Profil uživatele

RadkaV

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 29.10.2018)
Pěkné představení, pan Klepl se neuvěřitelně vyřádil. Děj sice nijak složitý, ale člověk se alespoň pobavil a odpočinul si. Za mě spokojenost.
(zadáno: 29.10.2018)
Celkem se mi to líbilo, i když chvílemi jsem měla smíšené pocity. Paní Chýlková skvělá, taktéž pan Polívka. Děj se bohužel dal celkem předvídat. Pěkně vymyšlená scéna, obrazovky na pozadí mi přišly jako dobrý a neotřelý nápad. No a paní Chýlkové to opět neuvěřitelně slušelo!
(zadáno: 29.10.2018)
Výborné představení. Kdyby nebylo stále vyprodáno, šla bych na něj klidně znovu. Bavila jsem se od začátku do konce. Pan Klepl a paní Holubová excelentní. Některé hlášky už se u nás v rodině zažily :-)
(zadáno: 29.10.2018)
Představení se mi líbilo. Sice nijak extra složitý příběh, ale zasmála jsem se a paní Holubová byla skvělá.
(zadáno: 29.10.2018)
Vtipné odpočinkové představení. Bavila jsem se od začátku až do konce. Všechny 4 dámy jsou ve svých rolích skvělé. A pan Štabrňák samozřejmě taky!
(zadáno: 29.10.2018)
Horší představení jsem nikdy neviděla. Paní Krausová měla opravdu nepříjemný hlas, panu Rodenovi nebylo vůbec rozumnět. Pointa příběhu trapná, celé to vlastně byla jenom jedna velká hádka na jevišti proložená fekálním humorem. Představení trvalo hodinu čistého času, takže cena za vstupenku mi přijde neadekvátní. Je teda fakt, že déle než hodinu bych to asi nevydržela. Do Studia dva chodím ráda, ale tohle byl opravdu otřesný zážitek.