Slovácké divadlo Uherské Hradiště

lze platit platební kartou vstupenky online, eVstupenka zvýhodněné předplatné
Nejbližší představení:
program divadla zde není k dispozici
kontaktujte nás
Adresa: Tyršovo náměstí 480, Uherské Hradiště [zobrazit na mapě]
Pokladna: po-pá 12-18 (a jednu hodinu před začátkem představení)
plán hlediště
Předprodej: od 10. dne v měsíci na celý následující měsíc
Začátky: 19.00, příp. 18.00 nebo 17.00
Připravuje se:
Farma zvířat - George Orwell, Dodo Gombár
Nakročeno k derniéře:
Romeo a Julie (říjen 2024)
Ceny vstupenek:
450-380 Kč (činohra)
550-430 Kč (muzikál)
450-400 Kč (malá scéna)
450 Kč (off produkce)
150 Kč (představení pro děti)
Poznámky a upozornění:
  • Předplatné: roční - pevné řady se slevou cca 30 %.
  • Inscenace Úča musí pryč je uváděna v rámci alternativní dramaturgické linie "SLoffÁCKÉ DIVADLO" v ZŠ UNESCO (Komenského náměstí 350, Uherské Hradiště).
  • Inscenace Teror je uváděna v rámci alternativní dramaturgické linie "SLoffÁCKÉ DIVADLO" v budově Okresního soudu v Uherském Hradišti (Svatováclavská 568, Uherské Hradiště).

Repertoár - malá scéna

Ošklivec - Marius von Mayenburg
Premiéra: 16.6.2024. Překlad: Kateřina Bohadlová. Dramaturgie: Iva Šulajová. Výprava: Jana Hauskrechtová. Hudba: Matěj Štrunc. Režie: Tereza Říhová.
Satirická komedie o tom, co se může stát, pokud si kvůli kariéře necháme „vylepšit“ obličej a přitom možná ztratíme „svou tvář“. O manipulaci okolím, ale i o boření mýtu vlastního sebeobrazu. O kráse a relativitě úspěchu. O tom, že vše je možná jen zdání a identita je sociální konstrukt. Lette je úspěšný výzkumný pracovník, když však má představit svůj nejnovější vynález na mezinárodním veletrhu, dozví se poprvé v životě, že jeho obličej je pro prezentování výrobku nepřijatelný, neboť je neskutečně ošklivý...
Vosa - Morgan Lloyd Malcolm
Premiéra: 13.11.2022. Překlad: Barbora Hančilová. Dramaturgie: Iva Šulajová. Výprava: Veronika Watzková. Hudba: Martin Evžen Kyšperský. Režie: Lukáš Kopecký.
Napínavé drama současné britské autorky, jemuž nechybí ani prvky černého humoru. Děsivá analogie z přírodní říše, v jejímž jádru stojí parazitická vosa zaživa vysávající tarantuli. Až do samého konce divák zůstává na pochybách, která z postav je vosou a která pavoukem. Elektrizující thriller plný překvapivých zvratů a s dechberoucím finále nastoluje otázku, jak daleko si neseme zážitky z dětství a kam až jsou někteří lidé ochotni zajít, aby se s nimi vyrovnali. Směřuje náš hlavní lidský instinkt spíš směrem k laskavosti, než k násilí a mocenské převaze...?
15!  

ARCHIV INSCENACÍ


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 25.6.2024