Profil uživatele

Mol1111

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 6.5.2022)
Trochu nesourodé. Výborné nápady se střídají s těmi trochu lacinějšími. Pěvecké výkony výborné.
Kotiš, Salvadori, Poulíčková, Pechová, Schimmerová (výborná), Pošta.
(zadáno: 4.5.2022)
Snesitelné, leč dlouhé a s velmi nezajímavou původní hudbou. Vůbec písničky by docela chtěly zkrátit. Viděno s Anetou Krejčíkovou v roli Sugar.
(zadáno: 9.4.2022)
Začnu tím, co se mi líbilo. Pěvecké výkony byly převážně dobré. Bohuš Matuš přezpíval všechny o parník, slyšet ho naživo byl asi nejlepší zážitek představení. Což na druhou stranu nepřispívá ke konzistenci představení.
Tak to byla pozitiva. Děj je slaboduchej. Největší vtip, na které se představení zmohlo jsou laškující homosexuálové, čemuž úplně nechápu, že se ještě někdo směje (směje?).
Nebylo to takový utrpení, abych toužil utýct.
Bábor, Ryšavý (pěvecky slabší), Kříž, Syslová, Ďuricová, Tothová, Kopečný, Matuš, Kubík, Finková (pěvecky hodně nechala za očekáváním), Ďuriačová.
(zadáno: 8.4.2022)
Jakub Slach
(zadáno: 1.4.2022)
Výborný, opravdu jsem si to užil. Děj se docela drží filmu, ale nijak násilně ho nekopíruje. Větší prostor dostanou některé vedlejší postavy, jako třeba archivář Béda a Helenka z kantýny. Lumír Tuček jako kotelník byl úžasně démonickej, Sara Sandeva jako Kotě krásná, a Jan Sklenář jako hlavní záporák Šmíd neskutečně táhl druhou polovinu. Hudební stránka je výborná.
Kdybych měl hledat nedostatky, tak mě malinkato zklamal Vojtěch Vodochodský jako Arnoštek. A kvůli důrazu na jiné složky příběhu je dost upozaděna milostná zápletka Mirek-Kotě a páru Kraus-Sandeva chybí i jiskra.
(zadáno: 12.3.2022)
(zadáno: 10.11.2021)