Divadlo NoD

Fantasy!

Premiéra: 16.1.2019. Dramaturgie: Natálie Preslová. Výprava: Mikoláš Zika. Hudba: Ivo Sedláček, Jan Čtvrtník. Režie: Janek Lesák.
předpremiéra v prosinci 2018
1:10x


Inscenace kombinující technologii binaurálního zvuku - zvukové virtuální reality a tradičních principů ruchařské práce, aby vás teleportovala do samotného středu světa fantasy - do hlavy hlavního hrdiny. Příběh, odehrávající se ve vaší fantazii. Nasaďte si sluchátka a zavřete oči. Proslýchá se, že Temnota znovu nabírá na síle...
Divadlo NoD
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
80 %
8031000
Hodnocení redakce
Lukáš Holubec 80 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ REDAKCE:
Lukáš Holubec 80 %
(zadáno: 27.2.2019, počet hodnocení: 610)
přínosný / zajímavý komentář
--- Slyšte! Vnímejte! Fantazie! --- (více v článku na blogu)
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Bpjh 80 %
(zadáno: 28.9.2019, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Hravé, baví jak se zavřenými tak s otevřenými oči.
Barka 80 %
(zadáno: 25.1.2019, počet hodnocení: 212)
přínosný / zajímavý komentář
Takové vytuněnější Umění braku on air. Nápad s binaurálním zvukem je skvělý, vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Problém této inscenace však vidím v tom, že člověk se (pochopitelně) musí rozhodovat, zda mít oči zavřené a užít si zvuk, ale přijít o ta kouzla, kterými zvuk vzniká, nebo nechat oči otevřené a užívat si ruchaře v akci, ale přijít tím o plné vnímání virtuální reality o kterou tady nejvíc jde. To samé dilema jsem řešila přávě při umění braku. Řešením je jít na představení dvakrát... což je vlastně skvělý marketingový tah, jak si teď uvědomuji :)
Addk 80 %
(zadáno: 18.1.2019, počet hodnocení: 92)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.