Profil uživatele

I.Klim

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.11.2021)
Pohodová podívaná a příjemné výkony, zejména mladé nastupující mužské generace. Výtečná Viktorie Tandlerová v roli Julčy, skvěle hraje a především dobře zpívá. Parádní je Pepa Fečo, multifunkční muzikálový typ. Místy muzikál působí jako ročníkové představení konzervatoře, ale s ohledem na obsazení mladé krve to nevadí.
(zadáno: 30.11.2021)
Skvělý výkon pana Rodena. Bez něho si to neumím představit. Každý rok velké pohlazení na duši. Velmi dobrý je i živý orchestr. Škoda, že příjemný zážitek kazí sopránové kvílení.
(zadáno: 28.11.2021)
Žádné velké očekávání jsme vzhledem k tomu, kde se muzikál hraje, neměli.Ale užili jsme si to slušně. Oddechovka, na nic si nikdo nehraje.Trošku se zpívá, lepší jsou určitě herecké výkony, ale je to moc fajn představení.Kdo neočekává umění, ale chce vypnout a pobavit se, vřele doporučuju.Petrové Pecha a Ryšavý byli top.Strašný vzduch v sále, to se opravdu nedalo vydržet. Kdyby asopň otevřeli dveře do předsálí.Lidi odcházeli na vzduch.V respirátoru se to nedá vydržet. 3.10. v obsazení:Pecha,Ryšavý,Vojtek,Křížková,Ďuricová,Kopečný,Slezáček,Tothová,Pogodová,Karleszová
(zadáno: 28.11.2021)
Do Karlínského divadla úplně mimo. Do kulturáku fajn. Výkony mají velké výkyvy. Místy školní besídka, naopak Kopečný a Korbel fantastičtí. Vojtek mile překvapil zpěvem, Tofi a představitelé malých verzí Honzy a Bohouše by neměli zpívat vůbec. Jirešová ať též zůstane jen u činohry. Nejlepší výkon podává orchestr a offstage, jim a Kopečnému s Korbelem patří mých 50 procent, zejména Korbel byl důvodem, proč jsme neodešli po 30 min. Repríza 6. 11. 2021: Vojtek,Kopečný,Procházková,Korbel,Pytloun,Bábor, Tofi,Jirešová,Souček,Svoboda,Vágnerová,Štágr,Beneš
(zadáno: 4.10.2019)
Premiérové představení velice zdařilé. Neagresívní a naopak citlivě zrežírované. Koresponduje ale nekopíruje kreslený film. Kostýmy a stylizace do opic jsou geniální. Nejlépe toto má zvládnuté company. Hlavní představitelé výteční. Pecha, Gemrotová, Vojtko, Šemík, Vlastník výborný zpěv. Gemrotová navíc nesklouzávala do typicky zvířecích pohybů a skřeků,byla přirozená. Pecha herecky nemá prostor. Překvapila Vojtková. Smička perfektní. Celkově úroveň hodně vysoká. Velkým plusem je dobře fungující orchestr, nepřeplácaná výprava, decentní projekce.
(zadáno: 9.5.2015)
Fajn představení pro děti, krásné kostýmy a scéna. Herecké výkony dobré. Míša Nosková jako rádkyně ONA  přehrává, Lumír Olšovský jako ON je fajn. Zaujal i David Gránský.
(zadáno: 9.5.2015)
Moc dobrý muzikál, viděla jsem třikrát snad se všemi alternacemi. Monika Absolonová je úžasná stejně jako Michal Novotný v roli krále. Pěvecky mě zaujali David Uličník a Andera Holá.
(zadáno: 9.5.2015)
naprosto perfektní představení s naprosto perfektní Evou Holubovou. opravdu jsem se dlouho tak dobře nepobavila, jako na tomto představení.
(zadáno: 15.3.2015)
Gen.zk. 10.3.2015: Vtipný a svižný Mýdlový princ překvapil. Jednoduchý příběh, je skvělou režií povýšen na jiný level. Zpívání T.Kostkové mě rozhodně neuráží,celý muzikál je zcela o něčem jiném,než o pěveckých výkonech.Ty však obecně nejsou špatné. Je to skvělé zvládnutá nálož energie a rozhodně se nejedná o estrádní kousek,spíš chvílemi připomíná koncert, vrcholící totálním nářezem,kdy se hlediště promění ve zpívající"kotel". Velice se mi líbila A.Holá, M.Dejdar je pochopitelně silnější daleko víc v činohře. Šťastnou ruku měl režisér při obsazení dětských rolí a skvělí jsou chlapci z company.