Profil uživatele

Kami

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.9.2022)
(zadáno: 20.8.2022)
Krásná hra v režii P. Kheka, ve které exceloval M. Isteník. Zaujala P. Špalková, V. Arichteva nebo třeba M. Ruml se synem. Opravdu povedené, včetně pěkné scény s fotkami. Možná někdy zajdu znova, ráda bych viděla v roli krále i M. Hofmanna


Viděno 25.7. 2022
(zadáno: 25.7.2022)
Na tuhle hru jsem se vážně těšila. Pojatá jako rockový koncert tří čarodějek a do toho se odehrával zbytek děje, ve kterém se objevilo i dost humoru. Jestli je něco, co musím určitě vyzdvihnout, tak právě tyhle tři zpěvačky - bavila jsem se, měla husí kůži, prostě to skvěle zapadlo do sebe. Marek Němec jako král skvělý, věřila jsem mu každé slovo. Překvapili mě i Tomáš Měcháček a Vojtěch Vondráček - oba se svých rolí zhostili na výbornou. Celkově mě letošní premiéra slavností bavila a rozhodně ji příští rok navštívím zase.

Viděno 16.7.22
(zadáno: 8.9.2021)
Krásné představení plné známých melodií. Velice mě překvapil Daniel Bambas, nevěděla jsem, že umí takhle krásně zpívat. Rozhodně doporučuju, já na něj určitě znovu ráda zajdu. Za to hodnocení, které tady Balada má, nemůžu jinak a zaokrouhluju na rovnou stovku.
(zadáno: 30.10.2020)
Dlouho jsem si přála hru vidět, a teď se mi to díky odemknutí archivu Komorní scény aréna konečně splnilo. Bylo to přesně takové, jaké jsem doufala, ba dokonce lepší. Dominovali perfektní Štěpán Kozub, u kterého se ani nedivím, že za roli knížete získal cenu talent roku a Albert Čuba, kterého v roli Lucia prostě musíte milovat.
(zadáno: 26.9.2020)
Opravdu fantastický výkon Štěpána Kozuba! Velmi mě zaujala i Magdalena Tkačíková, jako paní Beliérová/Schmittová a skvělý Michal Sedláček v roli policisty. Myslím, že závěrečný standing ovation byl opravdu zasloužený. Snad se mi ještě nikdy nestalo, abych o hře tak dlouho po skončení přemýšlela a snažila se přijít na to, jak to tedy doopravdy bylo. Celou dobu jsem se smála, přesto mi ke konci úsměv lehce zamrzával. Nikoliv však kvůli výkonům herců, ale celkově z uvědomění si situace, do které byli Beliérovi postaveni. Opravdu je tak "jednoduché" s někým jiným manipulovat?

Mír 25.9.2020
(zadáno: 22.9.2020)
(zadáno: 8.9.2020)
Další skvělé představení z Míru ! Hru jsem viděla už dvakrát a musím říct, že napodruhé to byl snad ještě větší zážitek.
Viděno ze záznamu.
(zadáno: 25.8.2020)
Skvělé a vtipné představení, které jsem si moc užila. Nejvíce mě bavili Albert Čuba a Kristýna Leichtová, kterým role neskutečně sedly. Ostatní herci byli také skvělí, hlavně Táňa Malíková v roli Biancy pobavila.
Možná by hře prospělo, kdyby byla zkrácená o takovou čtvrthodinku, ale je to jen můj názor.
Viděno v Praze 24.8.2020