Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 17. května 2017

<< předchozí den | následující den >>
<<Květen 2017>>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [Wariot Ideal]Letci18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bůh masakru  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloAbych nezapomněl!   večer Pavla Šimčíka20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaEKG O Lásce a Prázdninách20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Art19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]198419:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Baronky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Vlny19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Divadlo Kampa]Děvčátko Momo10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Divadelní společnost J.Dvořáka]S Pydlou v zádech19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Robin Hood   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Eva tropí hlouposti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Paní Bovaryová10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Můj romantický příběh19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Mlčení bobříků  Náš tip!   Předplatné C19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Troníček [Komorní činohra]Busted Jesus Comix19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Vzpomínky zůstanou  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Karlov, Benešov]Poslední recitál Marty Kubišové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Othello19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Kabaret Kainar - Kainar  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Dechovka  Náš tip!   Divadlo Hvozdná (Zlín)19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Batacchio19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Komorní činohra Busted Jesus Comix19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]SYNovial19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Nespavost20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Bedřich Smetana: The Greatest Hits19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác AkropolisPestrý dopolední program   23.Festival integrace SLUNCE09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Mimořádné události   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [BodyVoiceBand]Milovnice   premiéra20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad]Momotaró10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Faust a Markétka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hamlet  Náš tip!   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [SergeArt]Lordi /The Lords/  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Wariot Ideal] 18:00
Letcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo 20:00
Abych nezapomněl!   večer Pavla Šimčíkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 20:00
EKG O Lásce a Prázdnináchvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Artvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 19:30
1984vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Baronkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 19:30
Vlnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Divadlo Kampa] 10:00
Děvčátko Momovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Divadelní společnost J.Dvořáka] 19:30
S Pydlou v zádechvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Robin Hood   pro školy
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Eva tropí hloupostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Cavemanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  10:00
Paní Bovaryovávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběhvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Mlčení bobříků  Náš tip!   Předplatné Cvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček [Komorní činohra] 19:00
Busted Jesus Comixvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Vzpomínky zůstanou  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Kulturní dům Karlov, Benešov] 19:30
Poslední recitál Marty Kubišové
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Othellovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Kabaret Kainar - Kainar  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  19:30
Dechovka  Náš tip!   Divadlo Hvozdná (Zlín)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Batacchiovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Komorní činohra  19:00
Busted Jesus Comixvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] 19:30
SYNovialvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Nespavostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Bedřich Smetana: The Greatest Hitsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Želary  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Palác Akropolis 09:00
Pestrý dopolední program   23.Festival integrace SLUNCE
Pidivadlo  19:00
Mimořádné události   derniéra
Studio ALTA [BodyVoiceBand] 20:00
Milovnice   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Staré purkrabství, NKP Vyšehrad] 10:30
Momotaró
Studio Ypsilon  19:30
Faust a Markétkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  Náš tip!   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [SergeArt] 19:00
Lordi /The Lords/  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo