Divadlo Broadway [muzikál]

Ostrov pokladů

Premiéra: 27.3.2022
Choreografie a režie: Michaela Novotná.
Původní český rodinný muzikál. Pohádka o jedné dívce, kterou kdysi, jako malou holčičku, na opuštěný ostrov vyplavilo rozbouřené moře. Zvířátka opička, papoušek, medvídek koala a kocour, se o ni postarali a dali jí jméno Perlička. Jenomže na ostrov se chystají také piráti, kteří vědí, že je tam ukrytý zlatý poklad. Zvířátka se střetnou s mocnými piráty a jejich vůdce Jakob se potkává s krásnou Perličkou...
D6+  
Divadlo Broadway
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
52 %
5251000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (5)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
MartinRadi  30 %
(zadáno: 28.3.2022, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Představení je něco mezi karaoke karnevalem a školní besídkou. Chytlavé téma zabité instantně chemickou hudbou a autotune playbackem, ikdyž melodie vůbec špatné nejsou.Procenta patří Ringelovi. Zařazení dětí do představení by potřebovalo důslednější casting. Děti v hledišti se ovšem bavily, takže účel splněn.
I.Klim  30 %
(zadáno: 28.3.2022, počet hodnocení: 11)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Dětem se líbilo. Muzikál je pro nenáročného diváka. Málo postav a melodie se často opakují. Herecké výkony dobré. Dětští představitelé pěvecky slabší. Naštěstí většina písní dětí zní z nazpívaného playbacku členy dětského sboru. Plusové body za pěvecké výkony Tomáše Ringela a Pavlíny Ďuriačová, dobří jsou Broňa Kotiš a Pepa Vágner. Choreo patrně s ohledem na účinkující děti je velmi jednoduchá, což nikterak nevadí.
RaB  0 %
(zadáno: 27.3.2022, počet hodnocení: 226)
přínosný / zajímavý komentář
(+1)
Naprostá katastrofa po všech stránkách - libreto, karaoke hudba a hlavně režie.
DB hraje soutěž o nejhorší představení a s každým dalším tuto soutěž vyhrává.
Když k tragickým hereckým (přehrávání - jednoznačně nejhorší jako vždy B. Kotiš) výkonům připočteme ještě horší choreografii a trapnou režii, tak je to vyloženě 90 minut odtrpěných. Představení opravdu není ani pro děti. Pro nikoho!
ViT  100 %
(zadáno: 29.3.2022, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Také jsme byli na muzikálu Ostrov pokladů, který se nám moc líbil. Myslím, že děti se perfektně bavily a vůbec se nenudily. Hezká hudba, tanečky a chvílemi se i děti do děje můžou zapojit. Muzikál doporučuji nejen dětem, ale potěší i rodiče. Rozhodně stojí za návštěvu. A musím pochválit nejen výkony, ale i hezké zvířecí kostýmy.
Rene  100 %
(zadáno: 28.3.2022, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Navštívili jsme nedělní premiéru muzikálu Ostrov pokladů v Divadle Broadway a moc se nám to líbilo. I děti byly nadšeny. Hezká hudba, pěkný příběh, na jevišti se pořád něco děje, má to spád, super tancování i pěvecké výkony. Krásné jsou zvířecí kostýmy. Rozhodně všem doporučuji navštívit, nebudete litovat. A bavili jsme se i my dospělí. Dětem jsme koupili program a už hrají pexeso. Určitě přijdeme ještě jednou.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.