pro mě mohlo být i delší.Krásné připomenutí doby, kdy se psala tak krásná vyznání v dopisech. Pro mě nejhezčí Jiří Orten a Jaroslav Vrchlický, ale líbilo se mi všechno.
(zadáno: 26.1.2019)
Skvělý Patrik Děrgel, který dokáže nádherně a přirozeně říkat verše - což tato inscenace moc nevyužívá a výborný Kamil Halbich. Líbil se mi zpomalený pohřeb Ofélie i její skleněný hrob. Nebyl špatný nápad s divadlem. Příběh mi přišel hodně roztříštěný a neustále ho rozbíjela uřvaná hudba a rychlé přechody herců. Vůbec jsem neměla čas do příběhu ponořit. Méně je někdy více. Pan Špinar dle mého příliš tlačí na pilu. Chvílemi jsem měla pocit, že jsou tam blázni úplně všichni.
(zadáno: 21.10.2018)
Rozhodně inscenace o které budete přemýšlet. Lucie Štěpánková - 90%.
(zadáno: 16.7.2018)
Opravdu nádherné letní představení. Musím pochválit všechny herce, ale trojice hlavních hrdinů: Michal Dlouhý, Andrea Mohylová a Miloslav Tichý to byl Cyrano, Roxana a Kristián jak mají být. Asi nejkrásnější balkónová scéna jakou jsem viděla. Jediným kazem dle mého byla válečná scéna, která se do tohoto představení nehodila.
(zadáno: 14.5.2018)
Líbila se mi scéna, povedla se až pohádková atmosféra u lípy v druhé polovině představení. Nadšená jsem z Jana Vondráčka (na každý jeho výstup jsem se těšila) - za mě 100 % výkon, líbila se mi moc i přesvědčivá Eva Hacurová, samozřejmě výborný Miroslav Hanuš i Magdalena Zimová. Přesto se mi zdálo, že představení něco chybělo a občas se mi zdálo, že text je až zbytečně parodován. Úplný závěr zbytečný a na efekt.
(zadáno: 5.4.2018)
Očekávala jsem asi více, ale zklamaná nejsem. I když jsem se dost nasmála, je pro mě příběh smutný. Výborní herci, především úžasný Matouš Ruml a skvělý Martin Hofmann.
(zadáno: 4.3.2018)
Další skvělý muzikál v ostravském provedení. Martina Šnytová, Hana Fialová byly úžasné, skvělý Lukáš Adam a Ondřej Bábor. Líbil se mi i vtipný výstup Jitky Zelenkové a pochválit musím opravdu všechny.
(zadáno: 13.1.2018)
Musím především pochválit Petru Tenorovou - ta Taťánou opravdu byla, dále výborná Jitka Smutná a Aleš Bílík. Jiří Hána se mi líbil až úplně v závěru, kdy příběh gradoval. Naprosto strašná a zbytečná postava byl Milan Kačmarčík. Úplně se mi nelíbila hudba, moc dohromady nesouznila, "nahý" začátek mi přišel rovněž zbytečný.