Divadlo Letí

Claudia Cedó, Joan Yago, Marie Nováková, David Košťák

CAMPQ

Premiéra: 6.6.2019. Překlad: Romana Redlová, Cyril Navrátil. Dramaturgie: Marie Špalová, David Košťák, Marie Nováková. Výprava: Petr Jakšík, Aneta Grňáková, Anna Hrušková, Pavla Kamanová, Ivana Kanhäuserová, Kamila Polívková, Antonín Šilar, Ján Tereba, Jana Špalová, Jitka Pospíšilová. Hudba: Ivan Acher. Režie: Ivo Kristián Kubák, Martina Schlegelová, Petr Hašek, Tomáš Loužný.
Sedmi hodinová imerzivní inscenace Divadla Letí a Jihočeského divadla České Budějovice uvedená 3x v Praze na Ostrově Štvanice v červnu 2019 a 2x na náplavce v Českých Budějovicích v září 2019.
Poslední uvedení: září 2019.


Unikátní imerzivní inscenace Camp Q je jeden z mnoha táborů, v němž své útočiště našli příchozí z jiných planet: tajemné Fénické ženy, přeživší civilizace technicky pokročilých Zeyris a zvířecích Attas, jež i na planetě Zemi nepřestávají uctívat svoji královnu. Mají právo na místo mezi námi? Je jejich integrace v našich možnostech? Na tyto otázky bude mít divák možnost hledat odpovědi během téměř osmihodinové návštěvy dne otevřených dveří unikátního adaptačního tábora...
Divadlo Letí
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení


Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.