Profil uživatele

Jolana

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.2.2019)
Zahrada divů - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 100 %
Chytré, vtipné, nápadité , veselé představení především pro děti. Škoda že už se nehraje.
(zadáno: 20.1.2019)
Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 80 %
Inscenace plná výborných režijních nápadů. Především skvělá company a hlavní role ztvárněná P. Klimendou byla trefa do černého. Herecky výborná K. Falcová avšak pěvecky mně v této roli vadila její pěvecká technika . Více pop zpěvu než její operní techniky by určitě této roli prospělo. Jinak celkově velice příjemné a milé představení.
(zadáno: 4.11.2018)
Duch - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 50 %
(zadáno: 24.5.2017)
Čas růží - Hudební divadlo Karlín: 20 %
Připadala jsem si jak na školní besídce.
(zadáno: 22.5.2017)
West Side Story - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Představení byl pro mne velký zážitek.Byla to smršť emocí nádherně zazpívaných, zahraných a zatančených čísel. Režisér měl skvělou intuici na výběr hlavních postav. S.Borková, K.Falcová,P.Režný,O.Černý,P.Ryšavý... Je to právě ten druh představení,které musím ještě jednou vidět.Je tam tolik zajímavých ,krásných situací a momentů, které se nedají všechny na jedno podívání zažít. Ať už v podobě dramatické tak i taneční a především pěvecké.Režisér L.Olšovský dal možnost mladým a neznámým lidem, kteří to natřeli mnoha " hvězdám" třeba i těm v pražských "úspěšných" produkcích. Konečně!!!!
(zadáno: 18.1.2017)
Kdyby 1000 klarinetů - Divadlo J.K.Tyla Plzeň: 90 %
Skvělé představení plné nápadů a výborných hereckých , pěveckých a tanečních čísel. Ocenili jsme především výkony těch účinkujících, kteří dokázali svou ENERGIÍ z tohoto představení udělat nevšední zážitek. Bylo to jiné, nové, moderní, vtipné a hlavně nebyla nuda!!!!!!!!!Díky především S. BORKOVÉ , J. Hruškoci, L. Ondrušovi, A. Kohoutovi ...a vůbec všem hercům, ... nám nepadaly víčka tak jako jindy při tomto představení v jiném divadle. Pan režisére gratulujeme.
(zadáno: 11.2.2016)
Fantom opery - Goja Music Hall: 100 %
Díky za obrovský zážitek z představení. Vojtko, Sommerová, Bragagnolo,Borková......super. Vynikající orchestr. Jednoznačně TOP muzikál.