Profil uživatele

Vladimir.moravek

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Pavla Haflantová: 10 % (1)
Jan Pařízek: 18 % (4)
Iva Bryndová: 23 % (4)
Helena Grégrová: 24 % (5)
Lukáš Dubský: 24 % (5)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 18.9.2022)
Velmi povedený hitmuzikál. Písně jsou citlivě zasazeny do děje, který je srozumitelný. Precizní tanečníci odvádí ve svižných choreografiích skvělé výkony. Velmi dobré výkony téměř všech účinkujících. Vyzdvihnout je třeba N. Horákovou a P. Pálka, skvělý zpěv i herectví R. Tomeše a Z. Frice. Hodně překvapila D. Nesvačilová. Další body za přirozenou A. Třískalovou v dětské roli.17.9.22
(zadáno: 11.6.2022)
Kam ten Karlín spěje. Že tohle bude dílo pod úroveň hudebního a především státem dotovaného divadla, bylo zřejmé už z ukázek. Ale, že samotní, ne prvoplánově špatní, herci budou nevkus umocňovat afektem a parodováním muzikálového kumštu, je ostuda. Vydržet se dalo jen díky skvělým tanečním číslům. Jinak Karlín sáhl na dno a zasloužil by razantní změnu.
(zadáno: 11.11.2018)
Představení drží především výtečné výkony všech účinkujících a velkou devizou je perfektní živý orchestr. Herecky jsou výborní Jiří Langmajer a Martin Písařík. Pokud hodnotíme zpěv, zpívají všichni Gottovy písně velice slušně a to včetně sborů a dětí. Z dobrého obsazení musím zmínit alespoň J. Langmajera, M. Písaříka, V. Zavřela nebo R.Tomeše a F.Vlastníka. Příběh jako takový je spíše předvídatelný a místy sklouzne do klišé (Včelka Mája nebo Zvonky štěstí), ale dá se to vydržet.
(zadáno: 23.4.2018)
Velkolepá podívaná v naprosto nevhodném prostoru. Muzikál Shrek v české produkci má hodně vysokou úroveň. Živý orchestr a intonačně přesné sbory, které ve většině muzikálových produkcích prostě chybí jsou jeho největší devizou. Skvělé výkony podávají všichni účinkující. Výprava také povedená. V podstatě všechno na výbornou, ale hala prostě takovému představení nesvědčí. Nepohodlné sedačky, špinavé toalety a místy horší zvuk neodpovídají cenám vstupenky.
(zadáno: 13.1.2018)
Další průměrné dílo Divadla Broadway. Zpěv vyloženě odfláknutý a s velkými intonačními problémy. Stálice této scény hřeší na to, že mají role jisté, nováčkové se snaží, ale to nestačí. Muzikál je těžká disciplína a u nás ji skutečně ovládá málokdo. Za mě představení pozvednul David Gránský, který výtečně hraje a zazpíval slušně.
(zadáno: 13.1.2018)
Plzeň opět boduje. Velice dobře zpracovaný příběh a výborné obsazení. Hlavní role M.Harich jako Frank vůbec není špatný. Slovenský přízvuk je asi hlavní, co v jeho projevu vadí. Herecky velice slušný, pěvecky občas nejistota. Z dalších rolí vyniká B. Kotiš a CH.Pščolková.
(zadáno: 7.1.2018)
Na naši současnou (autorskou) muzikálovou nadílku poměrně slušné. Hudba pochopitelně výtečná se zdařilými aranžemi. Muzikál je především energetická injekce po únavném pracovním týdnu, což je nesmírně důležité. Některé pěvecké výkony jsou hodně hluboko pod úrovní, naopak pěvecky někteří vyloženě ohromí (nejvíce Pavlína Ďuriačová).
(zadáno: 7.1.2018)
Oceňuji statečnost a nadšení herců. Příjemné představení pro nekomerční diváky. Dalo by se říct,že je to představení na pohodu. Bez exhibice mediálních hvězd. Výtečný Braňo Polák. Dětská Genny Ciatti slušně zpívala.
(zadáno: 7.1.2018)
Jedním slovem perfektní. Představení má nápad, inteligentní vtip, nadsázku a především skvělé výkony pro mě často neznámých herců. Hraní si užívají na plno a přenos na publikum funguje skvěle. Smetana v ABC je koncentrace herců, kteří skutečně umí hrát a navíc jsou muzikální, což se moc často nevidí. Fandím MDP, že nasází na provařené TV tváře, ale mají ve svém ansámblu skutečné profíky.
(zadáno: 7.1.2018)
Výtečné představení. Hudební mnohostrannost Ondřeje Brouska je trefa do černého. Jako Mozart je uvěřitelný. Sekunduje mu neméně skvělý Denny Ratajský. Velice zdařilá scénografie. Svižné a zábavné. Doporučuji vidět.
(zadáno: 7.1.2018)
Představení jako takové velice dobré. Hudba výborná. Zdařilé choreografie. Výkony kolísavé. excelentní Šildová, Pálek, Tomeš. Tančící dítě dívka a obecně výtečná company. Naopak nerozumím obsazení Slováčkové,která pěvecky skutečně na roli nestačí.