Profil uživatele

Senora

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jan Pařízek: 10 % (10)
Lukáš Dubský: 11 % (14)
Michal Novák: 11 % (15)
Helena Grégrová: 16 % (9)
Jiří Landa: 17 % (18)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 5.4.2024)
Souhlasím, že hru zachraňuje herecké obsazení a herecké výkony. V podstatě se mi to líbilo, jen ten scénář byl tak jakoby pokřivený, chvíli tam, chvíli jinde. Asi to je myšleno jako chvíli jucháme, chvíli depka. Jasně spojující prvek byly sezení s lékařem a pokaždé si vzpomíná na jinou část života. Ironická linka se nese celou hrou a je to celkem hořce vtipné.
(zadáno: 4.4.2024)
Začnu svůj dojmolog klady. Líbí se mi scéna, výběr herců, nápady s malířstvím, skupinové scény, první polovina do přestávky, průzor na orchestr, scény z ulic New Yorku. Ale fanouškem Stephena Sondheima se určitě nestanu, hudba není špatná, ale mě nějak míjí. Druhá půlka strácí smrnc hlavně poslední dvojice se neskutečně táhne, Hana Holišová hraje jak o život, ale vůbec se to tam nehodí, jako by to byla jiná hra.
(zadáno: 25.3.2024)
(zadáno: 20.1.2024)
Někdy je klasika přesně to, co potřebujete, poctivé představení, moderní natolik, že neurazí konzervativního diváka. Není co vytknout.
(zadáno: 13.1.2024)
Bohužel, pro mě to fungovalo jenom jako srovnání s filmem. Samo o sobě mě to nebavilo. I když souhlasím, že Pepin byl dobrý, ten vyčníval.
(zadáno: 13.1.2024)
Mě to dostalo. Režný fakt životní výkon. Ondruš a Režná super. Mě scéna nenadchla, ale nakonec docela zapadla, ale kašlu na to, protože tak silnou emoci jsem v Plzni naposledy zažila na Spring Awakening.
Mám herce z muzikálu v Plzni ráda, baví mě sledovat, kdo se jak s čím popere a když se nepopere, tak jak ho ostatní podrží. Pavel Režný asi maká, protože jde neskutečně nahoru. Díky za super zážitek.
Doplněk, dnes (23. 5. 2024) viděno obsazení s Pavlem Klimendou a opravdu nechápu stesky na jeho zpěv, buď se hodně zlepšil nebo hodnotím něco jiného, byl také výborný. Ze 100 % neslezu.
(zadáno: 19.3.2023)
(zadáno: 23.3.2022)
(zadáno: 25.9.2021)
(zadáno: 20.9.2020)
Tenhle soubor už mě dlouho baví. Bez větších potíží mezi ně zapadnou hosté, ale pozorovat jednotlivé členy, neboť za tu dobu už je člověk viděl v ledasčem, je další zábava. Ten vývoj od neznámého nenápadného herce po úžasnou hlavní roli a to není jen tento muzikál a jeho hlavní představitel. Myslím, že to dospělo do stádia, že tihle muzikáloví herci jsou naši a my jim fandíme a tohle představení je jedno z mnoha dost vydařených. Představení je nabité a všichni hrají, jak o život a je z toho cítit nadšení.
(zadáno: 21.10.2018)
výborné
(zadáno: 14.6.2018)
Výborné. Vybalancované a vymazlené představení.
(zadáno: 2.6.2018)
Za mě opravdu naprostá bomba. Nemůžu souhlasit s výtkami ostatních recenzentů na adresu hlavního představitele. Buď se hodně zlepšil, ale přízvuk minimální a rozumět bylo všemu. Pohybově měl svůj styl, ale hlavně, byl uvěřitelný a měl tah na branku. Moc se mi líbil.
Scéna výborná. Tanec výborný, taneční vtípky se mi moc líbili, takové ty krátké taneční "dokreslovací" čísla v pozadí. Přesné načasování vtipů a vtípků. Všechno pěkně sladěné. V roli agenta Martin Šefl, gratuluji, konečně dostal příležitost to pořádně rozjet.
Má to nápad, styl a spád.
(zadáno: 30.4.2018)
Výborné ve všech směrech. Hlavní pro mě byla srozumitelnost, kdo ke komu patří, protože na rozdíl od většiny, bylo toto mé první setkání s muzikálem.
(zadáno: 18.2.2018)
Provařený bulvární příběh, to je pro mě mínus tohoto muzikálu. Nemohla jsem se zbavit pocitu, že všechno šlape, je dobré, herci, hudba, orchestr atd., ale moc bych si přála, aby nastudovali něco jiného. Chápu, že je to můj problém, ale tak na to padne pár procent hodnocení směrem dolů.
Vážně dobře tentokrát působí, jak se herci pohybují v hledišti, to publikum vždycky trochu znervózní a rozlije se vlna neklidu. Která sem patří, navíc klauni představují za maskou kohokoliv z nás, jsou pozorovatelé děje a zároveň aktéři. (Sprostá píseň o sexu byla mimo mísu. Jako facka, která nesedla.)