Městské divadlo Kladno

Apartmá v hotelu Plaza

Premiéra: 8.12.2018. Překlad: Ivo T. Havlů. Dramaturgie: Anna Smrčková. Výprava: Marta Roszkopfová. Hudba: Vladimír Nejedlý. Režie: Věra Herajtová.


Známá komedie nejúspěšnějšího amerického dramatika nabízející originální pohled nejen na partnerské vztahy. Trojice aktovek, jejichž dějištěm je apartmá číslo 719 v hotelu Plaza na Páté Avenue v New Yorku. První příběh líčí pokus staršího manželského páru oživit svůj vztah vzpomínkami na líbánky, které zde před lety strávili. Druhá část popisuje snahu bohatého hollywoodského producenta svést svou tajnou lásku a bývalou spolužačku. V závěrečné části rodiče přemlouvají dceru, která se v panice zamkla v koupelně, aby dostala rozum a šla se vdát...
Městské divadlo Kladno
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
70 %
7021000
Termíny představení
23.9. (Po) 19:00 vstupenky Zrušeno; hraje se náhradní představení Oskar a růžová paní Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
15.10. (Út) 19:00 Zrušeno
celý program divadlaaktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Simi69 70 %
(zadáno: 6.3.2019, počet hodnocení: 12)
přínosný / zajímavý komentář
Pěkně provedený pohodový kousek. Pomalejší rozjezd v prvním příběhu, který lépe vynikl ve filmu. Pak už to byla jízda - jiskřivá konverzačka v prostřední části, skvěle zahraná Miloslavem Tichým a Anežkou Rusevovou. A nakonec nejbláznivější příběh jedné ohrožené svatby, který si opravdu vychutnali Jana Zenáhlíková a Jan Krafka v rolích nešťastných rodičů.
Slaná 70 %
(zadáno: 27.12.2018, počet hodnocení: 14)
přínosný / zajímavý komentář
Hezké představení pro příjemný večer. Milá i když očekáváná scéna. Kostýmy naprosto odpovídají tomu co se dá čekat od hostů tohoto hotelu. Vtipná třetí povídka kdy se inscenuje pravý déšť za oknem včetně namoklé ofiny Jany Zeháhlíkové a holubího trusu na žaketu Honzy Krafky. Souhra herců ve všech tří párech. Tentokrát ovšem mírně vedou ženy Z.MixováJana Zenáhlíková a A.Rusevová.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.