Profil uživatele

Gabriela

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 30.5.2018)
Po dlouhé době jsem byla v Plzni v divadle (jsem z Pardubic) a opět jsem nebyla zklamaná. Film jsem neznala, tak byl celý příběh pro mě novinka. Asi jediný slabý článek byl představitel hlavní role M. Harich jako Frank. Pěvecky výborné ale jeho pohybová výbava je tragická. Také mi dost vadil jeho slovenský přízvuk. Jestli by nebylo lepší, aby svůj part odehrál ve slovenštině.
(zadáno: 30.5.2018)
Dlouho jsem tak slabou hru v Liberci neviděla. Nepřesvědčivé výkony téměř všech herců. Koho bych ale vyzvedla byla paní Tallerová. Ta asi nikdy nezklame na rozdíl od pana Polacha jehož tanec byla spíše parodie než umělecký zážitek.
(zadáno: 11.2.2015)
Člověk bez znalost historie Ameriky - obětování krocana si může vykládat, že se jedná a nějaký vtip, který má zatraktivnit představení. Představení bylo "vyšperkováno" vulgárními výrazy, které jsou občas použity naprosto zbytečně. Domnívám se, že takto vulgární politici nejsou. I když...
M. Dlouhý a J. Hána se snažili, ale jinak mě i mé přátelé silvestrovské představení zklamalo. Posledních cca 10 let trávíme Silvestr v divadle (Na Fidlovačce, ABC, Brodway) ale toto představení patřilo mezi nejslabší.
(zadáno: 11.2.2015)
Vynikající výkon Petra Nárožného. Už dlouho jsem nešla z divadla tak odpočinutá a pobavená. Neotřelé narážky na zdejší politickou situaci vnímám jako další bonus v klasické konverzační komedii.