Premiéry
Zprávy
Kalendář premiér
Tipy redakce
Anketa 2022/23 - divácké hlasování
Anketa 2022/23 - redakční volba
Již 20 let s vámi!
Již 20 let s vámi!
Divadla
Menu
...Vaše online divadelní databáze...aktuálně evidujeme 11 015 herců...
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
Registrace
|
Zapomenuté jméno / heslo
PRAHA
3D Company
420PEOPLE
A studio Rubín
Alfred ve dvoře
Buchty a loutky
Cabaret Calembour
Činoherní klub
Cirk La Putyka
Dejvické divadlo
Depresivní děti touží po penězích
Divadelní spolek JEDL
Divadelní spolek Kašpar
Divadlo Archa
Divadlo Bez zábradlí
Divadlo BRAVO!
Divadlo Broadway
Divadlo D21
Divadlo DISK
Divadlo Gong
Divadlo Hybernia
Divadlo Kalich
Divadlo Kampa
Divadlo Letí
Divadlo Lucie Bílé
Divadlo MA
Divadlo Metro
Divadlo Minor
Divadlo Na Fidlovačce
Divadlo Na Jezerce
Divadlo Na Maninách
Divadlo na Vinohradech
Divadlo Na zábradlí
Divadlo NaHraně
Divadlo NoD
Divadlo Palace
Divadlo pod Palmovkou
Divadlo Radka Brzobohatého
Divadlo Semafor
Divadlo Spejbla a Hurvínka
Divadlo Ungelt
Divadlo v Celetné
Divadlo v Dlouhé
Divadlo v Řeznické
Divadlo Verze
Divadlo VILA Štvanice
Divadlo Viola
Divadlo Vosto5
Divadlo X10
Geisslers Hofcomoedianten
Goja Music Hall
Hudební divadlo Karlín
Jatka78
Komorní činohra
Komorní divadlo Kalich
La Fabrika
Letní scéna Harfa
Letní shakespearovské slavnosti
Masopust
MeetFactory
Městská divadla pražská
Národní divadlo
OLDstars
Palác Akropolis
Pomezí
PONEC - divadlo pro tanec
RockOpera Praha
Spitfire Company
SpoluHra
Studio ALTA
Studio DVA divadlo
Studio Hrdinů
Studio Ypsilon
Švandovo divadlo
Tygr v tísni
Venuše ve Švehlovce
Vršovické divadlo MANA
Vzlet
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
...další...
Divadelní loď Tajemství
Divadlo AHA!
Divadlo Apropo
Divadlo Aqualung
Divadlo Artur
Divadlo Bez Hranic
Divadlo bratří Formanů
Divadlo Debut
Divadlo Dobeška
Divadlo Františka Troníčka
Divadlo Horní Počernice
Divadlo Jana Kašky
Divadlo Kámen
Divadlo Karla Hackera
Divadlo Kolowrat
Divadlo kouzel
Divadlo Lávka
Divadlo Minaret
Divadlo Na Prádle
Divadlo Na Rejdišti
Divadlo Orfeus
Divadlo Radar
Divadlo Sklep
Divadlo U Hasičů
Divadlo U Valšů
Divadlo U22
DOX+
Jaroslav Dušek
Kongresové centrum
Letní scéna Grébovka
Letní scéna Musea Kampa
Malostranská beseda
Mime Prague
Petrohradská kolektiv z.s.
Pixa-pro
Prague Shakespeare Company
Říše loutek
Rock Café
Spielraum Kollektiv
Strašnické divadlo
Studio Citadela
Studio Damúza
Taneční studio Light
Vodárenská věž Letná
Werichova vila
BRNO
Co.Labs
Divadlo Bolka Polívky
Divadlo Feste
Divadlo Husa na provázku
Divadlo Polárka
Divadlo Radost
HaDivadlo
JAMU Brno
Městské divadlo Brno
Národní divadlo Brno
Terén
...další...
Bobycentrum
Cabaret des Péches
CED
Divadelní spolek Frída
Divadelní studio Paradox
Divadlo 3+KK
Divadlo Aldente
Divadlo Druhý Pád
Divadlo D’Epog
Divadlo Komediograf
Divadlo Koráb
Divadlo Líšeň
Divadlo MALÉhRY
Divadlo poq
Industra STAGE
Kam jdeš?
Malé Divadlo Komedie
Mikro-teatro
Spolek sešlých
StageArtCz
OSTRAVA
Divadlo loutek
Divadlo Mír
Divadlo Petra Bezruče
Komorní scéna Aréna
Národní divadlo moravskoslezské
Stará aréna
Studio G
...další...
Divadlo Koktejl
Komorní divadlo Arté
PLZEŇ
Divadelní léto pod plzeňským nebem
Divadlo Alfa
Divadlo Dialog
Divadlo J. K. Tyla Plzeň
Divadlo Pluto
Moving Station
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Divadlo SUD
Hudební divadlo Ze:Mě
Jihočeské divadlo Č. Budějovice
Výměník1
ČESKÝ TĚŠÍN
Těšínské divadlo
HRADEC KRÁLOVÉ
Divadlo DNO
Divadlo Drak
Klicperovo divadlo Hradec Králové
CHEB
Západočeské divadlo v Chebu
JIHLAVA
DIOD Jihlava
Horácké divadlo Jihlava
KARLOVY VARY
Karlovarské městské divadlo
KLADNO
Městské divadlo Kladno
LIBEREC
Divadlo F. X. Šaldy Liberec
Naivní divadlo Liberec
LITVÍNOV
Docela velké divadlo
MALOVICE
Divadlo Continuo
Švestkový Dvůr
MLADÁ BOLESLAV
Městské divadlo Mladá Boleslav
MOST
Městské divadlo v Mostě
OLOMOUC
Divadlo na cucky
Divadlo Tramtarie
Moravské divadlo Olomouc
OPAVA
Slezské divadlo Opava
OSEČANY
Osečanské divadelní léto
PARDUBICE
Divadlo Exil
Východočeské divadlo Pardubice
PŘÍBRAM
Divadlo A. Dvořáka Příbram
ŠUMPERK
Divadlo Šumperk
TRUTNOV
UFFO
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
Slovácké divadlo Uherské Hradiště
ÚSTÍ NAD LABEM
Činoherní studio Ústí nad Labem
Kult
Severočeské divadlo
ZLÍN
Divadlo Mandragora
Divadlo Scéna
Malá scéna Zlín
Městské divadlo Zlín
Volné divadlo
...další z regionů...
Divadlo Dokola
Divadlo Karlštejn
Divadlo Malé Čarodějnice
Divadlo Oskara Nedbala Tábor
Hálkovo městské divadlo Nymburk
Městské divadlo Děčín
Městské divadlo Kolín
Vrchlického divadlo v Lounech
agenturní a zájezdová
agentura ADF
agentura Divinus
agentura Familie
agentura Harlekýn
agentura Point
Činoherní studio Bouře
Divadélko Romaneto
Divadelní společnost Háta
Divadelní společnost J.Dvořáka
Divadelní společnost J.Jurištové
Divadelní Uskupení F-M
Divadlo Adverte
Divadlo Pavla Trávníčka
Divadlo S.K.L.O.
Divadlo Titans
Divadlo U staré herečky
Fanny agentura
Fénix Film
Golden Archer Productions
GP-art
JT Promotion
Kulturní portál.cz
Next Picture
Nordproduction
ostatní činoherní produkce
ostatní muzikálové projekty
Pantheon production
ProART Company
SemTamFór
Sophia Art
VIP Art Company
ostatní soubory
+- VeDvou
11:55
AirGym Art Company
Alfréd&Doris
Averze_
bazmek entertainment
Boca Loca Lab
BodyVoiceBand
Bratři v tricku
Burki&com
Chemické divadlo
Činohra 16-20
Cirkus Mlejn
Cirkus TeTy
CO2kolektiv
Crossroads
Décalages
Dekkadancers
Divadelní společnost Fr. Kreuzmanna
Divadelní spolek Dotečky
Divadelní spolek Posun
Divadelní spolek Šprajc
Divadlo 100 opic
Divadlo Anfas
Divadlo Anička a letadýlko
Divadlo BlaMa
Divadlo Bufet
Divadlo Elf
Divadlo Hysterie
Divadlo Karma
Divadlo KoMa
Divadlo NAVĚTVI
Divadlo Neklid
Divadlo NeoM - Neomezené Možnosti
Divadlo oProti
Divadlo Pod kloboukem
Divadlo Pohádka Praha, z.s.
Divadlo Procity
Divadlo Projekt 2
Divadlo Puls
Divadlo RePublika
Divadlo Různých Jmen
Divadlo Spektákl
Divadlo Športniki
Divadlo Teenager
DOT504
Ductus Deferens
Farma v jeskyni
Handa Gote research & development
Holektiv
HUDILAS Production
Indigo Company
jednou, z.s.
Kočovné divadlo Ad Hoc
Kolonie, z.s.
Lachende Bestien
Lenka Vagnerová & Company
Lindo, hop!
LiStOVáNí
LokVar
Losers Cirque Company
Loutky bez hranic
M.B.A. Company
Maso krůtí
ME-SA
Mime Fatale
ProDivadlo
ProFitArt
Pulsar
Sacra Circus
Sektor pro hosty
Spolek LEK
Spolek Mezery
Spolek R312
Squadra Sua
STK Theatre Concept
Studio Rote
Tabula rasa
Tantehorse - physical mime theatre
Teatr Novogo Fronta
Teatritis
Temporary Collective
The Divadlo
tYhle
Ufftenživot
VerTeDance
vi.TVOR
Wariot Ideal
Ztracená existence
"dejavu"
art4rent, z.s.
Baráčnická rychta
Bouda ND
Branické divadlo
BuranTeatr
Café teatr Černá labuť
CD 2002
Díra na trhu
Divadélko Beze Jména
Divadelní společnost Ansámbl
Divadelní společnost On Stage!
Divadelní studio Továrna
Divadlo 6-16
Divadlo DÍVADLO
Divadlo Komedie
Divadlo Komorní Svět
Divadlo La'My
Divadlo Litera
Divadlo Milenium
Divadlo Na Perštýně
Divadlo Perštýn
Divadlo Ta Fantastika
Divadlo Terminus
Divadlo U stolu
Forum Karlín
Intimní divadlo Bláhové Dáši
Lyra Pragensis
Multižánrové centrum Cooltour
Nablízko
NaDřeň production
NANOHACH
Státní opera
Studio mladých
Studio Saint Germain
TEĎ! Divadlo
Veselé skoky
Zbrojovkapůl
aktuální festivaly
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Zpět
Úvod
Aktuálně
Zprávy
Premiéry
Změny
Soutěž
Zaostřeno
Z tiskových konferencí
Rozhovory
Kalendář
Programový kalendář
Programy divadel
Kalendář hostovaček
Kalendář premiér
Kalendář akcí
Nakročeno k derniéře
Názory
Recenze
Blogy
Hodnocení
Tipy redakce
Ankety
Vítězové ankety
Anketa 2022/23 - redakce
Anketa 2022/23 - divácká
Anketa 2021/22 - redakce
Anketa 2021/22 - divácká
Anketa 2020/21 - redakce
Anketa 2020/21 - divácká
Anketa 2019 - redakce
Anketa 2019 - divácká
Anketa 2018 - redakce
Anketa 2018 - divácká
Anketa 2017
Anketa 2016
Anketa 2015
Anketa 2014
Anketa 2013
Starší ankety
Rozšířené hledání inscenací
PONEC - divadlo pro tanec
Umělci
Účinkující
jméno
inscenace
Klára Alexová
Different?
|
Krajiná
Robert Anderson
Family Journey
Helena Araujo
Total Eclipse of the Heart
|
Replay
*
Helena Arenbergerová
Flow
|
Generace X
Jan Bárta
MOMO
Josef Bartoš
Výročí
Jiří Bartovanec
Entropy #224
*
Felix Baumann
Seismic
Veronika Beňová
Karneval zvířat
*
Orchestr BERG
Stále stejný příběh
Lukáš Bobalík
Inbetween
Aneta Bočková
Piece of Pleasure
Sabina Bočková
Jáma lvová
|
Treatment of Remembering
|
Mu---tation
Zdenka Brungot Svíteková
Different?
|
Inbetween
|
Karneval zvířat
*
|
Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Dominika Býmová
Krvavá svatba
*
Jitka Čechová
Rukavičkářské závody
|
dis pla y
Patrik Čermák
Mah Hunt
Viktor Černický
PLI
|
Duety
Cécile Da Costa
Zero etc.
Jan Čtvrtník
Progres
Alicia Cubells
Void
Thelma Anouk Da Costa
Zero etc.
Kateřina Dietzová
Different?
|
MOMO
*
Radek Doležal
Stále stejný příběh
Jana Drdácká
Krvavá svatba
Kamil Ďurana
Krvavá svatba
Jan Dužda
Different?
Richard Fiala
Krvavá svatba
Francesca Foscarini
Call Alice
Einat Ganz
Krajiná
Florent Golfier
Výš
Daniela Hazuková
Different?
Karolína Hejnová
Replay
*
Jana Hemelíková-Baudisová
Krvavá svatba
Sean Henderson
Seismic
Tereza Holubová
Piece of Pleasure
Tereza Hradilková
Krajiná
|
Nepřestávej
|
Švihla
|
dis pla y
Eva Hromníková
Different?
Lucie Charouzová
MOMO
*
Kateřina Jabůrková
Piece of Pleasure
Markéta Jandová
F*cking Beautiful Spring
Martin Janíček
Zero etc.
Nathan Jardin
You Are Here
|
Collective Loss of Memory
|
Replay
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Adam Jarchovský
Plovárna
Václav Jelínek
Plovárna
Till Jenewein
Seismic
Zdenka Josefi
Void
Joona Kaakinen
Collective Loss of Memory
Justyna Kalbarczyk
Score #44. Methods of excavation
Lukáš Karásek
Výš
|
Zero etc.
Petr Kavúr
Different?
Jun Wan Kim
Different?
Radim Klásek
Stále stejný příběh
|
Mu---tation
Veronika Knytlová
Flow
Jakub Kohout
Witness
Daniela Kolková
Piece of Pleasure
Josef Kotěšovský
Guide
*
Laura Kouřil
Different?
David Králík
Witness
Daniel Krčmer
Krvavá svatba
*
Karolína Křížková
Void
Jana Kubánková
Stále stejný příběh
Martina Hajdyla Lacová
Flow
|
Replay
Barbora Látalová
Different?
|
Karneval zvířat
|
Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Jana Látalová-Hudečková
Karneval zvířat
Hyaejin Lee
Family Journey
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Tomsa Legierski
Progres
Anna Línová
Výročí
Andrej Lyga
Piece of Pleasure
Pavel Mašek
Family Journey
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Miloslav Mejzlík
Guide
*
Inga Mikshina
Different?
|
Treatment of Remembering
*
Milan Mikulčík
Krvavá svatba
Andrea Miltnerová
Rukavičkářské závody
Filip Míšek
Guide
Eva Miškovičová
Krvavá svatba
Eva Nová
Krvavá svatba
Jana Novorytová
MOMO
Tereza Ondrová
As Long As Holding Hands
*
|
You Are Here
|
Call Alice
|
Duety
|
GEO
|
Replay
|
Same Same
Jaroslav Ondruš
Guide
|
Witness
|
Flow
|
Replay
Andrea Opavská
Mah Hunt
Eduard Adam Orszulik
Piece of Pleasure
Eva Petrová
Krvavá svatba
*
Jazmína Piktorová
Stále stejný příběh
Johana Pocková
Jáma lvová
|
Treatment of Remembering
|
K Madoně se rzí
Dana Poláková
Krvavá svatba
Sai Psyn
Duety
Daniel Raček
Different?
|
Inbetween
|
Collective Loss of Memory
Zuzana Richterová
Výročí
Matthew Rogers
Mu---tation
Barbora Rokoszová
Treatment of Remembering
*
Peter Šavel
As Long As Holding Hands
Šárka Šildová
Krvavá svatba
Veronika Šimková
MOMO
Karolína Škrabánková
Krvavá svatba
Petr Šmíd
Total Eclipse of the Heart
Eliška Soukupová
Different?
Davide Sportelli
Score #44. Methods of excavation
Andrej Štěpita
Inbetween
*
Dora Sulženko Hoštová
Progres
Michaela Suša
Karneval zvířat
|
Výročí
Martin Talaga
Total Eclipse of the Heart
|
Void
Petra Tejnorová
Same Same
Huyen Vi Tranová
Piece of Pleasure
Halka Třešňáková
Seismic
Štěpán Tuček
Krvavá svatba
*
Valentin Verdure
Progres
Knut Vikström Precht
Collective Loss of Memory
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Jaro Viňarský
Inbetween
*
|
You Are Here
Karel Vladyka
Total Eclipse of the Heart
Kristýna Vlčková
Plovárna
Jana Vöröšová
Stále stejný příběh
Jana Vrána
Black & White
Tom Weksler
Collective Loss of Memory
Lukáš Záhorák
As Long As Holding Hands
*
Ioulia Zacharaki
Family Journey
Daniela Zálešáková
Krvavá svatba
Svatopluk Ždímal
Different?
Eduard Zubák
Krvavá svatba
Filip Zubák
Krvavá svatba
* V inscenacích označených hvězdičkou vystupuje daný účinkující v alternaci.
Tvůrci
jméno
oblast
inscenace
Jiří Bartovanec
Choreografie
Kostýmy
Entropy #224
Felix Baumann
Choreografie
Režie
Seismic
Eva Blahová
Výprava
Krvavá svatba
Sabina Bočková
Choreografie
Režie
Jáma lvová
|
Treatment of Remembering
Petr Boháč
Režie
Výprava
F*cking Beautiful Spring
Zdenka Brungot Svíteková
Choreografie
Different?
Michal Cáb
Hudba
GEO
Jitka Čechová
Choreografie
dis pla y
Miřenka Čechová
Dramaturgie
Choreografie
Režie
K Madoně se rzí
|
Piece of Pleasure
Adriana Černá
Scéna
You Are Here
Viktor Černický
Dramaturgie
Choreografie
Jáma lvová
|
PLI
Thibault Cohade
Hudba
Seismic
Cécile Da Costa
Dramaturgie
Choreografie
K Madoně se rzí
|
Zero etc.
Ondřej Dědeček
Hudba
Mah Hunt
Jana Drdácká
Choreografie
Krvavá svatba
Terezie Dvořáková
Výprava
dis pla y
|
Generace X
Mirka Eliášová
Choreografie
MOMO
|
Stále stejný příběh
Soňa Ferienčíková
Choreografie
Inbetween
Hana Frišonsová
Výprava
Guide
|
Witness
Jozef Fruček
Choreografie
Scéna
Collective Loss of Memory
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Monica Gillette
Choreografie
GEO
Florent Golfier
Choreografie
Režie
Výš
Marie Gourdain
Dramaturgie
Výprava
Different?
|
Krajiná
|
Mu---tation
|
Seismic
|
Výš
Mirko Guido
Dramaturgie
Piece of Pleasure
Vojtěch Hanyš
Výprava
Total Eclipse of the Heart
Petra Hauerová
Dramaturgie
Treatment of Remembering
|
Duety
Jiří Havelka
Režie
Flow
Pavel Havrda
Světelný design
Stále stejný příběh
Matouš Hejl
Hudba
Výš
Beata Hlavenková
Hudba
Flow
|
Void
Ondřej Holba
Dramaturgie
Zero etc.
Tereza Holubová
Kostýmy
Piece of Pleasure
Michal Horáček
Scéna
Entropy #224
Kateřina Housková
Výprava
Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Tereza Hradilková
Choreografie
Režie
Nepřestávej
|
Rukavičkářské závody
|
Švihla
|
dis pla y
Maja Hriešik
Dramaturgie
Rukavičkářské závody
|
dis pla y
Václav Chalupský
Hudba
dis pla y
Nina Jacques
Režie
Duety
Jiří Jakl
Dramaturgie
Hudba
MOMO
|
Stále stejný příběh
Markéta Jandová
Choreografie
F*cking Beautiful Spring
Martin Janíček
Hudba
Zero etc.
Lukáš Jiřička
Dramaturgie
Nepřestávej
Mária Júdová
Choreografie
Inbetween
Linda Kapetanea
Choreografie
Kostýmy
Collective Loss of Memory
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Lukáš Karásek
Dramaturgie
PLI
|
Výš
|
Zero etc.
Lucia Kašiarová
Choreografie
Pohybová spolupráce
As Long As Holding Hands
|
Mu---tation
Veronika Knytlová
Choreografie
Void
Jakub Kopecký
Scéna
Mah Hunt
Alice Koubová
Dramaturgie
Piece of Pleasure
Lenka Kovaříková
Kostýmy
Collective Loss of Memory
Dorota Krátká
Kostýmy
Zero etc.
Johana Krůfová
Kostýmy
Progres
Zuzana Kubíčková
Kostýmy
Výročí
Marjetka Kürner Kalous
Kostýmy
Výprava
Nepřestávej
|
Švihla
Anton Lachký
Hudba
Choreografie
Kostýmy
Family Journey
Barbora Látalová
Choreografie
Režie
Different?
|
Karneval zvířat
|
Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Marta Ljubková
Dramaturgie
|
Překlad
Guide
|
Progres
|
Witness
|
Call Alice
|
Výročí
Sodja Lotker
Dramaturgie
Duety
Honza Malík
Choreografie
Výročí
Vasilis Mantzoukis
Hudba
Collective Loss of Memory
Renan Martins
Choreografie
Replay
Pavel Mašek
Choreografie
Mah Hunt
Marek Menšík
Dramaturgie
Výš
Filip Míšek
Hudba
Guide
|
Švihla
|
Witness
Carlo Natoli
Hudba
Výročí
Stéphanie N´Duhirahe
Choreografie
Výš
Dáda Němeček
Scéna
Progres
Mariana Novotná
Výprava
As Long As Holding Hands
Tomáš Novotný
Hudba
Family Journey
Věra Ondrašíková
Choreografie
Guide
|
Witness
Tereza Ondrová
Choreografie
Pohybová spolupráce
Režie
As Long As Holding Hands
|
Call Alice
|
Duety
|
GEO
Eduard Adam Orszulik
Kostýmy
Piece of Pleasure
Lukáš Palán
Hudba
Jáma lvová
|
Treatment of Remembering
Johana Pocková
Choreografie
Režie
Jáma lvová
|
Treatment of Remembering
|
K Madoně se rzí
Karine Ponties
Choreografie
Same Same
Tomáš Procházka
Hudba
Generace X
Zuzana Režná
Světelný design
Seismic
Veronika Riedlbauchová
Režie
Plovárna
Palo Rinowski
Hudba
Karneval zvířat
Matthew Rogers
Choreografie
Duety
Peter Šavel
Choreografie
Pohybová spolupráce
Režie
As Long As Holding Hands
Agáta Seeháková
Kostýmy
Family Journey
Peter Smetáček
Scéna
Výročí
Bram Smeyers
Dramaturgie
As Long As Holding Hands
Jiří Šmirk
Světelný design
Piece of Pleasure
Thomas Steyaert
Hudba
Choreografie
Score #44. Methods of excavation
Martina Stieglerová
Kostýmy
Mu---tation
Dragan Stojčevski
Scéna
Výprava
Flow
|
Zero etc.
Marianna Stránská
Kostýmy
Karneval zvířat
|
Plovárna
Hana Strejčková
Dramaturgie
Karneval zvířat
Drahomír Stulír
Výprava
PLI
Debora Štysová
Scéna
Piece of Pleasure
Dora Sulženko Hoštová
Choreografie
Progres
|
K Madoně se rzí
Denisa Švachová
Výprava
Treatment of Remembering
Johana Švarcová
Hudba
Progres
Martin Talaga
Choreografie
Režie
Total Eclipse of the Heart
Petra Tejnorová
Režie
You Are Here
|
Duety
|
GEO
Jan Tomšů
Scéna
Seismic
Vendula Tomšů
Výprava
K Madoně se rzí
Huyen Vi Tranová
Hudba
Piece of Pleasure
Martin Tvrdý
Hudba
F*cking Beautiful Spring
|
K Madoně se rzí
Markéta Vacovská
Choreografie
Režie
Piece of Pleasure
Lenka Vagnerová
Choreografie
Mah Hunt
Eleonore Valére
Choreografie
Family Journey
Jana Vaníčková
Choreografie
Výročí
Renee Vidourková
Kostýmy
Výprava
Black & White
Sára Vondrášková
Hudba
Mu---tation
Jana Vöröšová
Hudba
Stále stejný příběh
Jiří Votruba
Scéna
Family Journey
Magdalena Vrábová
Kostýmy
Scéna
Mu---tation
|
Seismic
Jana Vrána
Choreografie
Režie
Black & White
Radka Vyplašilová
Výprava
Rukavičkářské závody
Renáta Weidlichová
Výprava
Stále stejný příběh
Michal Záhora
Choreografie
Režie
Scéna
Generace X
|
Výročí
Kristina Záveská-Nováková
Kostýmy
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Dominik Žižka
Hudba
Duety
Eduard Zubák
Choreografie
Krvavá svatba
Autoři
jméno
inscenace
Klára Alexová
Krajiná
Jiří Bartovanec
Entropy #224
Felix Baumann
Seismic
Sabina Bočková
Jáma lvová
Petr Boháč
F*cking Beautiful Spring
Jitka Čechová
dis pla y
Miřenka Čechová
Piece of Pleasure
Viktor Černický
PLI
Cécile Da Costa
Zero etc.
Mirka Eliášová
MOMO
|
Stále stejný příběh
Soňa Ferienčíková
Inbetween
Jozef Fruček
Collective Loss of Memory
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Einat Ganz
Krajiná
Florent Golfier
Výš
Marie Gourdain
Mu---tation
|
Seismic
Jiří Havlíček
Rukavičkářské závody
Tereza Hradilková
Krajiná
|
Nepřestávej
|
Rukavičkářské závody
|
Švihla
|
dis pla y
Mária Júdová
Inbetween
Linda Kapetanea
Collective Loss of Memory
|
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Lukáš Karásek
Výš
Veronika Knytlová
Void
Anton Lachký
Family Journey
Barbora Látalová
Different?
|
Karneval zvířat
|
Tanec a fyzika. Fg = G [(m1m2)/r2]
Renan Martins
Replay
Pavel Mašek
Mah Hunt
Věra Ondrašíková
Guide
|
Witness
Tereza Ondrová
As Long As Holding Hands
|
Call Alice
Johana Pocková
Jáma lvová
|
K Madoně se rzí
Karine Ponties
Same Same
Veronika Riedlbauchová
Plovárna
Peter Šavel
As Long As Holding Hands
Thomas Steyaert
Score #44. Methods of excavation
Dora Sulženko Hoštová
Progres
Martin Talaga
Total Eclipse of the Heart
Alexandra Timpau
Inbetween
Markéta Vacovská
Piece of Pleasure
Lenka Vagnerová
Mah Hunt
Jana Vöröšová
Stále stejný příběh
Jana Vrána
Black & White
Michal Záhora
Generace X
|
Výročí
Daniela Zálešáková
Krvavá svatba
Eduard Zubák
Krvavá svatba
ePrivacy and GPDR Cookie Consent by
TermsFeed Generator