Divadlo Lucie Bílé [muzikál]

Láska je láska

Premiéra: 28.2.2005 | Obnovená premiéra: 7.4.2022
Crazy muzikál o tom, že osud se nezmění a že se snane, co se má stát. Divadelní postava Lucie Bílé (ONA) není spokojena s tím, jak ji autor napsal, a rozhodne se fušovat mu do řemesla. Díky divadelnímu triku se octne v mládí svého bohémského tatínka a snaží se ho převychovat, aby ovlivnila svůj osud...
Divadlo Lucie Bílé
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
52 %
5261000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
30.9.19:00 vstupenky
1.10.So15:00 vstupenky
2.10.Ne15:00 vstupenky
14.10.19:00 vstupenky
15.10.So15:00 vstupenky

Volby

Hodnocení (6)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
DivadelniFan  60 %
(zadáno: 21.5.2022, počet hodnocení: 254)
přínosný / zajímavý komentář
Ale jo... Špatný to nebylo. Hlediště se smálo všemu, já tak polovině z toho. Největší úspěch měl u diváků gay pár ve sprše, u mě především fantastičtí sólisté Procházková (jako Eržika), Salvadori, Pechová a Ratajský. Výkon Bílé příjemný, ale víc mi sedí v poloze, kterou ukáže v poslední písničce. To bylo fajn zklidnění celé té bláznoviny za litra. Ano, vstupné bych uvítal nižší, když za polovic vídám světové muzikály s orchestrem a početnějším obsazením. Ale budiž. Příběh zajímavý, člověk vypne a odreaguje se. Rozhodně nelituji :)
Rejpalka  40 %
(zadáno: 7.5.2022, počet hodnocení: 145)
přínosný / zajímavý komentář
Písničkál s písněmi Lucie Bílé pro fanoušky Lucie Bílé v divadle Lucie Bílé. Občas mi fanoušci LB připadají jako sekta, jakmile guru vyleze, hýká se nadšením.
Mol1111  70 %
(zadáno: 6.5.2022, počet hodnocení: 8)
přínosný / zajímavý komentář
Trochu nesourodé. Výborné nápady se střídají s těmi trochu lacinějšími. Pěvecké výkony výborné.
Kotiš, Salvadori, Poulíčková, Pechová, Schimmerová (výborná), Pošta.
Mikika  70 %
(zadáno: 7.4.2022, počet hodnocení: 44)
přínosný / zajímavý komentář
bláznivá komedie sází na střelené texty G. Osvaldové, takže děj nemůže být moc umírněný. spousta dobrých nápadů, horší už je to s některými oslími můstky k písničkám. Písařík tradičně dobrý, překvapila Tereza Hálová, jejíž hlasivky si nezadají s Lucií. Patrně se scénář aktualizoval o nové písničky, ta poslední už ale byla zbytečná, hra měla skončit tou, kterou i začínala. I přes výhrady pobavilo, nemůžu dostat z hlavy Novambu...(předpremiéra 6.4.)
Sablose  30 %
(zadáno: 4.4.2022, počet hodnocení: 15)
přínosný / zajímavý komentář
Cože?! Za tisíc korun za vstupenku jsme čekali mnohem víc. Bílá hlas má, ale co to bylo? :-O
MartinB  40 %
(zadáno: 3.4.2022, počet hodnocení: 67)
přínosný / zajímavý komentář
Na návrat tohoto kusu jsem se skutečně těšil, protože DVD záznam původního uvedení mě bavil. Výkony téměř všech účinkujících byly slušné, ale nijakou režii se zachránit nepodařilo. Co mě mrzelo nejvíc byl hranice nemající afekt principálky divadla. Na ni a její písničky se však jde především, takže jí bude skalními příznivci bohužel odpuštěno mnohé (jako tomu bylo na druhé předpremiéře). Naprosto neadekvátní cena vstupenek, přičemž patří k nepřestřelenějším v Praze, je už jen "třešničkou na dortu". Všem, kteří vyrazí, přeju, aby viděli lepší reprízu.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.