Zprávy

22.3.2022, Divadlo Broadway
Ostrov pokladů v Praze – kocour v botách, poklad i piráti
Zdeněk Hrubý je známý nejenom jako zpěvák, v posledních letech se etabloval i jako producent, a hlavně hudební skladatel. Z jeho pera pochází nejenom singly pro českou uměleckou špičku, je i autorem muzikál Robinson, psaný pro Daniela Hůlku přímo na tělo, který se úspěšně uvádí v Divadle na Maninách v režii Václava Knopa. Nyní se premiéry dočká jeho autorský rodinný muzikál Ostrov pokladů, a to na scéně Divadla Broadway.
21.1.2016
Březnová premiéra muzikálu 50 odstínů šedi zrušena
Divadlo Broadway oznámilo odklad na neurčito uvedení české premiéry parodického muzikálu 50 Shades! The Musical!. Důvodem jsou spory majitele licence a překladatele pana Adama Nováka o podobu úprav, které produkce pro uvedení v českém prostředí považovala za nezbytné. Ačkoli provedené textové úpravy byly hodnoceny producentem Oldřichem Lichtenbergem a režisérem Antonínem Procházkou kladně, Adam Novák vyjádřil nesouhlas s uvedením díla v této upravené podobě.
13.3.2014, Divadlo Broadway
Adam a Eva
V Divadle Broadway probíhají zkoušky muzikálové komedie o vzniku světa, lidí a lásky. Muzikál Adam a Eva skladatele Bohouše Josefa se divákům představí již v polovině dubna.
14.5.2013, Divadlo Broadway
Muzikál Casanova se představuje
Divadlo Broadway uvede 23. května premiéru původního českého muzikálu CASANOVA. Režie se ujal Filip Renč, autorem hudby je hudební skladatel Zdeněk Barták, libreto a texty písní napsal Petr Markov.