Divadlo J.K.Tyla Plzeň [Nové divadlo]

libreto: Terrence McNally
hudba: Marc Shaiman
texty písní: Scott Wittman, Marc Shaiman

Chyť mě, jestli na to máš

Premiéra: 2.12.2017. Podle stejnojmenného filmu režiséra Stevena Spielberga. Překlad a české texty písní: Adam Novák. Dramaturgie: Pavel Bár. Scéna: Dave Benson. Kostýmy: Veronika Babraj-Hindle. Choreografie: Denisa Kubášová. Dirigenti: Dalibor Bárta, Pavel Kantořík. Režie: Lumír Olšovský.
2:45


Muzikálová komedie s hudebními čísly nabitými energií. Neuvěřitelný, ale pravdivý příběh Franka Abagnalea ml. Předčasně vyspělý teenager uteče z domova hledat slávu a bohatství, čímž odstartuje nezapomenutelné dobrodružství. Vyzbrojen pouze svým chlapeckým šarmem, velkou představivostí a miliony dolarů v padělaných šecích se Frank úspěšně vydává za pilota, lékaře a právníka. Žije si na vysoké noze a získává dívku svých snů. Frankovy lži však přitáhnou pozornost agenta FBI Carla Hanrattyho...
Divadlo J.K.Tyla Plzeň
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
86 %
Hodnocení redakce
Michal Novák 50 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

Hodnocení redakce:
Michal Novák 50 %
(zadáno: 7.1.2018, počet hodnocení: 946)
přínosný / zajímavý komentář
viz blog
Hodnocení uživatelů:
Greetchen 60 %
(zadáno: 15.1.2018, počet hodnocení: 50)
přínosný / zajímavý komentář
(5.1.2018) Nejsem muzikálový divák, nemám tedy moc velké srovnání... Hra je hezky udělaná, písně povedené, kulisy taktéž. Martin Harich příjemně překvapí herecky, svou energií, floutkovským stylem hraní, pěvecky na to má, ale vadí mi slyšitelně slovenský přízvuk a šišlavá čeština. Martin Stránský naopak bez chyby, příjemně překvapil, netušila jsem, že kromě charizmatického herce je i osobitým zpěvákem.
Vladimir.moravek 90 %
(zadáno: 13.1.2018, počet hodnocení: 7)
přínosný / zajímavý komentář
Plzeň opět boduje. Velice dobře zpracovaný příběh a výborné obsazení. Hlavní role M.Harich jako Frank vůbec není špatný. Slovenský přízvuk je asi hlavní, co v jeho projevu vadí. Herecky velice slušný, pěvecky občas nejistota. Z dalších rolí vyniká B. Kotiš a CH.Pščolková.
Brambora76 100 %
(zadáno: 3.1.2018, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Naprosto skvělé představení kostýmy a scénou počínaje a hereckými, pěveckými a tanečními výkony konče. Miluju ten film a Vaše představení je geniální alternativou. Doporučuji všem divákům, kteří se chtějí pobavit a užít si muzikalový večer.
Tery1 100 %
(zadáno: 20.12.2017, počet hodnocení: 23)
VasekM 80 %
(zadáno: 2.12.2017, počet hodnocení: 125)
přínosný / zajímavý komentář
85% veřejná generálka
Plzeň opět nezklamala! Velmi povedená muzikálová show plná rytmických písní a skvělých choreografií. Vyzdvihl bych Martina Haricha, který předvedl perfektní herecký výkon, pěvecky tam jsou rezervy, ale věřím, že se do toho časem dostane víc. Svou energií ty nedostatky ovšem vyrovnal. Líbil se mi M. Stránský, Ch. Pščolková, pobavily V. Zaoralová Dvořáková a S. Topinková-Fořtová. "Něčím" mi tolik neseděl R. Krebs, ale špatný výkon nepředvedl. Scéna je velmi zajímavě vytvořena, texty jsou také velmi dobré. Těším se, až to uvidím znovu.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.