Profil uživatele

Dingo

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Michal Novák: 7 % (12)
Jan Pařízek: 8 % (10)
Lukáš Dubský: 10 % (11)
Helena Grégrová: 16 % (5)
Jiří Landa: 16 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.10.2022)
Určitě zde vidím promarněnou příležitost udělat z toho mnohem zajímavější představení (převázně akrobaticky). Na druhou stranu, když přihlédnu k tomu, co se momentálně v Praze většinou hraje - smršť jukebox muzikálů a špatných původních děl, tak si myslím, že Tarzan je ve výsledku povedené představení. V rámci obsazení za mě všichni výborní. P. Pecha, I. Korolová, D. Hořínková, E. Čekan, M. Šemík. Plusové body má u mě taky fakt, že konečně do Hybernie zavítal na muzikálové představení živý orchestr.
PS: sedačky v Hybernii jsou opravdu za trest a dlouho mě od tohoto představení odrazovaly.
75 %
(zadáno: 15.3.2022)
Po všech stránkách povedená inscenace. Zaujal mě zejména zajímavý příběh.
(zadáno: 16.12.2021)
Do Plzně dorazil další skvělý titul. Vše funguje tak jak má. V hlavních rolích výborní Stanislava Topinková i Pavel Režný.
(zadáno: 22.8.2021)
Byl jsem zvědavý, jak se v Chebu vypořádají s broadwayským muzikálem a byl jsem velice mile překvapen. Celé představení táhne naprosto fantastický Daniel Mišák. Cením živý orchestr, který dodnes není standartem ve spoustě pražských divadlech. Bohužel nemůžu dát víc procent, protože mě neoslovil muzikál jako takový, ale rozhodně nelituji své návštěvy, protože za pouhých 250,- Kč jsem dostal velmi kvalitní divadelní zážitek. 65%
(zadáno: 22.6.2021)
Hravá, zábavná inscenace ideální na odreagování. Odhoďte všechny starosti za hlavu a běžte si tuto inscenaci užít, vždyť jak praví Nostradamus: Co je lepší než-li muzikál, muzikál, nic není tak úžasný jako muzikál.
(zadáno: 10.6.2021)
Jsem rád, že Elisabeth konečně dorazila do ČR. Kostýmy povedené, scéna bohužel poněkud "chudší", nicméně ji aspoň částečně kompenzuje výborná práce s hledištěm Nové scény. S. Hanzlíčková Borková s J. Křížem výborní. M. Holce bohužel v určitých pasážích nebylo slyšet přes company, jinak také dobrý výkon. Za vyzvednutí stojí také R. Podlipská, kterou jsem měl konečně možnost vidět v nějaké roli, kde má více prostoru pro svůj úžasný hlas. P. Klimenda rovněž fantastický.
(zadáno: 5.6.2021)
Velice dobře zvládnutá inscenace. Malá scéna dodává představení potřebnou atmosféru. Efektivní scéna. Velice zdařilý překlad. A v neposlední řadě tradičně výborný plzeňský muzikálový soubor.
(zadáno: 5.9.2020)
Dlouho jsem váhal zda na muzikál zajít, jelikož nejsem zrovna fanoušek Daniela Landy, ale po poslechnutí několika písniček jsem muzikálu dal šanci a jsem za to rád. Je zde sice znát Landův hudební rukopis, ale rozhodně to není nikterak na škodu, právě naopak. Trošku bych zkrátil některé "vtipné" scény, které zbytečně prodlužují muzikál a ubírají jeho dynamičnosti. Jeden z mála kvalitních původních českých muzikálů.
(zadáno: 29.8.2020)
Velice svižný, zábavný a optimistický muzikál, ideální dílo po dlouhé divadelní pauze. První polovina velmi dynamická, uběhla hodně rychle, oproti tomu druhá polovina by mohla být místy dynamičtější (obzvláště scéna s bratry "Those canaan days" vyloženě volá po zkrácení). Výborné výkony Michaely Noskové a Pavla Klimendy, stejně tak celého souboru DJKT, až na Martina Haricha, kterému bohužel nebylo v roli faraona pořádně rozumět. 75%
(zadáno: 6.4.2020)
Velice zábavná inscenace, která je bohužel paralelou našich každodenních životů, během kterým kolikrát zkrátka nejsme schopni kompromisů, či se pouze na něčem jednoduše dohodnout.
(zadáno: 6.4.2020)
Výborná Eva Holubová, která bohužel nemohla zachránit zcela nezáživnou inscenaci.
(zadáno: 11.1.2020)
Nadčasová klasika, kterou se podařilo výborně přesunout do dnešní doby.
(zadáno: 3.1.2020)
První a asi zároveň i nejlepší muzikál Michala Davida. Hudba i texty jsou oproti pozdějším Davidovým titulům velmi dobré. Co se týče dvojice bohů, chápu jejich význam, ale věřím, že bez laciných vtipů by byly jejich výstupy mnohem přijatelnější. Kamila Nývltová v roli Kleopatry předvádí poměrně kvalitní výkon (až na pár vysokých tónů), ostatní herci jí skvěle sekundují (Hůlka, Vojtko, Josef, Fišarová).
(zadáno: 1.1.2020)
Zajímavá dějová linka, kterou ovšem sráží její samotný konec, který mohl být zkrátka více propracovanější. Hudba i texty jsou na dobré úrovni avšak bez nějaké zapamatovatelné melodie. Scéna jednoduchá, ovšem efektivní. Herci předvádí velmi dobré výkony (Zonyga a Kříž tvoří velmi dobré duo, ostatní je skvěle doplňují). Celkově vzato muzikál stojí za shlédnutí, ale v mém případě pouze jednou.
(zadáno: 7.12.2019)
Dracula je rozhodně jeden z nejlepších původních českých muzikálů. Hudba, texty i libreto jsou výborné a ani za více než 20 let od svého vzniku neztratily svoje kouzlo. Obsazení skvělé v čele s výborným Danielem Hůlkou. Za zmínku stojí také orchestr, který hraje výborně a představení živá hudba dodává na kvalitě. Jenom je škoda, že došlo k zbytečnému zkrácení druhé půle oproti původní verzi.
(zadáno: 3.11.2019)
Hlavními klady této inscenace jsou poutavý příběh a výborné herecké obsazení. Příběh je sám o sobě zajímavý a jasně dokazuje, že vždy je zde více úhlu pohledu. Herecké obsazení se opravdu povedlo, Elis Ochmanová byla výborná, jak po herecké, tak po pěvecké stránce, stejně tak Nikol Ďuricová. Škoda je, že v Goje opět zůstaly kulisy z Fantoma opery (ikdyž zde nepůsobí tak nevkusně, jako v případě plesu upírů). 65 %
(zadáno: 30.10.2019)
Naprosto výborné představení, dílem samotným počínaje (výborná hudba i naprosto skvělé české přebásnění) až po dobré provedení v HDK. Efektivní scéna, skvělý živý orchestr, který představení dodává správnou rockovou atmosféru a výborné herecké obsazení (Noid, Tomeš, Basiková, Polák, Josef). Bohužel mě trochu zklamal program k představení, jelikož není ani zdaleka aktuální (mnoho zpěváků zde zcela chybí - Tomeš, Josef a naopak velký prostor je zde věnován Kamilu Střihavkovi, který v představení již nějakou dobu neúčinkuje), ale to je pouze malá vada na kráse, jinak fenomenálního představení.
(zadáno: 15.9.2019)
Rozhodně jeden z lepších muzikálů Michala Davida, zejména první polovina, která je velmi dobrá. U druhé poloviny je bohužel vidět, že byla dělána na rychlo a obsahuje méně kvalitní písně než první polovina (např. bez písně Šašek ten se nestydí by jsem se zcela obešel). Líbily se mi odkazy na Tři mušketýry ať už Pomoc dávným svým přátelům, či obměněný text u písně Jediná.
(zadáno: 13.9.2019)
Hudba i texty muzikálu jsou velmi dobré a hodně písniček stojí za poslech (např. Odvolej, Giordano, Bůh nás potrestá, Nikdy to nevzdám), co muzikál bohužel sráží je jeho příběh, který mě zkrátka nikterak nenadchnul. Od tohoto tématu jsem zkrátka očekával něco víc. Výkony byly výborné, protože jsem měl štěstí, a v muzikálu plném hvězd, jsem neměl ony "hvězdy", ale skutečné muzikálové herce (Novotný, Dasha, Trapl).