Profil uživatele

Senora

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Lukáš Dubský: 9 % (8)
Jan Pařízek: 11 % (7)
Michal Novák: 11 % (9)
Helena Grégrová: 15 % (8)
Jiří Landa: 16 % (17)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

1 2  > 
(zadáno: 19.3.2023)
(zadáno: 23.3.2022)
(zadáno: 25.9.2021)
(zadáno: 20.9.2020)
Tenhle soubor už mě dlouho baví. Bez větších potíží mezi ně zapadnou hosté, ale pozorovat jednotlivé členy, neboť za tu dobu už je člověk viděl v ledasčem, je další zábava. Ten vývoj od neznámého nenápadného herce po úžasnou hlavní roli a to není jen tento muzikál a jeho hlavní představitel. Myslím, že to dospělo do stádia, že tihle muzikáloví herci jsou naši a my jim fandíme a tohle představení je jedno z mnoha dost vydařených. Představení je nabité a všichni hrají, jak o život a je z toho cítit nadšení.
(zadáno: 21.10.2018)
výborné
(zadáno: 14.6.2018)
Výborné. Vybalancované a vymazlené představení.
(zadáno: 2.6.2018)
Za mě opravdu naprostá bomba. Nemůžu souhlasit s výtkami ostatních recenzentů na adresu hlavního představitele. Buď se hodně zlepšil, ale přízvuk minimální a rozumět bylo všemu. Pohybově měl svůj styl, ale hlavně, byl uvěřitelný a měl tah na branku. Moc se mi líbil.
Scéna výborná. Tanec výborný, taneční vtípky se mi moc líbili, takové ty krátké taneční "dokreslovací" čísla v pozadí. Přesné načasování vtipů a vtípků. Všechno pěkně sladěné. V roli agenta Martin Šefl, gratuluji, konečně dostal příležitost to pořádně rozjet.
Má to nápad, styl a spád.
(zadáno: 30.4.2018)
Výborné ve všech směrech. Hlavní pro mě byla srozumitelnost, kdo ke komu patří, protože na rozdíl od většiny, bylo toto mé první setkání s muzikálem.
(zadáno: 18.2.2018)
Provařený bulvární příběh, to je pro mě mínus tohoto muzikálu. Nemohla jsem se zbavit pocitu, že všechno šlape, je dobré, herci, hudba, orchestr atd., ale moc bych si přála, aby nastudovali něco jiného. Chápu, že je to můj problém, ale tak na to padne pár procent hodnocení směrem dolů.
Vážně dobře tentokrát působí, jak se herci pohybují v hledišti, to publikum vždycky trochu znervózní a rozlije se vlna neklidu. Která sem patří, navíc klauni představují za maskou kohokoliv z nás, jsou pozorovatelé děje a zároveň aktéři. (Sprostá píseň o sexu byla mimo mísu. Jako facka, která nesedla.)
(zadáno: 15.4.2017)
Neskutečný zážitek. Dochází mi slova. Tohle se prostě jednoznačně povedlo, nemůžu přesně říct čím to je, ale energie to byla neskutečná. Asi kombinace všeho dohromady. A pak, že vážná témata netáhnou. Tohle opravdu stojí za to. Všichni mají můj obdiv.
(zadáno: 12.3.2017)
Jo, takhle se dělá konverzační drama. Je to zábavné, je to vážné a je to svěží.
(zadáno: 11.3.2017)
(zadáno: 16.1.2017)
Nevím, čim to bylo, ale chvílemi nebyl slyšet zpěv, hlavně na začátku, jako kdyby zapínali mikrofony později nebo zpěváci přidali, takže často někdo zpíval sólo, ale nebylo poznat kdo, teprve až zapnul mikrofon nebo zpěvák přešel dopředu.
Byla jsem s dětmi na dětské předplatné a pro ně to bylo tedy "výživné" :-) Jinak obdivuji paní Venuši, tak se s takovým gustem zhostí každé role a zazáří, klobouk dolů.
(zadáno: 2.7.2016)
Sada dobrých scének, neuměle propojených. Jinak tedy děti by dali 100%, těm se to líbilo moc. Mě místy nadchlo, místy průšvih. Celkově to chtělo nějak dotáhnout.
(zadáno: 28.2.2016)
Celý rok koukám na plakáty s upoutávkou na tuto hru a musím říct nenalákaly mě. ALE shledávám je opravdu vtipnými až po shlédnutí hry. Pro mě opravdu překvapení. Milujeme komedie, smějeme se sami sobě, jací jsme byli nebo mohli být a to ulehčení, že je to za námi.
My jsme se bavili a babička při odchodu prohlásila, tak jsem zase o pár let mladší, takže tak.
Pozn. Opravdu by mě zajímalo, jak to pochopí někdo o pár let mladší. Bude to brát jako velkou nadsázku a přehánění?
1 2  >