Profil uživatele

Simonaj1

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 22.6.2021)
Celkem zdařilá komedie s neohranými vtipy, někdy jich bylo na úkor děje až moc. Druhá půlka možná lepší než první (což bývá dle mého na divadle málokdy). Trochu zklamání z alternace, kterou jsem při nákupu vstupenek nikde nezaregistrovala, ale i tak to pánům šlo, především Roman Štabrňák a Michal Slaný se mi moc líbili. Styl mi trochu připomněl Cavemana.
Zklamáním jsou pro nás ceny vstupenek v porovnání s jinými divadly, je znát, že jde o čistě komerční divadlo, trošku mám pocit, že to bylo hodně peněz za málo muziky.
(zadáno: 16.10.2019)
Kdyby to šlo, dám 120%. Po dlouhé době wow efekt. Pusa dokořán, úžas, zatajený dech, obdiv, zábava od začátku do konce. Na závěr jevištní bar pro diváky s hvězdnou obsluhou. Vše dotažené do poslední maličkosti, krásné kulisy, kostýmy a úžasné herecké/taneční/artistické výkony!
(zadáno: 29.9.2017)
Nešla jsem na tento muzikál rozhodně s přehnanými představami, ale že budu takto zklamaná a rozčarovaná, to jsem netušila. Hned na začátku, a pak ještě několikrát po celé představení, narážka (rádobyvtipná) na poprsí Míši Noskové, pak už jsem celý zbytek představení uvažovala nad tím, zda jde o záměrnou parodií nebo je to zkrátka nevkus a trapnost! O trapnosti a nevkusu mě přesvdčil teplý upír, kdy bylo jeho teploušství záměrně přehráváno, aby fakt nebyl nikdo na pochybách. Za to, že nedám čistou nulu vděčí muzikál hlasu Natálie Grosové a povedeným kulisám a kostýmům. Jinak už nikdy víc!