Divadlo J.K.Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
91 %
Hodnocení redakce
Jan Pařízek 80 %
Michal Novák 80 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jan Pařízek 80 %
(zadáno: 31.3.2019, počet hodnocení: 742)
přínosný / zajímavý komentář
Z mého pohledu po všech stránkách dobře provedený rodinný muzikál. Je to správně veselé a hravé, bez problémů to drží dobré tempo od začátku do konce a vás to prostě baví se na to dívat. Moc pěkně udělaná scéna, která celou tu hravost krásně podporuje. Funkční a dynamické choreografie, též povedené kostýmy. Po herecké stránce výtečný hlavně P. Klimenda jako Josef a potěšila i K. Falcová jako vypravěčka. Z ostatních zaujal hlavně P. Vondráček jako faraon střihnutý Elvisem. A v neposlední řadě též skvělý dětský sbor, který mě opravdu mile překvapil. Za mě tedy naprostá spokojenost. 85%
Michal Novák 80 %
(zadáno: 5.12.2018, počet hodnocení: 996)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
DivadelniFan 80 %
(zadáno: 31.3.2019, počet hodnocení: 174)
přínosný / zajímavý komentář
Muzikálový soubor DJKT opět předvedl muzikál na světové úrovni! Moc hezká scéna, plno optimismu, energie, radosti a barviček. Člověk musí odcházet s úsměvem na tváři. Jinak to snad ani nejde. Špičkový výkon podal Pavel Klimenda! Je to hvězda! Skvěle mu sekundovala Kateřina Falcová, které role vypravěčky velmi sedla. V menších rolích zaujali Lukáš Ondruš a Roman Krebs. Musím vyzdvihnout úžasně sladěný dětský sbor. To se jen tak nevidí.
Vřele doporučuji. Říkám to už dlouho - v Plzni uvidíte opravdový MUZIKÁL!
Veronika K. 100 %
(zadáno: 31.3.2019, počet hodnocení: 67)
přínosný / zajímavý komentář
Veselý, hravý, pestrobarevný a šmrncovní muzikál s vynikajícím Pavlem Klimendou v hlavní roli Josefa. Perfektní zpracování (kostýmy, scéna, projekce), všechny herecké a pěvecké výkony i orchestr na jedničku. Určitě půjdu znovu.
Anah 100 %
(zadáno: 28.3.2019, počet hodnocení: 159)
přínosný / zajímavý komentář
Za poslední dobu jedno z nejkrásnějších představení jaké jsem viděla, plné emocí, nádherné hudby, a skvělých pěveckých výkonů. Výborná režie a krásné kostýmy. Vemte na představení děti, bude se jim to líbit.
Lera 90 %
(zadáno: 26.3.2019, počet hodnocení: 56)
Koččka 100 %
(zadáno: 17.3.2019, počet hodnocení: 5)
přínosný / zajímavý komentář
Velmi povedené. Výkony dětských herců obdivuhodné.
Evcule 100 %
(zadáno: 17.2.2019, počet hodnocení: 2)
přínosný / zajímavý komentář
Úžasné představení plné barev. Hlavní roli exceluje Pavel Klimenda. V hodný pro děti i dospělé. Pohlazení po duši v tomto uspěchaném světe.
HawkeyeSaw 90 %
(zadáno: 9.2.2019, počet hodnocení: 126)
Jolana 80 %
(zadáno: 20.1.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace plná výborných režijních nápadů. Především skvělá company a hlavní role ztvárněná P. Klimendou byla trefa do černého. Herecky výborná K. Falcová avšak pěvecky mně v této roli vadila její pěvecká technika . Více pop zpěvu než její operní techniky by určitě této roli prospělo. Jinak celkově velice příjemné a milé představení.
Abigail7 90 %
(zadáno: 21.12.2018, počet hodnocení: 231)
přínosný / zajímavý komentář
85-90%:
Zábavná, hravá a svižná inscenace; výborná režie dokonale schopná ustát rychlé tempo původního díla, zábavná a efektní scénografie, byť v mnoha momentech podobná ostravské inscenaci, na níž se část tvůrčího týmu rovněž podílela. Na Novou scénu až výjimečně dobrý zvuk a hlavně výborné výkony. Skvělé sehrání company - vlastně všech ostatních stálých členů souboru - zajímavé a zábavné choreografie, perfektní ústřední dvojice - Vypravěčka Kateřiny Falcové je její další naprosto suverénní rolí po Marii, a Pavel Klimenda jako Josef - skvělá volba obsazení a další jeho výborný výkon.
J.anek 80 %
(zadáno: 5.12.2018, počet hodnocení: 220)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Krása, krása ani muk
Zdá se, že jsem sexy kluk, zpívá Josef a neplatí to jen o pestrobarevném plášti a o kouzlu jeho osobnosti. Celý muzikál je krása a radost.
Velkým trumfem jsou slova Michaela Prostějovského. Výtvarníci a choreografové si hrají s barvami, styly, s legem.
Náramná je učitelka Kateřiny Falcové, takovou by chtěl každý. Tomáš Savka už je v Plzni jako doma a jako Elvis je boží. A velká zábava je vidět muzikálové hvězdy v malých rolích. Skvělá je práce s dětmi. Nejen že byly dobré pěvecky a tanečně, ale hlavně je to moc bavilo. No a Pavel Klimenda jako Josef jednoduše září.
VasekN 90 %
(zadáno: 3.12.2018, počet hodnocení: 23)
přínosný / zajímavý komentář
V depresivním podzimu je kus plný PESTROBAREVNÉ pozitivní energie, nápaditých choreografií, originálních kostýmů, úžasných výkonů dospělých herců (jimž vévodí vynikající Pavel Klimenda a neméně skvělá Katka Falcová), fantastického dětského sboru (klobouk dolů!) a super režie přesně to, co vám vykouzlí úsměv na rtech... Mně hrály pestré barvy při odchodu z divadla v srdci, za čež děkuji! 90%

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.