Divadlo Hybernia
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
57 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Trafalgaros 60 %
(zadáno: 9.5.2019, počet hodnocení: 33)
přínosný / zajímavý komentář
Novotný, Dasha, company výteční! Jinak si myslím, co se zpracování týče, tak má muzikál nejlepší léta za sebou.
Fedorocko 70 %
(zadáno: 14.3.2019, počet hodnocení: 484)
přínosný / zajímavý komentář
Pěkné , pěkná , pěkné.
Vojtek a Chýlková excelentní.
Abigail7 30 %
(zadáno: 13.3.2019, počet hodnocení: 231)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
35% - Ta inscenace je prostě stará. Muzikál jako žánr se za 16 let přeci jen posunul. K čemu je kloudný příběh a dobrá hudba, když provedení vázne... Stáří a přežití je jasně znát na režijní koncepci, výpravě i choreografiích. Scéna je pro Hybernii malá, company v tanečních částech, navíc nijak zvlášť zajímavých, zoufale nesladěná a většina původního hereckého obsazení už rovněž dost zestárla proti svým rolím a výkony se zpravidla neposunuly k lepšímu. (A jediná nová viděná alternace, Bibiána Surovčíková, pak krom jiného zoufale neumí česky.)
RaB 50 %
(zadáno: 11.3.2019, počet hodnocení: 38)
přínosný / zajímavý komentář
Novotný, Chýlková, company - super. Poměrně dobře funguje i duo Vojtek a Kolář (ačkoliv mají nejlepší léta za sebou). S kým jsem měl ale obrovský problém byla Bibiána Surovčíková. Není ji pořádně rozumět text a pořádně se s rolí neztotožnila. A ta její viditelná tetování by mohla být skryta. Do té role se prostě nehodí. Obrovské zklamání... Těch 50 % je zejména díky výborně fungující company a scénám s Ivanou Chýlkovou, který je v té roli neskutečná!
AlenaK 30 %
(zadáno: 10.3.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Napínavý příběh plný zvratů? Kdepak! V čem tkví legendárnost a obliba jednoho z nejnudnějších děl, které jsem kdy v žánru muzikálu shlédla opravdu nechápu. Hudebně nevýrazné, písně nemají tah, vývoj. Do rádia dobré, ale divadelně naprosto nefungující. Režie nemastná, neslaná, výprava taktéž, choreografie stále se opakující. Ani tradiční česko-muzikálová komická dvojice příliš nepobavila.
Hanavelka 100 %
(zadáno: 8.3.2019, počet hodnocení: 17)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé originální představení a to Žentour a Ledecký nebyl zrovna můj šálek. 5.2.19 sestava Novotný/klaďas co na to dojel/,Kolář/bejt Jaromír Štětina tak žije doposud/,Dasha/vytuhla na netrpělivost/,Vojtek/uvědomělý blb/, Špidlová/správná mrcha/,Kollár/pohodář/,Tesařík+Zedníček/kam vítr tam plášť/Uličník/vatař zahnanej neziskovkama do kouta/,Marie...Zpěvy a pohyb na vysoké úrovni.Muzika a texty nejsou na jedno brdo,což je přímo zázrak - proto ten úvod.Choreografie s výpravou supr.Produkce za své bez dotací státu,což se dnes mezi stálé více žebrající lenivou lůzou cení.BRAVO!!!!!!BRAVISIMO!!!!!
Pe3ček 40 %
(zadáno: 15.2.2019, počet hodnocení: 12)
Silencia 40 %
(zadáno: 10.2.2019, počet hodnocení: 32)
přínosný / zajímavý komentář
Nechápu to všeobecné vychvalování. Není to vyloženě špatné, jenže polovina písniček postrádá děj a jsou tam jen aby tam byly. Ještě se mi nestalo, abych se u muzikálu nudila. Ještě se mi nestalo, aby mě muzikálové písně neokouzlily. Tady se k tomu přiblížila jediná - poslední. Neškodilo by si vzít vzor z Tří mušketýrů. Tak to totiž má vypadat.
Mladydivakgulz 80 %
(zadáno: 7.2.2019, počet hodnocení: 13)
přínosný / zajímavý komentář
Muzikál pamatuje lepší časy, záleží také na vystupujících v ohledu zpěvu. Pan Ledecký se bál chodit do výšek. Jinak hezké znovu uvedení.
Martin21 60 %
(zadáno: 6.2.2019, počet hodnocení: 324)
přínosný / zajímavý komentář
Zajímavá hudba na pomezí rockové opery a muzikálu. Skvělé obsazení s vynikající I. Chýlkovou a S. Laurinovou. Janek Ledecký v tit.roli podává svůj tradiční výkon, myslím, že T. Novotný může být typově lepší do role Galilea. Co do obsahu už je tento počin trochu nudný, ovšem délka 2h vč. pauzy je akorát a je dobře, že se nikdo nesnažil o natahování času. Hodnotím 65%.
MartinB 70 %
(zadáno: 6.2.2019, počet hodnocení: 51)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.