Profil uživatele

Sněhurka

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 4.4.2020)
Viděla jsem v roce 2016, tehdy ještě s Marií Doležalovou, která se pro tuto roli narodila. Chvílemi jsem si až přišla, že přede mnou doopravdy stojí Nataša Gollová. Až skončí korona opatření, chci vidět znova.
(zadáno: 4.4.2020)
Moje nejoblíbenější divadelní představení vůbec. Tuto hru jsem v HDJ viděla 4x a vždy mě nadchla. Úžasná hudba, úžasné herecké výkony hlavně mladých herců - Štěpán Tuček byl úžasný a skutečný Treplev, Terezka Slámová křehká Nina a Šárka Býčková ještě křehčí Máša. Navždy v mém srdci, miluji tuto hru.
(zadáno: 4.4.2020)
Po dlouhé době jsem zavítala do milovaného Horáckého divadla. Přestože už poslední dobou není to, co bývalo, dvě hlavní role v této hře obsadily jedny z nejlepších, ne - li vůbec nejlepších hereček souboru, proto jsem se velmi těšila. Věděla jsem, že nebudu zklamaná a měla jsem pravdu. Famózní herecký koncert Lenky Schreiberové bere dech, i když ho vidím po několikáté. V kombinaci s komediálním umem Lucie Sobotkové, která se po letech konečně dočkala velké role, tvoří tato dvojce jádro geniální ženské komedie, která mi vehnala slzy smíchu do očí, přestože jsem jinak docela suchar.