agentura Harlekýn

Lov na losa

Premiéra: 11.10.2021
Původně inscenace agentury Schok uváděná v Divadle Palace. Nyní uváděno ve spolupráci agentury Schok a agentury Harlekýn.
Překlad: Jiří Vondráček. Výprava: Martina Zwyrtek. Hudba: Petra Horváthová. Režie: Jakub Krofta.
Situační komedie s prvky hororu. Eliška s Kamilem se právě nastěhovali do svého prvního bytu a plánují svatbu. Návštěvu Eliščiných rodičů, během které je chce Kamil požádat u ruku jejich dcery, však zkomplikuje nezvaný host, ze kterého se vyklube bývalý Eliščin milenec...
Anketa 2021/22
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od září 2021 do srpna 2022, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě.
Uzávěrka ankety je 10. prosince 2022.
Do konce hlasování zbývá ještě 12 dní.
agentura Harlekýn
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
20 %
2011000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Lukáš Šídlo  20 %
18.10.2021 | 9 hodnocení
+ souhlasím
Co říct, 20% jen za opravdu pěknou výpravu a perfektní výkon Marka Daniela. Pan režisér se bohužel bál škrtat a tři hodiny je prostě moc. Marek Daniel dělal co mohl ale sám to utáhnout nemůže. Navíc byla pointa celé hry svěřena do rukou Josefa Poláška který to vlastně celé zahodil. Doma když jsem si tu pointu připomněl usmál jsem se, v divadle v jeho podání ne.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.