Goja Music Hall

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  stránka na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - divadlo si službu neobjednalo (příp. nebyla uhrazena).
objednávka služby generování programu na tomto portálu
Adresa: Výstaviště Praha [zobrazit na mapě]
[tram 6-12-17 Výstaviště Holešovice]
Pokladna: .
plán hlediště
Začátky: 19.00, víkendová představení i 15.00
Aktuální repertoár:
Ples upírů
Ceny vstupenek:
899-499 Kč (Fantom opery)
999-599 Kč (Ples upírů)
Poznámky a upozornění:

Repertoár

Fantom opery - libreto: Richard Stilgoe, Andrew Lloyd Webber; hudba: Andrew Lloyd Webber; texty písní: Charles Hart  (2:45) (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 13.9.2014. Podle stejnojmenného románu Gastona Lerouxe. Překlad: Jaroslav Machek. Scéna: Daniel Dvořák. Kostýmy: Roman Šolc. Choreografie: Petra Parvoničová. Dirigenti: Michal Macourek, Pavel Kantořík. Režie: Petr Novotný. Poslední uvedení: prosinec 2016.
První české uvedení muzikálu proslaveného po celém světě. Tajuplný detektivní milostný příběh z prostředí pařížské opery, kterou z jejího podzemí doslova ovládá záhadný maskovaný muž...

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 7.3.2017