Pomezí

stránka na Facebooku
Nejbližší představení:
07.05. (Ne) 19:30 Pomezí
20.05. (So) 19:00 Pomezí
23.05. (Út) 19:00 Pomezí
24.05. (St) 19:00 Pomezí
25.05. (Čt) 19:00 Pomezí
Nejbližší představení:
07.05. (Ne) 19:30
Pomezí
20.05. (So) 19:00
Pomezí
23.05. (Út) 19:00
Pomezí
24.05. (St) 19:00
Pomezí
25.05. (Čt) 19:00
Pomezí
Připravuje se:
Prosíme nesahat! Ve vzpomínce na přední českou rodinu – Lukáš Brychta & kol. (květen)
Pozvání – Lukáš Brychta, Kateřina Součková, Štěpán Tretiag (červen)
Ceny vstupenek:
300/200 Kč Pomezí
250/150 Kč Prosíme nesahat! Ve vzpomínce na přední českou rodinu
ředitel / umělecké vedení:
Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag, Kateřina Součková

Diskuse (0)


Přání, pochvaly, stížnosti... (0)Hodnocení inscenací


Umělci

Poznámky a upozornění:
  • Inscenace Prosíme nesahat! Ve vzpomínce na přední českou rodinu je uváděna v prostorách Památníku F. Palackého a F. L. Riegra (Palackého 7, Praha 1). Rezervace nutná!
  • Inscenace Pomezí je uváděna v objektu Za Poříčskou branou 7, Praha 8 (metro B-C Florenc, tram 3-8-24, bus 133-135-175-207).
  • Oznámení a doporučení pořadatele: Vstup do prostoru bude umožněn vždy půl hodiny před začátkem představení. Po začátku představení bude vchod uzamčen a nebude možné nikoho vpustit. Představení je možné v jeho průběhu kdykoli opustit. Performance probíhá po dobu cca tří hodin. Po celou dobu se návštěvník může pohybovat dle své vůle po rozlehlém třípodlažním domě a vybírat si, čemu bude věnovat svou pozornost. V domě probíhají paralelní herecké akce; každá z postav má vlastní lineární příběh, kterým si během představení projde. Záleží tak pouze na divákově rozhodnutí, jakým způsobem se rozhodne představení sledovat. Představení klade na diváka určité fyzické nároky, především co se opakovaného pohybu po schodišti týče. Existují zde ovšem místa, kde si může odpočinout a osvěžit se. Doporučena je pohodlná obuv a adekvátní oblečení. Dům si uchovává vlastní teplotu, která není nijak regulována a většinou v něm bývá chladněji než venku. Zároveň se jedná o dlouho nepoužívaný objekt, který prošel určitou mírou vyčištění, jež ovšem není ideální. Jeho zdi barví, je v něm stále poměrně prašno.

Repertoár

Prosíme nesahat! Ve vzpomínce na přední českou rodinu - Lukáš Brychta & kol.
Premiéra: 2.5.2017. Režie: Lukáš Brychta & kol.
Interaktivní inscenace v autentickém prostředí bytu, kde žili, pracovali a zemřeli dva velikáni české historie. Po téměř 140 letech je opět možné navštívit Salon pořádaný přední českou rodinou Palackých a Riegrů...
Pomezí - Lukáš Brychta, Kateřina Součková, Štěpán Tretiag  (cca 3:00)
Premiéra: 19.5.2016. Dramaturgie: Kateřina Součková, Jakub Hojka. Scéna: Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag, Tereza Gsöllhoferová, Eva Justichová, Natálie Rajnišová a další. Kostýmy: Eva Justichová. Kostýmy: Eva Justichová. Hudební spolupráce: Jan Tomáš. Režie: Lukáš Brychta, Štěpán Tretiag.
Projekt imerzivního divadla. Přijměte pozvání do tančírny Fraxos a vstupte skrze ní do tajemné minulosti dávno zaniklého městečka jménem Pomezí. Jedenáct postav, jedenáct příběhů propletených do veliké živé mozaiky.

„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 11.4.2017