Divadlo Lucie Bílé

Adresa: Karlova 8, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro A Staroměstská, tram 2-17-18 Staroměstská / Karlovy lázně]
Pokladna: po-ne 10-18
Připravuje se:
Co to píšeš, miláčku - Jean-François Cros (duben 2024, koprodukce s agenturou Harlekýn)
Sladké neřesti - Ken Levine (září 2024)
Ceny vstupenek:
690-490 Kč (činoherní představení)
1190-890 Kč (muzikálová představení)
Poznámky a upozornění:

Repertoár - muzikál

Srdeční záležitost - libreto, hudba a texty písní: Amanda McBroom  (2:05)
Premiéra: 28.9.2023. Autorská spolupráce: Bill Castellino. V muzikálu dále zazní hudba Geralda Sternbacha, Mochele Brourmana, Toma Snowa a Craiga Safana. Překlad: Adam Novák. Scéna: Petr Hloušek. Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší. Hudební spolupráce: Petr Malásek, Petr Ožana. Choreografie: Ivana Hannichová. Režie: Antonín Procházka.
Muzikál ze současnosti, který se s nadhledem a humorem zamýšlí nad odvěkou hádankou zvanou „sebepoznání“. Annie se v den svých dvacetin provdala za Steva - muže, do kterého se zamilovala na první pohled. O dvacet let a dvě děti později se oba stále milují. Jen zapomněli, jak to tomu druhému říci...
Maminy - libreto a hudba: Sue Fabisch  (1:30x)
Premiéra: 21.9.2022. Překlad: Adam Novák. Scéna: Petr Hloušek. Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší. Choreografie: Ivana Hannichová. Režie: Antonín Procházka.
Komediální muzikál ...o mateřství. Prvorodička Amy, ambiciózní právnička Brooke, sarkastická matka pěti dětí Barb a svobodná matka Tina. Čtyři maminy se setkávají na předporodním večírku a společně sdílejí strasti i radosti mateřství. Mezi padouchy, se kterými jako superhrdinky dennodenně bojují, totiž nepatří pouze domácí úkoly, školní svačinky a hory špinavého prádla. Mateřství je jízda na emoční horské dráze, kde je narození dítěte teprve začátek. Protože být maminou, to je poslání na celý život...
Láska je láska - libreto: Antonín Procházka | hudba: Ondřej Soukup | texty písní: Gabriela Osvaldová
Premiéra: 7.4.2022. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Michaela Horáčková Hořejší. Choreografie: Ivana Hannichová. Režie: Antonín Procházka.
Nová verze inscenace z roku 2005.
Crazy muzikál o tom, že osud se nezmění a že se snane, co se má stát. Divadelní postava Lucie Bílé (ONA) není spokojena s tím, jak ji autor napsal, a rozhodne se fušovat mu do řemesla. Díky divadelnímu triku se octne v mládí svého bohémského tatínka a snaží se ho převychovat, aby ovlivnila svůj osud...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 16.5.2024