Profil uživatele

Bertos

Nejsem žádnej kritik komentuju od srdce a tak, jak mi zobák narostl ;-)
Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (2)
Helena Grégrová: 12 % (11)
Jan Pařízek: 12 % (10)
Michal Novák: 12 % (9)
Jiří Landa: 14 % (13)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 21.12.2023)
Inu Dianiška je fakt sázka na jistotu. Dělá to prostě jinak. Být principál, platím ho zlatem. Pokud jsi fanda do filmu, užiješ si ještě o trochu víc. Pokud jsi puťka od sporáku, užiješ si ještě o trochu víc. Pokud jsi vztahový zkrachovalec, užiješ si ještě o trochu víc. Pokud jsi sebereflektivní nerd užiješ si ještě o trochu víc. Vzhledem k tomu, že máme s mojí hezčí polovičkou všechny tyhle přednosti, užili jsme si to nejvíc. Barča i Kuba výborní, i když Barču jsem fakt hltal. 75%
(zadáno: 29.11.2023)
65% i když v ofic hodnocení těch 5% přidám za parádního Petra Kostku. On je tak neskutečně příjemný a přirozený hráč, že bych mu uvěřil klidně i to, že ty dva litry vody ve vodňanským kuřeti mají fakt být. Vlastně všem to celkem hezky šlo a i když se první půlka lehce táhla a i když mívám recenze trochu pfeffernější, tady to byl takový ten milý pocit ze dvou milých lidí, že budu milý též. Jděte na to, odfrknete si.
(zadáno: 3.11.2022)
Inu Janžurka skvělá. Jinak celkem odpočinkovka, proč ne. 65%
(zadáno: 3.11.2022)
Jak menší oblastní divadlo dokáže umotat o to větší překvapení. Skvělý výkony, skvělý emoce. Jediný oko po skončení nezůstalo suchý. Fůha! Skvělá práce!
(zadáno: 3.11.2022)
Palmovko! Už zase! Zase odcházím z představení s hlavou jak krmelec, u kterýho se pasou hladový židovský děti. Po Laskavých Bohyních pro mě další extrašpíček palmovkářů. Představení jede jak vlak do koncentráku-rychle, temně, k nevyhnutelnému konci. Rejžo Ty jsi Bůh! Černokrvavý fórky zavařený do zkaženýho kompotu odporný mentality okupantů a kolaborantů tomu dávají ty správný gule.(Jak opět aktuální).NESKUTEČNEJ, odpornej, mrazivej Heydrich, kterej se prořezává scénami jak dobře nabroušená kudla břichem předškolačky. Metál za scénu a zvuk! Herecky prda. Zase jsem si uplácal ruce, že je mám teď obě levý. Originální, neotřelý parádní divadlo!
(zadáno: 1.9.2021)
Kouknou milí redaktóři, nevím co jim na Vinohradech provedli..asi si musej platit lupeny, nebo jim nedali chlebíček zadara, páč jinak si neumím vysvětlit ten kotel, co většinou vinohradskejm dáváte. Možná by bylo fajné, sundati obrázek Becketta z nadpostelí a jít se občas prostě pobaviti. Ale co už.. hodnotíme. Vyzdvihl bych kapelu! (a to doslovně, páč přes harmonikáře nebylo z první lajny vidět :-) Aranže na výbornou, zpěváčkové na výbornou, sbory se dokonce nevezly jen v unisoono rychliku, ale jely vícehlasně. Lambora má hlásek, že mít dole jiný orgán, nabídnu mu ho k použití. Bylo to FAJN! (více v článku na blogu)
(zadáno: 28.1.2021)
(zadáno: 17.1.2021)
68% ...Skvělý Jarda Dulava!
(zadáno: 10.1.2021)
(zadáno: 3.4.2020)
(zadáno: 30.1.2018)
No poněkud šovinisticky musím říct, že nebýt úžasného výhledu na mickoidní Mariku Šoposkou při scéně na lehátku, asi bych si z tohoto představení krom zděšení z diváků, kteým ke štěstí stačilo, aby se Holubová s Kleplem třeba jen šťourali v nose a naprosto nekontrolovaně propukali v zuřivý smích, příliš neodnesl.I když občas se mezi zíváním opravdu dalo něčemu i zasmát.O hercích nemá smysl mluvit jsou to srdcovky a lecos jim proto odpustíte. V tomhle případě a s tímto materiálem dělali co mohli.Prostě taková chvílemi přepálená odpočinkovka,která kdyby byla za poloviční peníze, řekl bych ok.45%
(zadáno: 30.1.2018)
Tak ti hele nevim, jestli by místní kritikové neměli občas vylézt z galerií a čajoven, zajít do fučikárny na kolotoč, nebo na louku omrknout jak sere kráva. Určitě by zjistili, že se mlíko nerodí v krabici a že se i mimo intelektuální bubliny můžou celkem dobře pobavit. Wilda Šejkspírů byl veselá kopa a v duchu veselých kop se nese i celej tenhle kousek. Jsem jen zvědav, kdy to nějaký euroychtyl zakáže pro genderovou nevyváženost. Tenhle kus, pokud se sejdou dobří herci (jak tomu na Vinohradech bývá) je sázka na jistotu. Pokud umíte alespoň občas slézt ze stromu, určitě se nebudete nudit! 68%
(zadáno: 23.6.2017)
Smícháme hitovky od Neckáře s letním sluncem, přisypeme Dejdara a pár známejch xichtíků, okořeňíme romantikou střední školy s trochou nostalgie z domova důchodců a nemůžeme prodělat. Joo producenti, ty v tom uměj chodit aby zašustilo z peněženek osamocených paniček v přechodu, které si tak hezky zavzpomínají na doby, kdy byl jejich Pepa ještě kabrňák a místo propálenejch montérek z hospody nosil domů plnou náruč aster. Ale ono to zas tak zlý nebylo. Takové to když vás svědí na zádech a kolega z práce vás podrbe. Žádná esence erotična, ale účel to splní.
(zadáno: 23.6.2017)
Radim Madeja musí mít nejspíš nafukovací palici, protože jinak si neumím vysvětlit, jak si do ní nasypal ty tyráky textu. Radim Madeja musí mít i motorovou hubu, protože jinak si neumím vysvětlit, jak ze sebe může téměř nepřetržitě sypat ty tyráky textu zase ven. V tomhle případě ta Thálie fakt nebyla zadarmo! Jakub Šafr je výbornej JazzMan a v jeho podání by i hororový eskymo od Franty Nedvěda znělo jak Rachmaninov. Za cenu uměláka z Mekáče tady dostanete pořádnou porci a odejdete nažraný jak z bufáče v parlamentu. Madejův opravdový majstrštyk a pekelný piáno Kuby Šafra TO MUSÍTE VIDĚT!!
(zadáno: 23.6.2017)
Řádná prda! Četl jsem knihu, za kterou Jonatán L. dostal nobelovku za literatůru a fakt jsem si nedovedl představit, jak se tak neskutečně propracovanej kusanec může vejít na prkna. Nebyl jsem jedinej, kdo pak po celou dobu představení nezavřel hubu úžasem. Příběh je syrovej jak kuře z káefcéčka. Totální úchylnej wodvaz! Trenky dolů za veleparádní výkon Honzy Teplýho, kterej je tady opravdu hereckej masakristus! Kdo čeká, že se usadí a pohodově natráví 3 hoďky času, ať jde radši zhlídnout abduláhy jak řežou bezvěrcům palice, protože tohle je mnohem větší nářez! Plná palba za parádní zážitek!!
(zadáno: 23.6.2017)
Pěkný kus poctivého divadla. Mistr Stašová lehce přehrává nicméně nepůsobí to nijak účelově ba naopak dodává to její postavě ty správný gule a ví naprosto dokonale kde je strop! Je jí opravdu všude plno - ona je prostě veleluxusní a já jí miluju i s těma strašidelnejma xichtama, na který jen tak nezapomenu :o) Ostatní kolchozníci nehrají vůbec špatně ba naopak není co vytknout! Propracovaná konverzačka v klasickém podání. 2 hodiny utekly jak cikán z pracáku! Rozhodně doporučuji! 62%