Divadelní společnost Háta

Vztahy na úrovni

Premiéra: 25.4.2013 | 2:00
Překlad: Martin Fahrner. Výprava: Zuzana Straková. Režie: Antonín Procházka.
Do apartmá, kde Sir Partridge očekává významného hosta, který má rozhodnout o vyvrcholení jeho kariéry, se začnou proti jeho očekávání trousit ženy. Jeho milenka, potom jeho manželka a nakonec úplně neznámá dáma. Je to zkrátka nic dobrého nevěstící kombinace, která nám dopřeje řetězec záměn, situací a gagů...
Divadelní společnost Háta
Hodnocení inscenace
Redakce
30 %
Uživatelé
44 %
4451000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 30 %
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  30 %
11.9.2013 | 3011 hodnocení
+ souhlasím
Samotný text hry je pouhou kompilací všeho "komediálního", co už bylo více než tisíckrát zpracováno. Nicméně i v tomto případě by při soudnější režii mohla vzniknout celkem koukatelná inscenace. Bohužel A. Procházka v poslední době vykazuje nejen hereckou, ale i značnou režijní únavu... Když se k tomu všemu přičte stále stejná stylizace L. Vaculíka, výsledek nezachrání ani celkem solidně hrající V. Limr. Několik vtipných míst se sice objeví, ale to je na celovečerní komedii prokletě málo.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Ivo Železný  50 %
21.1.2020 | 282 hodnocení
+ souhlasím
Klasická komedie záměn a omylů. Přehrávání občas přesahovalo únosnou míru pro tento žánr. Zřejmě jsem měl smůlu na obsazení. Na Antonína Procházku zklamání.
Adele  10 %
25.3.2014 | 46 hodnocení
+ souhlasím
A to byla jako komedie?? U první poloviny představení diváci reagovali víceméně tichem, nikdo se ani nesmál. Taky nebylo čemu. Ta druhá byla o něco málo zábavnější. Nevím proč K. Hracovcová musela šišlat (pejšánku), ale třeba byla ten den u zubaře. Jediné štěstí,že nehrála Gondíková.
Mart  10 %
23.1.2014 | 49 hodnocení
+ souhlasím
Za teplto v diavdle dávám 10%, alespoň nebyla v první polovině zima. Druhou už nevím, naštěstá byla přestávka. (lístky uprostřed, nedalo se odejít dříve).
Škoda času i peněz, moc nepovedené po všech stránkách.
Gabriella  50 %
20.4.2015 | 2 hodnocení
+ souhlasím
Skvělá oddychovka, polechtá bránici, zejména Martin Zounar exceloval. Trošičku jsem měla problém s L.Vaculíkem,měla jsem pocit,že lehce přehrává,ale jeho herecký partner V. Limr vše vyrovnal naprosto skvěle.
Za mě to bylo vydařené odpoledne plné smíchu.
Monikamo  100 %
3.3.2015 | 3 hodnocení
+ souhlasím
Minulý týden jsem shlédla Vztahy na úrovni,nemělo to chybu.Nezklamal pan Vaculík,je pořád šaramantní.Monice Absonové a Adéle Gondíkové též role sedla.Je to moc vtipné-doporučuji!!!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.