Divadelní společnost Háta

Kaktusový květ

Premiéra: 29.12.2021 | 2:45
předpremiéry od června 2021
Podle hry Pierra Barilleta a Jeana-Pierrea Grédy. Překlad: Martin Novotný. Výprava: Miroslav Král. Režie: Roman Štolpa.
Adaptace francouzské hry, podle níž vzniklo i úspěšné americké filmové zpracování. Zubař Julian je velkým ctitelem ženské krásy. Ženám tvrdívá, že je ženatý a má tři děti. Teď právě má poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, která ho velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak „manželství“ je překážkou. Nyní je ale všechno jinak, Julian se chce opravdu s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá? Julian tedy přemluví svou upjatou kolegyni, zubní asistentku Stephanii, aby jeho manželku předstírala. Zubař má všechno pečlivě naplánované, ale vše se zkomplikuje. Po chodbě pobíhá pohledný mladý spisovatel jenom v ručníku, někde uniká plyn, přijíždí španělský svůdce, zubaře nahání sexuchtivé paničky a upjatá Stephanie se stane královnou diskotéky...
Divadelní společnost Háta
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
67 %
6731000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Čiko  60 %
(zadáno: 14.3.2022, počet hodnocení: 840)
přínosný / zajímavý komentář
55% Další komedie Háty, tentokrát ne tolik dveřová. Místy vtipné, dle mého názoru ne příliš dobře typově obsazené.
Fedorocko  70 %
(zadáno: 18.10.2021, počet hodnocení: 610)
přínosný / zajímavý komentář
Zdařilé zájezdové představení, Lukáš Vaculík hraje i v komediální poloze velmi příjemně a tolikrát uváděné jeho přehrávání v těchto rovinách se tentokráte nedostavuje a je to ku prospěchu hry.Skvělá je i Adéla Gondíková a i ostatní účinkující a proto hodně dobrá záležitost a po volnějším rozjezdu i skvělé pobavení.
Plšík  70 %
(zadáno: 13.5.2022, počet hodnocení: 653)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.