Profil uživatele

Jerry12

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 28.3.2023)
Sympatický příběh, dobré písničky a skvělí Pálek i Machačová. Žádná převratná bomba to není, ale jako milá jednohubka super.
(zadáno: 28.3.2023)
Robin Hood mi úplně nesedl. Do přestávky jsem se dost ztrácel v ději i postavách, libreto je zmatené a i když oceňuji některé výkony, tak hudba mi v paměti nezůstala a dojem z představení se vytratil ještě po cestě domů. A to není dobré znamení, protože kvalitní muzikály mám v hlavě často i několik dní.
(zadáno: 28.3.2023)
Cabaret táhne příběh, ale v českém podání i Míša Tomešová, která je neuvěřitelná. Role Sully jako kdyby byla napsaná přímo na tělo, herecký i pěvecký výkon Míši je fascinující, ale co je naprosto dechberoucí je výkon taneční. I ostatní herci však skvěle sekundují, choreografie je povedená, chytlavá, stejně tak písničky, příběh dává smysl, není chaotický. Možná škoda scénografie, s kterou by si asi šlo víc pohrát. Jinak parádní zážitek, z nějž zůstává v hlavě zejména mimořádný výkon naší muzikálové jistoty Tomešové. Tady však překonala i sama sebe.
(zadáno: 28.3.2023)
Muzikál, který je ve všech svých aspektech vlastně docela obyčejný, ale mimořádná chemie z něj dělá dílo výjimečné. Průměrný romantický příběh je podpořen skvělým výběrem písniček Hany Zagorové, nadprůměrný zážitek z něj dělá šikovná choreografie a špičkový zážitek pak herecké i pěvecké výkony. Herecky exceluje především Míša Tomešová, v roli Aleny jí parádně nahrazuje Denisa Nesvačilová. Pěvecky pak zůstává v paměti zejména Maruška Křížová. Jediným záporem je Bořek Slezáček, který je ve své roli skvělý herecky, ale bohužel pěvecky to byl přešlap, písničky mu absolutně nesedí. Jinak velký zážitek, u mě chemie Biografu prostě zafungovala.
(zadáno: 28.3.2023)
Atmosférou bezpochyby jeden z nejnabitějších muzikálů u nás. Energie příběhu, zpracování, scénografie i hereckých výkonů je neskutečná. Smekám.