Divadlo Broadway [muzikál]

Ostrov pokladů

Premiéra: 27.3.2022
Choreografie a režie: Michaela Novotná.
Původní český rodinný muzikál. Pohádka o jedné dívce, kterou kdysi, jako malou holčičku, na opuštěný ostrov vyplavilo rozbouřené moře. Zvířátka opička, papoušek, medvídek koala a kocour, se o ni postarali a dali jí jméno Perlička. Jenomže na ostrov se chystají také piráti, kteří vědí, že je tam ukrytý zlatý poklad. Zvířátka se střetnou s mocnými piráty a jejich vůdce Jakob se potkává s krásnou Perličkou...
D6+  
Divadlo Broadway
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
20 %
2051000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
MartinRadi  30 %
28.3.2022 | 14 hodnocení
+ souhlasím
Představení je něco mezi karaoke karnevalem a školní besídkou. Chytlavé téma zabité instantně chemickou hudbou a autotune playbackem, ikdyž melodie vůbec špatné nejsou.Procenta patří Ringelovi. Zařazení dětí do představení by potřebovalo důslednější casting. Děti v hledišti se ovšem bavily, takže účel splněn.
I.Klim  30 %
28.3.2022 | 11 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Dětem se líbilo. Muzikál je pro nenáročného diváka. Málo postav a melodie se často opakují. Herecké výkony dobré. Dětští představitelé pěvecky slabší. Naštěstí většina písní dětí zní z nazpívaného playbacku členy dětského sboru. Plusové body za pěvecké výkony Tomáše Ringela a Pavlíny Ďuriačová, dobří jsou Broňa Kotiš a Pepa Vágner. Choreo patrně s ohledem na účinkující děti je velmi jednoduchá, což nikterak nevadí.
RaB  0 %
27.3.2022 | 281 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
Naprostá katastrofa po všech stránkách - libreto, karaoke hudba a hlavně režie.
DB hraje soutěž o nejhorší představení a s každým dalším tuto soutěž vyhrává.
Když k tragickým hereckým (přehrávání - jednoznačně nejhorší jako vždy B. Kotiš) výkonům připočteme ještě horší choreografii a trapnou režii, tak je to vyloženě 90 minut odtrpěných. Představení opravdu není ani pro děti. Pro nikoho!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.