Profil uživatele

Mol1111

Volby

Hodnocení

Redaktoři s podobným hodnocením
jméno redaktora: průměrný rozdíl hodnocení (počet společně hodnocených inscenací)
Jiří Koula: 10 % (4)
Kateřina Jírová: 10 % (3)
Jiří Landa: 11 % (8)
Anežka Kotoučová: 13 % (3)
Lukáš Holubec: 13 % (3)

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 26.2.2024)
(zadáno: 16.6.2023)
(zadáno: 20.4.2023)
Představení má dvě velmi odlišné části. První části lze sotva něco vytknout, ta druhá už trochu zaváněla moralizovaním.
Viděn přímý přenos derniéry v pražském kině Aero.
(zadáno: 20.1.2023)
Začátek zvláštní, do dvou třetin super, pak to vyšumnělo do abstraktního ztracena.
(zadáno: 18.12.2022)
(zadáno: 23.10.2022)
Berenika Kohoutová, Jan Cina
(zadáno: 25.9.2022)
Pro někoho, kdo miluje film je to výborná guilty pleasure, která si na nějakou uměleckou hodnotu moc nehraje. Kdo film nezná, nelíbí se mu, nelíbí se mu písničky, tak pro toho nemá absolutně smysl na představení chodit. Oldřich Navrátil jako režisér táhl celé představení, byl naprosto perfektní, bez něj by to byla nuda. Z ostatních zaujala ještě tradičně dobrá Andrea Holá, hlavně pěvecky vynikající, a taky výborná Sandra Pogodová. Pěvecké výkony velmi dobré, vůbec aranžmá písniček příjemně překvapilo, že z toho neudělali nějakou synťákovou bramboračku. Na závěr přišla bouřka, stejně jako ve filmu; nevím jak to udělali, ale bylo to dokonalý :D
(zadáno: 13.7.2022)
Berenika Kohoutová (Hanka), Jan Meduna (Honza), Peter Pecha (Filip), Josef Carda (předseda), Zlata Adamovská (učitelka), Andrea Holá (Božka, výborná)
(zadáno: 1.7.2022)
Berenika Kohoutová, Jan Cina, Zuzana Stavná, Václav Kopta
(zadáno: 6.5.2022)
Trochu nesourodé. Výborné nápady se střídají s těmi trochu lacinějšími. Pěvecké výkony výborné.
Kotiš, Salvadori, Poulíčková, Pechová, Schimmerová (výborná), Pošta.
(zadáno: 4.5.2022)
Snesitelné, leč dlouhé a s velmi nezajímavou původní hudbou. Vůbec písničky by docela chtěly zkrátit. Viděno s Anetou Krejčíkovou v roli Sugar.
(zadáno: 9.4.2022)
Začnu tím, co se mi líbilo. Pěvecké výkony byly převážně dobré. Bohuš Matuš přezpíval všechny o parník, slyšet ho naživo byl asi nejlepší zážitek představení. Což na druhou stranu nepřispívá ke konzistenci představení.
Tak to byla pozitiva. Děj je slaboduchej. Největší vtip, na které se představení zmohlo jsou laškující homosexuálové, čemuž úplně nechápu, že se ještě někdo směje (směje?).
Nebylo to takový utrpení, abych toužil utýct.
Bábor, Ryšavý (pěvecky slabší), Kříž, Syslová, Ďuricová, Tothová, Kopečný, Matuš, Kubík, Finková (pěvecky hodně nechala za očekáváním), Ďuriačová.
(zadáno: 8.4.2022)
Jakub Slach
(zadáno: 1.4.2022)
Výborný, opravdu jsem si to užil. Děj se docela drží filmu, ale nijak násilně ho nekopíruje. Větší prostor dostanou některé vedlejší postavy, jako třeba archivář Béda a Helenka z kantýny. Lumír Tuček jako kotelník byl úžasně démonickej, Sara Sandeva jako Kotě krásná, a Jan Sklenář jako hlavní záporák Šmíd neskutečně táhl druhou polovinu. Hudební stránka je výborná.
Kdybych měl hledat nedostatky, tak mě malinkato zklamal Vojtěch Vodochodský jako Arnoštek. A kvůli důrazu na jiné složky příběhu je dost upozaděna milostná zápletka Mirek-Kotě a páru Kraus-Sandeva chybí i jiskra.
(zadáno: 12.3.2022)
(zadáno: 10.11.2021)