Veselé skoky

stránka na Facebooku
scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo v Celetné
Adresa: Celetná 17, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Nám. Republiky, tram 6-8-15-26, bus 207]
Ceny vstupenek:
260 Kč (Divadlo v Celetné)
ředitel / umělecké vedení:
Jana Hanušová, Miroslav Hanuš

Diskuse (0)


Přání, pochvaly, stížnosti... (0)Hodnocení inscenací


Umělci

Poznámky a upozornění:
  • .

Repertoár

Chabrus Line - Jana Hanušová, Miroslav Hanuš  (1:45) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 24.2.2013. Výprava: Zuzana Ježková. Hudební spolupráce: Milan Potoček. Choreografie: Jana Hanušová, Barbora Janatková, Miroslav Hanuš, Eva Severinová, Petra Duspivová, Jan Meduna. Námět a režie: Miroslav Hanuš. Poslední uvedení: prosinec 2016.
Drsně sentimentální pohybová groteska, osobitá parafráze známého amerického muzikálu. V nemilosrdném českém „okresním“ konkurzu do světového muzikálu se na osm rolí přihlásilo jen šest uchazečů. Vše navíc v pozadí kontroluje sponzor, který pevně svírá opratě peněz. Síto musí být velmi husté, ale projít musí každý...
Edgar Allan Pú: Havran - Miroslav Hanuš, Jana Hanušová  (1:45) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 21.12.2009. Na motivy básně Edgara Allana Poea „Havran“. Výprava: Zuzana Ježková. Hudba: Gabriela Vermelho, Vojtěch Kudrnáč. Choreografie: Jana Hanušová, Eva Severinová, Zbyněk Šporc, Eva Velínská-Ornstová, Jan Meduna, Rostislav Novák ml.. Režie: Miroslav Hanuš. Poslední uvedení: rok 2015.
Velmi černá groteska podle světoznámé hororové básně. Pohybová fantazie pro 6 tanečníků, houslistku a bubeníka o tom, jak spolu žijí muž a žena, ale hlavně o tom, jak spolu vycházejí, když už nežijí! „Muž a žena? Never more!“
Náš tip!
Baby box - Miroslav Hanuš, Jana Hanušová, Martin Pacek  (1:20x) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 25.11.2007. Výprava: Zuzana Ježková. Choreografie: Martin Pacek, Jana Hanušová, Miroslav Hanuš, Marius Petipa. Režie: Martin Pacek, Jana Hanušová, Miroslav Hanuš. Poslední uvedení: říjen 2016.
Pas de quatre v bačkůrkách, sladkobolná taneční groteska o návratech do krajiny dětství do říše fantazie, kde je všechno možné.
Ve stanici nelze - Miroslav Hanuš, Jana Hanušová, Martin Pacek  (1:50) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 20.11.2005. Volně inspirováno románem Lva Nikolajeviče Tolstého „Anna Karenina“. Scéna: Zuzana Ježková, Ondřej Nekvasil. Kostýmy: Samiha Maleh. Choreografie a režie: Martin Pacek, Jana Hanušová, Miroslav Hanuš. Poslední uvedení: březen 2017.
Anna a 7 železničářů v taneční grotesce z 2. nástupiště. Tančí, zpívají, milují a potkávají své osudy... Rytmus kol stepuje svoji touhu. Paralelně sledujeme příběhy několika obyvatel tohoto zvláštního mikrosvěta. „Nevyklánějte se z oken, nebezpečí zážitku.“
Náš tip!
Na hlavu! - Miroslav Hanuš, Jana Hanušová, Martin Pacek  (1:30) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 28.2.2004. Výprava: Samiha Maleh. Choreografie a režie: Martin Pacek, Jana Hanušová, Miroslav Hanuš. Poslední uvedení: duben 2017.
Taneční šílenství o dvou obrazech, nebo spíše pohybová groteska. Všichni jsme blázni a všem nám přeskočilo. Hrdinové proti své vůli. Humor, tanec a něha.
Náš tip! recenze -mys-

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 17.4.2017