Slovácké divadlo Uherské Hradiště [hlavní scéna]

Třináctkrát za svědka

Premiéra: 4.2.2023
Dramaturgie: Hana Hložková. Výprava: Veronika Watzková. Hudba: Mario Buzzi. Pohybová spolupráce: Pavol Seriš. Režie: Lukáš Kopecký.
Původní romantická komedie napsaná exkluzivně pro Slovácké divadlo. Čerstvý čtyřicátník Adam (single, zdvořilý, kultivovaný, introvertní, v kolektivu oblíbený, ale pouze s jediným kamarádským vztahem) se nečekaným zvratem osudu stane asistentem režie v brněnské České televizi. Do rukou se mu dostává rovnou největší zakázka poslední doby – romantická komedie, kterou připravuje vycházející hvězda české filmové režie Tereza, jež od počátku lokálními poměry zjevně pohrdá. Starší stydlín se ovšem do mladší dračice na první pohled zamiluje, překonává se v akčnosti a časem vysloveně organizačně exceluje...
Anketa 2022/23
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od září 2022 do srpna 2023, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě.
Uzávěrka ankety je 11. prosince 2023.
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
85 %
8521000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Diletantvdivadle  80 %
22.8.2023 | 8 hodnocení
+ souhlasím
Jedná se svěží hru, velmi dobře vystavěnou, vtipnou a hlavně - není banální. Od začátku až do konce v příjemném pobavení sledujeme příběh osamělého Adama v podání Zdeňka Trčálka. Příběh není přímočarý, jak by se mohlo zdát, ale vše dobře dopadne. Pro mne velmi příjemné překvapení - nová hra a tak dobrá!
Confused_lady84  90 %
26.2.2023 | 27 hodnocení
+ souhlasím
(+1)
95%, od začátku až do konce jsme se smála! Herci a celý tvůrčí tým opět nezklamali. Slovácké divadlo v této sezóně válí!
(myslím, že je ale podstatně říct že divák ze Slovácka si jinak užije inscenaci než divák žijící jinde)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.