Profil uživatele

Kubikula

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.6.2022)
Bohužel představení se nepovedlo. Nepochopil jsem, proč autoři připsali rozpačitý začátek i tragický konec, proč přestavitele dvojčat navlékli do vatonu... Scény z filmu sice byly použity, ale to je asi tak to jediné, čím mohly přispět k vyššímu ohodnocení. Škoda.
(zadáno: 31.5.2022)
Dům Bernardy Alby patří mezi další zdařilé inscenace DNV. Když začnu zezdola (skupina Razam sedí v orchestřišti) hudbou jsou vlastně jakési krátké vstupy, oddělující jednotlivé obrazy hry. To klade na muzikanty i herečky velké nároky na načasování a souhru. Samozřejmě ve hře zazní i celé "písně". U hereček mne mimo jejich dobrých hereckých výkonů překvapila souhra v choreografii. Scéna je jednoduchá a účelná, bez velkých proměn dotváří celý pochmurný dům. Oceňuji samozřejmě i práci režiséra, obzvlášť mne zaujala stylizace sebevraždy v závěru představení, které mohu všem vřele doporučit.
(zadáno: 7.3.2022)
Skvělá konverzační komedie s vynikajícími výkony obou protagonistů. Po dlouhé době jsem se v divadle opravdu pobavil a zasmál. Komedie má jedinou chybu - je krátká.