Profil uživatele

JíZdenka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 7.5.2014)
Skvělá kombinace kamenného minimalismu a činohry. Mimochodem Muhadžir Karim fakt neuvěřitelný nášup textu. Poklona!
(zadáno: 7.5.2014)
(zadáno: 7.5.2014)
(zadáno: 7.5.2014)
Já viděla také druhou premiéru a byla skvělá. Prostě Kámen. Co dodat! Stává se ze mě kamenný divák a je to vskutku příjemné :-)
(zadáno: 7.5.2014)
Musím nesouhlasit. Pro mě to bylo naopak velmi silně a zajímavě obsazené. Přesně mi ty jednotlivé herecké typy seděly do jednotlivých postav. Nemám ráda, když se někde přehrává a i když tahle pohádka k tomu trochu svádí, protože to je pohádka :-) herci to zvládli dobře. A k tomu ještě celkem silná myšlenka, která ale nemusí vylézt všem. Když ještě přihlédnu k tomu, že nemám ráda předělávky a jsem spíše na autorské věci a tohle předělávka sice byla, ale výborně provedená, musím dát stováka! Fandím vám!!!!
(zadáno: 7.5.2014)
Přesně, ta katarze na konci. Fakt skvělý. Takový konec bych nečekala. Musím říct, že takhle promyšlenou pointu by jen tak někdo nevymyslel...a to jsem od Kamene neviděla ještě všechno :-)
(zadáno: 22.4.2014)
Musím říct, že pro mě byla tato divadelní událost po dlouhé době zážitkem. Téma, které není povrchní, ač se na první pohled může zdát. Rozuzlení, které není předvídatelné ani prvoplánové. Divák musí být na hry Divadla Kámen zvyklý a hlavně naladěný, jinak se může stát a pravděpodobně se stává, že ze strany diváka dojde k nepochopení. Moje ozkoušená rada: nechte na sebe působit atmosféru prostoru, zvuky, herce, diváky, slova a neřešte významy, děj, logiku, témata - to se vyřeší samo. A i kdyby ne, není to potřeba hned, přijde to časem a nebo ne.....člověk přece nemusí pořád všemu rozumět :-)