Divadlo D’Epog

Vše, co je krásné, rozmnožit má se

Premiéra: 23.4.2015. Dramaturgie: Matyáš Dlab. Výprava: Matěj Sýkora. Režie: Lucia Repašská.
1:25x


Inscenace zamířená na oblast festivity moderní společnosti, na schopnost či neschopnost lidí slavit, bavit se, sounáležet, kolektivně prožívat. Co a jakým způsobem oslavujeme? Oslava – čas, kdy se přestaneme nudit? Jaké katalyzátory zábavy potřebujeme? Potřebujeme z každodennosti unikat? Kam?
14!
Divadlo D’Epog
Hodnocení inscenace
Redakce
40 %
Uživatelé
70 %
7021000
Hodnocení redakce
Michal Novák 40 %
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Michal Novák 40 %
(zadáno: 18.10.2015, počet hodnocení: 1067)
přínosný / zajímavý komentář
Jak zabít dobrý nápad, jak zahodit potenciál tématu a jak se divadelně ztrapnit. To je převažující dojem z inscenace, která většinu času plyne v poutavém rytmu a zpočátku pracuje se zvoleným tématem celkem příznačně. Uchopení tématu organizovaných zábav, zívajících tlam prázdnoty takové festivity (k níž se mnozí tak upínají a nacházejí v ní falešné uspokojení) a řady klišé s tím spojených, mi mluvilo z duše. Pak se D´EPOG chytil do pasti banalit, pokračoval už jen zveličováním hlouposti a završil produkci něčím, čemu se ani nedalo tleskat, byť trapnost ve zvoleném rámci měla oporu i logiku.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
E.ka 60 %
(zadáno: 16.5.2017, počet hodnocení: 27)
Artaud 80 %
(zadáno: 11.5.2015, počet hodnocení: 216)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.