art4rent, z.s.

Ne/normální

Premiéra: 29.11.2019. Překlad: Zuzana Čtveráčková. Dramaturgie: Ondřej Doubrava. Výprava: Aleš Valášek. Hudební spolupráce: Kristýna Brachtlová. Choreografie: Kateřina Steinerová. Režie: Martin Vokoun.


Současný pop-rockový muzikál zabývající se otázkami příměstského života, lidských ztrát, etiky v moderní psychiatrii nebo užívání léků. Příběh čtyřčlenné rodiny z předměstí, která řeší podobně běžné problémy, jako každá jiná rodina. A přesto nejsou jejich životy tak úplně normální. Přísná, sexy a vždy dokonalá matka Diana totiž bojuje posledních 16 let s bipolární poruchou, což značně ovlivňuje celou domácnost. Oporou jí je upřímný a milující manžel a otec Dan, který však začíná být tímto životem unavený. Jejich děti jsou typičtí přemoudřelí puberťáci, syn Gabe je snem každých rodičů a dcera Natalie, přes veškerou snahu stát se perfektní, zůstává ve stínu svého bratra...
art4rent, z.s.
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Termíny představení
29.11. (Pá) 19:00 premiéra Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Divadlo Na Prádle]

30.11. (So) 19:00 vstupenky Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Divadlo Na Prádle]

19.12. (Čt) 19:00 vstupenky Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
[Divadlo Na Prádle]

celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Zprávy

Nenormální muzikál
(26.5.2019)
Do pražského Divadla Na Prádle přivádí spolek art4rent výjimečný muzikál NE/NORMÁLNÍ (orig. NEXT TO NORMAL), jehož autory jsou renomovaní tvůrci Brian Yorkey (libreto) a Tom Kitt (hudba). Jedná se o jeden z nejsilnějších rodinných příběhů, který se kdy objevil na divadelních prknech. Žánrem pop-rockový muzikál je ověnčený Pulitzerovou cenou za drama a třemi cenami Tony. Česká premiéra je plánována na listopad tohoto roku a přichází v období 10. výročí broadwayské premiéry.