Profil uživatele

I.Klim

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 9.5.2015)
Sněhová královna - Pixa-pro: 100 %
Nádherné představení pro děti, krásné kostýmy a scéna. Herecké výkony také velice dobré. Výborná je Míša Nosková jako rádkyně ONA a Lumír Olšovský jako ON. Zaujal i David Gránský.
(zadáno: 9.5.2015)
Antoinetta - královna Francie - Divadlo Hybernia: 90 %
Moc dobrý muzikál, viděla jsem třikrát snad se všemi alternacemi. Monika Absolonová je úžasná stejně jako Michal Novotný v roli krále. Pěvecky mě zaujali David Uličník a Andera Holá.
(zadáno: 9.5.2015)
Hvězda - Studio DVA divadlo: 100 %
naprosto perfektní představení s naprosto perfektní Evou Holubovou. opravdu jsem se dlouho tak dobře nepobavila, jako na tomto představení.
(zadáno: 15.3.2015)
Mýdlový princ - Divadlo Broadway: 90 %
Gen.zk. 10.3.2015: Vtipný a svižný Mýdlový princ překvapil. Jednoduchý příběh, je skvělou režií povýšen na jiný level. Zpívání T.Kostkové mě rozhodně neuráží,celý muzikál je zcela o něčem jiném,než o pěveckých výkonech.Ty však obecně nejsou špatné. Je to skvělé zvládnutá nálož energie a rozhodně se nejedná o estrádní kousek,spíš chvílemi připomíná koncert, vrcholící totálním nářezem,kdy se hlediště promění ve zpívající"kotel". Velice se mi líbila A.Holá, M.Dejdar je pochopitelně silnější daleko víc v činohře. Šťastnou ruku měl režisér při obsazení dětských rolí a skvělí jsou chlapci z company.