Profil uživatele

Klarinka90

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 1.12.2019)
Po čtvrté na Draculovi a znovu nepůjdu, od dob kdy byl v Kongresáku se toho hodně změnilo. Býval to pro mě nejlepší muzikál, který nemá konkurenci. Verze v Hybernii mě zklamala, nepochopím, jak mohl v roli šaška nahradit Jiřího Korna Jiří Langmajer nebo Aleš Háma, v Karlíně nám ho nahradil Tomáš Trapl, který je skvělý. Eva Burešová předvedla skvělý výkon i Kamila Nývltová je o dost lepší než v Hybernii, ale Draculu nám hrál Lukáš Kumpricht a jeho podání mě vůbec nenadchlo. Třetí část muzikálu byla nejlepší v první verzi. Také chybí skvělé písničky a přibyla jedna, která tam být ani nemusela.
(zadáno: 1.12.2019)
Hezký příběh, ale trvalo to než se rozjel, začátek nebyl moc zajímavý. Skvělé písničky, ale úplně mi nesedělo pouťové prostředí a Sagvan Tofi, ale Eva Burešová byla dokonalá.
(zadáno: 1.12.2019)
Zajímavé, ale čekala jsem víc, asi spíš nějaký lepší příběh, který by mě vtáhl do děje a přípravy muzikálu. Krátké představení, které vás seznámí s celým týmem, orchestrem a přípravou muzikálu.
(zadáno: 1.12.2019)
Skvělé herecké výkony dvou hlavních postav Pepy Vojtka a Petra Ryšavého, ani do jednoho bych neřekla, že mohou tak skvěle zahrát takové těžké představení. Jediné, co mi chybělo, byly lepší písničky, jinak jsem byla naprosto spokojená.
(zadáno: 1.12.2019)
Muzikál se mi moc líbil, i když jsem chtěla v hlavních rolích mít jiné herečky, tak mě příjemně překvapila Nikolka a Markéta. Obě předvedly skvělé herecké i pěvecké výkony. Písničky se mi líbily i příběh byl hezký. Jenom chybělo větší zapojení ostatních herců, celý muzikál je jenom o dvou hlavních postavách (čarodějkách).
(zadáno: 1.12.2019)
Čekala jsem od muzikálu víc,když jsou dlouhou dobu dopředu vyprodány nejlepší místa. Chyběly výraznější písničky, první část byla zdlouhavější
až ta druhá byla lepší.
(zadáno: 1.12.2019)
Po delší době zas perfektní muzikál, celkově jeden z nejlepších muzikálů u nás, skvělé obsazení i příběh. Poprvé jsem byla na muzikálu v tak malém divadle a ta atmosféra je něco úžasného. Herci jsou milí a po skončení představení se zastavili v kavárně, kde jsme si mohli říct o autogramy nebo o fotky s nimi. Celkově skvělý zážitek :)