Divadlo Puls

Rozlučka 2

Premiéra: 27.9.2016 | 1:35x
Dramaturgie: Natálie Preslová. Režie: Lucie Radimerská.
Poslední uvedení: červen 2018.
Druhá autorská inscenace na téma rozlučky se svobodou. Hlavní hrdina večera, Jan, má pár dní před svatbou. S kamarády odjíždí na horskou chatu prožít z jeho pohledu tradiční rozlučku se svobodou. Představy všech hostů o tom, jak má vypadat správná rozlučka, se však diametrálně liší. Plán prožít klidný večer mimo civilizaci a dosah mobilního signálu rychle válcují drogy, sex a rock´n´roll. K tomu se na horskou chatu pomalu blíží ještě jeden nezvaný host...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Puls
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %
Jiří Landa 70 %
Helena Grégrová 70 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  70 %
5.1.2017 | 1599 hodnocení
+ souhlasím
74,99 % Sečteno a podtrženo, Rozlučka 2 je inscenací zábavnou i po čertech pravdivou, pravděpodobně právě proto, že muži jsou nahlíženi z velké části zvenčí, totiž ženským pohledem. Takže šup šup pro lístky, tohle chcete vidět. Více viz blog.
Jiří Landa  70 %
6.11.2016 | 2975 hodnocení
+ souhlasím
75% Nová původní komedie doslova hýří chytrým a příjemným humorem. Sehraná čtveřice mladých herců na sebe navíc vysloveně slyší a žádný z účastníků této rozlučkové party se neprosazuje na úkor svých kolegů. Zpestřením v podobě ženského elementu je zde prostitutka v podání G. Dorantové vnášející na jeviště podněty k rozehrání nových komediálních scén, když se začne hra potažmo inscenace vyčerpávat. Její uvedení do děje je načasováno velice přesně. Dokážu si představit, že by tato komedie mohla zakotvit na několika českých divadelních scénách. Zasloužila by si to - stejně jako diváci.
Helena Grégrová  70 %
11.10.2016 | 1575 hodnocení
+ souhlasím
75 %. Hrací kostka téhle inscenace se téměř neomylně trefila mezi mý divácký kozy. ;) ..toliko parafráze milého "jemného" humoru, který mě celou tou rozlučkovou spanilou pánskou jízdou provázel a saframentsky bavil. A serióznější podotek? Na téhle partě je neuvěřitelně znát, jak je těší hrát spolu a navíc je geniálně typově vyvolená! Nemiňte to, užijte to!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.