Národní divadlo moravskoslezské [Divadlo Jiřího Myrona]

Dokonalá svatba

Premiéra: 7.2.2019. Překlad: Jan Šotkovský. Dramaturgie: Adam Gold. Scéna: David Bazika. Kostýmy: Marcela Lysáčková. Režie: Janusz Klimsza.
2:00


Veleúspěšná britská situační komedie. Bill má dnes svůj velký den a připravoval se na něj skutečně důkladně. Ze včerejší rozlučky se svobodou si toho totiž moc nepamatuje, takže nemá nejmenší tušení, jak je možné, že se probudil ve svém novomanželském apartmá ještě před svatbou, a navíc s úplně cizí ženou. Zatímco za dveřmi se už nevěsta souká do svatebních šatů, ženich Bill, krásná neznámá, oddaný, avšak trochu tupý svědek Tom a nepříliš spolupracující pokojská rozjíždějí hru nečekaných záměn a výmluv a v šíleném tempu mění dokonalou svatbu v dokonalé peklo....
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Petr.loyd 90 %
(zadáno: 18.11.2019, počet hodnocení: 21)
přínosný / zajímavý komentář
Skvělé herecké obsazení využité precizní režií. Komedie, která plyne opravdu svižně a bez chyb pobaví každého.
Žíža 70 %
(zadáno: 24.9.2019, počet hodnocení: 41)
přínosný / zajímavý komentář
Zhlédnuta premiéra - velmi povedená. Jedná se o zdařilou konverzační komedii s výborným výběrem herců. Obzvláště dvě hlavní mužské postavy - ženich a svědek v podání P.Panzenbergera a Ivana Dejmala byly excelentní. A když se k tomu přidala Lada Bělašková coby služebná, záchvaty smíchu v hledišti byly neustálé.
Fedorocko 70 %
(zadáno: 8.2.2019, počet hodnocení: 509)
přínosný / zajímavý komentář
Zdařilá premiéra nové hry NDM, uvolněná komedie s lepší první částí.
Sprun 90 %
(zadáno: 24.10.2019, počet hodnocení: 23)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.