VIP Art Company

Půjdeš mi za svědka?

Premiéra: 1.3.2022
předpremiéry od února 2022
Výprava: MAJADA Art, Šicí centrum Jehla Pelhřimov. Překlad a režie: Jaromír Janeček.
Komedie o mnohdy neuvěřitelných vztazích mezi lidmi. Mam pozve na svoji svatbu s Lili, se kterou již 12 let chodí, za svědka svého nejlepšího přítele Toma, kterého několik let neviděl, protože mu Lili zakázala se s ním stýkat, a to proto, že kdysi opustil jejich kamarádku. Tom přijde a s ním i jeho nová mladá přítelkyně Jasmine. A nestačíme se divit...
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
77 %
7731000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Barka  80 %
13.6.2022 | 296 hodnocení
+ souhlasím
75% Pro mě velké překvapení v podobě hereckého výkonu Daniely Šinkorové. Tato role jí opravdu sedla, sarkasmus jí nesmírně sluší. Rozhodně jedna z těch chytřejších komedií, nebojím se doporučit.
Coward  70 %
13.3.2022 | 282 hodnocení
+ souhlasím
(viděno na hostování v Liberci)
Drewitz  80 %
21.11.2022 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Dobrý den,
shlédnout tuho divadelní hru byl pro mě úžasný zážitek. Vždy když jsem si už říkal, že je to vlastně jasné o co jde, přišel dějový posun jiným směrem. Velmi jsem se pobavil a závěr mi vyrazil dech. :) Určitě mohu doporučit všem, kteří nehledají nic vážného. Prostě se chtějí pobavit. Herci jim doručí příjemný večer plnými hrstmi.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.