Profil uživatele

Lenkami

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Michal Novák: 7 % (3)
Pavla Haflantová: 7 % (3)
Lukáš Dubský: 10 % (3)
Jan Pařízek: 11 % (8)
Jiří Koula: 12 % (6)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.1.2023)
Vynikající představení, výborné výkony všech představitelek v čele s dokonalou Reginou Rázlovou, krásná hudba... Silný umělecký zážitek, odcházela jsem nadšena. Jeden prstík dolů pouze za přehnaně komický prvek v podobě babičky v podání Nadi Konvalinkové.
(zadáno: 10.4.2018)
I já jsem měla trochu obavy, jaké divadlo může z tak obsáhlého románu vzniknout, jak se tam dá vtěsnat alespoň částečně historie všech postav, všechny souvislosti... Je to můj oblíbený román (a i stejnojmenný seriál). Ale i mě mile překvapila přiměřená dávka humoru, která vůbec nebyla laciná (až na poznámku o bláznovi na Pražském hradě tedy), skvěle zvládnutý patos a také aktuálnost. Vynikající hlavně Tomáš Dastlík a Antonie Talacková. A samozřejmě i ostatní, ani jedna postava nebyla slabá. Půjdu ještě jednou :-), možná dvakrát :-)
(zadáno: 25.2.2018)
Hra je skutečně dokonalá - ač se celou dobu vlastně nic moc neděje, nenudíte se ani chvíli. Postava královny není ani přehnaně důstojná, ani komická, ani patetická, ani laciná. Klobouk dolů před paní Janžurovou, výkon musí být i fyzicky náročný a její ztvárnění je dokonalé, přiměřeně zábavné a hlavně vkusné. Z dalších postav bych zmínila skvělého Jana Hartla a Igora Bareše a samozřejmě paní Medveckou. Zklamal mě Igor Orozovič. Skvělé představení!
(zadáno: 26.9.2017)
Zasmála jsem se, to ano, tleskala jsem hlavně vynikající Sabině Remundové, postava paní Janžurové mi připadala spíš zbytečná až laciná. Lucie Žáčková je výborná, ale vlastně byla úplně stejná jako Blanche v Tramvaji do stanice Touha. Jasně, stejný autor, podobná postava, možná dokonce vzešla ze stejné předlohy... nebo mi něco uniká? Nemůžu úplně říci, že se mi to líbilo...
(zadáno: 21.12.2016)
Dokonalá Veronika Gajerová! A musím říci, že jsem z divadla odcházela, jako kdybych ten večírek absolvovala s nimi. Už dlouho mě žádné divadlo tak "nevcuclo" do děje....
(zadáno: 25.9.2016)
(zadáno: 25.9.2016)
(zadáno: 25.9.2016)
(zadáno: 25.9.2016)