Profil uživatele

Divadlo2022

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 3.10.2022)
Klasický, komerční muzikál se známým příběhem by měl nabídnout alespoň špičkové výkony. Za mě výkony příjemné, pro navštívení s dětmi, nikoliv skvělé natož špičkové. Nic méně jsem se nenudil. Doporučuji pro odpolední zábavu s rodinou, pro méně náročného diváka.
(zadáno: 3.10.2022)
Ne nadarmo se toto představení hraje tak dlouho a je stále vyprodané. Představení je postavené na statičtějším, o to více herecky propracovaném výkonu pana Bolka Polívky a Simony Stašové. Příběh známý, v prostředí Pražského hradu vhodným a adrenalinem protkaném zda si ho užijete v teple a suchu nebo s pláštěnkou na hlavě. Za mě příjemně strávený večer se Shakespearem na Pražském hradě.
(zadáno: 19.9.2022)
Myšlenka hry o osamocených životech a zoufalství na jeviště byla přenesena. Jednoduchá scéna stačila a herecký výkon Zuzany Bydžovské byl skvostný. Josef Polášek stačil, Pavel Liška za mě nejslabší, ale nikterak mě jeho výkon neurážel. Pokud se na představení nevydáte, nic zásadního, divadelního vám neuteče, ale návštěvou si můžete zpříjemnit večer, humoru obsahuje představení dost.
(zadáno: 19.9.2022)
Odpočinková komedie s mistrným herectvím Báry Hrzánové pana Holuba a Klárou Cibulkovou. Herecky bohužel jim nestačí pan Velen, jaksi nešťastně obsazen. I tak jsme se bavili.
(zadáno: 19.9.2022)
Kvalitní dílo, které si právem zaslouží nominaci na Thalii. Stanislava Topinková-Fořtová byla skvostná ve své Normě Desmond. Pavel Režný právem dostal šanci na hlavní roli a obstál na výtečnou. Scéna je působivá. I když si neodnáším žádný, muzikálový hit, byl to rozhodně skvěle trávený večer v DJKT.
(zadáno: 19.9.2022)
Muzikál plný silných emocí a humoru s vynikajícími výkony.
Pěvecky se mi nejvíc líbila Ema Karpeles, Eva Staškovičová a Lucie Dolejšková. Celý příběh pak podtrhují kostýmy a nádherná scéna Andrey Pavlovičové. Představení je bez přestávky, první půlka je věnovaná spíše dětským hercům, opravdové emoce přichází s příchodem Emy Karpeles, která ve svých čtrnácti letech fantasticky ztrvárňuje studentku vysoké školy. Sekunduje s Evou Staškovičovou a ženskou sílu pak doplňuje menším prostorem za to emocemi naplněném Lucie Dolejšková. Mužské části obsazení není co vyčíst, jde o 100% profesionální výkony. Muzikál FUN HOME rozhodně doporučuji! (více v článku na blogu)
(zadáno: 19.9.2022)
Balada pro banditu je můj oblíbený titul. V podání Vinohradského divadla jsem ale zklamaný. Chybí podstata a hloubka daného tématu. Herci jen běhají sem a tam, v běhu drmolí texty, občas se zastaví a zazpívají. I přes, pro mě nepovedenou režii, vynikl rozhodně Marek Lambora. Naopak Michaela Tomešová herecky nedostála své postavy, vynikla alespoň ve zpěvu. Kdo vynikl je Zuzana Vejvodová, na jejíž úroveň výkonu jsme zvyklí. Emoce bohužel fungují pouze při písních jinak po odchodu z divadla si nevybavuji žádnou emoci.